Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнигаКнига за деца
Product Categories

Книга за деца (Total 5 Products)

Категории на производи од Книга за деца , ние сме специјализирани производители од Кина, Книга за деца , Печатење книги за деца добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Детска книга со ДВД R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
печатење книги за деца од тврда книга

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

печатење книги за деца од тврда книга Печатење книги со тврд покрив, со висококвалитетно печатење CMYK, сјајното ламиниране може да избегне валкано и лесно чистење едукативна книга со шарено печатење може да помогне да се привлече интересот на...
Книга за приказни за деца со тврд покрив Печатена целосна боја

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Книга за приказни за деца со тврд покрив Печатена целосна боја Книга за деца со тврд покрив што користи хартиен материјал како корица и бела хартија без дрво за внатрешни страници; Цената на книгите за книги за деца приказни е според големината,...
Услуга за печатење книги со карти за деца со печатена картичка

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Служба за печатење книги за деца Книга за деца картички кои користат картонски материјал како корица и бела хартија бела хартија за внатрешни страници; Цената за печатење книги за деца е според големина, материјал, метод на врзување, дизајн и...
Печатење книга за деца со прилагодена книга на приказни

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Печатење книга за деца со прилагодена книга на приказни Печатење со приказни со книги , висококвалитетно печатење во боја CMYK со офсет, со сјајно ламиниране за капакот Печатење книги за деца со приказни , прилагодено печатени по вашиот дизајн...
Цена за печатење на стрипови за деца

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Цена за печатење на стрипови за деца Печатење во стрипови што користи уметничка хартија и целосна боја CMYK за деца; Цената за печатење во стрипови е базирана на големината, материјалот, методот на врзување, дизајнот и количината; Овој стрип...
Други производи

Кина Книга за деца Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно печатење книги за деца. Како што се Книги за деца, Печатење книги за деца, Книги за деца со ДВД, Детска книга со пенкало, итн. Нашите книги за деца со висок квалитет се исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Сите информации за книгата на нашите деца, добредојдени се да не контактираат во секое време.


children bookchildren book printing

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи