Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнигаКнига за готвење
Product Categories

Книга за готвење (Total 2 Products)

Категории на производи од Книга за готвење , ние сме специјализирани производители од Кина, Книга за готвење , Печење книги за печатење добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Готви книга книга R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Печатење книга за готвачи во боја со сјајни бои

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење книга за готвачи во боја со сјајни бои Книга за готвење во боја, печатење со книги во боја со сјајно ламиниране. Сјајна книга за готвачи, книга за готвачи со високо квалитетно печатење, никогаш надвор од стил. Гответе книга на тврдини,...
Печатење книга за готвачи со тврд покрив

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење книга за готвачи со тврд покрив Книга за готвачи со тврд покрив, една боја отпечатена со многу страници, евтина услуга за печатење цени. Печатена книга за печатење, висококвалитетен плоча на тврд покрив и печатење, изгледа висока класа....
Други производи

Кина Книга за готвење Добавувачи

Liyang хартија производи копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно готвење печатење книги. Како што се книга за готвачи, печатење книги за готвење, книга со готвачи, книги за готвење кујна, итн. Нашата книга за готвење со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Сите информации за нашата готвачка книга, добредојде да контактирате со нас во секое време.


cook bookcook book printingcook book photo

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи