Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнигаКаталог / Каталог
Product Categories

Каталог / Каталог (Total 9 Products)

Категории на производи од Каталог / Каталог , ние сме специјализирани производители од Кина, Печатен каталог , Каталог со умерен софтвер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Прилагодено печатен каталог R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Шарена брошура каталог на услуги за печатење производи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Шарена брошура каталог на услуги за печатење производи Ние обезбедуваме брошура печатарски услуги, каталог на услуги за печатење со офсет машина за печатење. Суровината на шарено печатење на каталози е еколошки, рециклирајте хартиени материјали....
Каталог со производи со добра оценка Печатење брошура

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Каталог со производи со добра оценка Печатење брошура Услугата за печатење каталог, со високо квалитетен материјал и печатење, ја покажуваат предноста на вашите производи. Печатење каталог на производи, отпечатете ги вашите производи како каталог,...
печатење книги со шарени шарени бои

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

печатење книги со шарени шарени бои Каталогот за очила за сонце за ставање на седлото е врзување за врзување на седлото, главно прикажувајте очила за сонце, очила, печатење во боја со висока резолуција, логото на корицата можете да изберете различни...
каталог за печатени седла за очила за сонце

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

каталог за печатени седла за очила за сонце Каталогот за очила за сонце за ставање на седлото е врзување за врзување на седлото, главно прикажувајте ги очилата за сонце, очила, печатење во боја со висока резолуција, логото на корицата можете да...
Пеколно печатење книги со каталог на производи

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Пеколно печатење книги со каталог на производи Шарената книга со каталог на производи е врзувачки за врзување на седлото, главно прикажувајте го вашиот производ, печатење во боја со висока резолуција, логото на корицата, за да изберете различни...
Печатење на каталошки каталог на ново-производ Браун Крафт во 2018 година

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

2018 Каталоско печатење со новоизграден производ Браун Крафт Каталогот е црна обвивка, полни бои во страници, а корицата е пупарна кафеава крафт хартија во 250гсм, овој труд ве прави да се чувствувате благородно и уникатно. Каталогот за крафт е...
Печатење каталог за производи со ефтина компанија за softcover

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење каталог за производи со ефтина компанија за softcover Softcover Каталог печатење , квалитетен материјал и печатење можат да го отпечатат каталогот јасно за да го видите. Каталог на производи на компанијата , сопствени димензии и печатење...
Печатење брошура од професионален каталог за хартија во целост

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Професионален каталог за целосна хартија во боја / Печатење брошури Печатење Каталог со хартија , материјал со добар квалитет и печатење можат да го отпечатат каталогот јасно. Печатење брошура со хартија, прилагодена големина и печатење може да ги...
Печатење во каталог на компанијата за меки прекривки

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење во каталог на компанијата за меки прекривки Печатење каталог на компанијата, списание за компанија, висок квалитет за печатење на производи. Печатење во Каталог во боја, целосно печатење во боја со производи, јасно покажете ги вашите...
Други производи

Кина Каталог / Каталог Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно печатење на каталози. како што е печатениот каталог, каталогот на Softcover, прилагодениот печатен каталог, брошурата со каталог за инструкции, итн. Нашиот каталог со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Сите информации за нашиот каталог, добредојдени се да не контактирате во секое време.


catalogcataloguecatalog printing

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи