Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Печатени торби со висок квалитет - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Печатени торби со висок квалитет)

 • Луксузни и висококвалитетни печатени кеси за хартија

  Луксузни и висококвалитетни печатени кеси за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузни и висококвалитетни печатени кеси за хартија Печатени хартиени кеси со висок квалитет , хартиена кеса за пакување со подароци, пакување на производи со свој дизајн. Висококвалитетни торби за хартија , висококвалитетна крафт хартија, со печатено лого, ги фаќаат очите на...

  Контакт сега

 • Тркалезна про Transирна кутија за чистење цилиндри со чиста цевка

  Тркалезна про Transирна кутија за чистење цилиндри со чиста цевка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна про Transирна кутија за чистење цилиндри со чиста цевка Тркалезна про transparentирна кутија со цевка со јасно ПВЦ тело за пакување парфеми за шишиња. Кутијата на цилиндрите со капакот на хартијата и основата и чистото пластично тело. мала лента се врти на капакот на кутијата со кутија за полесно закачување....

  Контакт сега

 • Кутија за пакување на шипки со чоколади со црвена рунда

  Кутија за пакување на шипки со чоколади со црвена рунда

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување на шипки со чоколади со црвена рунда Тркалезна картонска кутија со дизајн на капакот за пакување на чоколади. Бар-чоколадна кутија CMYK целосна печатење во боја. Wallид од хартија со дебелина од 1мм со капак и база со двослојна табла за хартија ќе биде доволно силна за да го држи чоколадото. Кутии...

  Контакт сега

 • внатре во печатена торба со хартија со лого за фолија

  внатре во печатена торба со хартија со лого за фолија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Внатре во печатена вреќа со хартија со лого за фолија занаетчијата од хартиена кеса е многу едноставна, дното на лепак начин има различно за да се избегне доаѓање на занемарување, ова е лепак на плик на основа, големината е средна, само лентата е 3CM ширина на grosgrain tomake целата торба изгледа луксузно и...

  Контакт сега

 • фолија печат крафт хартија торба отпечатена со рачка

  фолија печат крафт хартија торба отпечатена со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  фолија печат крафт хартија торба отпечатена со пресврт на хартија Вечерва, облеката, чевлите и пантолоните за купување, продавниците во очекување ја користат тортата за шопирање за пакување, торбата со хартија од крафт е пријателска за животната средина, материјалот од вреќата за хартија е 200гсм кафеава крафт...

  Контакт сега

 • Сјајна црна перика за перници со рачка од лента

  Сјајна црна перика за перници со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сјајна хартија, црна перница за перници со лента со лента за перики кутии со црни перници е изработена од 350gsm уметничка хартија, спакувана е еден куп пакувања, надвор е сјајно ламиниране, со златна фолија и врежана за лого, рачката на лентата е со ширина од 1,5 см, доколку имате сопственик на продавница за...

  Контакт сега

 • Затворање на лента со бело ригидно магнетно виткање кутија

  Затворање на лента со бело ригидно магнетно виткање кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврсто затворање на лента со магнетно виткање кутија Цврсто затворање на лента со магнетни виткачки кутии од картон со 1200гсм, прилагодено лого со дизајн на клиенти, добра боја за да одговараат на крути картони, цели боксери многу различни, исто така може да биде и за марами за плажа, паричник, кашмир и женски...

  Контакт сега

 • Хартија од бела премија кутија за подароци со јасен прозорец

  Хартија од бела премија кутија за подароци со јасен прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија од бела премија кутија за подароци со јасен прозорец Белата премиум кутија за подароци со јасен прозорец е уметничка хартија, постигната е тежина од хартија од 2мм картон, прилагодено дизајнирање и лого за печатење со бела боја, Сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако сте заинтересирани луксузно прозорец,...

  Контакт сега

 • Пакет за мириси со подароци за масло

  Пакет за мириси со подароци за масло

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за мириси со подароци за масло Пакетот за подароци со мирис на масло за мирис е морнарска уметничка хартија во боја во позадина, изработена е од 1,5 мм постигната картонска боја, морско печатење во боја на морнарично прилагодено лого, сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако ве интересира кутија за подароци за...

  Контакт сега

 • Браун крафт плоча за обични часовници за мажи

  Браун крафт плоча за обични часовници за мажи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Браун крафт плоча за обични часовници за мажи Кутија за часовници за мажи е бронзена боја. тоа е врвна и основна кутија за гледање во машка категорија со добар квалитет, нема потреба од затворање на магнети или панделка, крафт инсерт за одржување на часовникот, доколку ве интересира луксузна кутија за часовници за...

  Контакт сега

 • Прилагодено печатење книги со боење на А5 со совршено врзување

  Прилагодено печатење книги со боење на А5 со совршено врзување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено печатење книги со боење на А5 со совршено врзување Книгите за меки производи се совршени обврзувачки елементи, главно прикажуваат вашиот производ, печатење во боја со висока резолуција, логото на корицата, за да изберете различни ефекти, како што се печат на фолија, UV-точка, врежана и разоткриена итн....

  Контакт сега

 • Нарачана кутија за пакување со големи картонски облеки

  Нарачана кутија за пакување со големи картонски облеки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачана изработена голема картонска кутија за пакување Голема картонска кутија, крута картонска кутија, ја правиме во едноставни стилови на поклопецот и основната кутија со лого во црно печатење на надворешниот капак на кутијата, стилот на кутијата и дизајнот е прилагодено направено, други стилови на кутии како...

  Контакт сега

 • Висококвалитетна хартиена кутија со печатење со лого

  Висококвалитетна хартиена кутија со печатење со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Висококвалитетна хартиена кутија со печатење со лого Висококвалитетна хартиена кутија со печатење на лого, цена на чеп со висок квалитет. Кутија за квалитет на хартија, кутија за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Подарок кутија со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Liyang...

  Контакт сега

 • Трендирање производи за торби за подароци со топол производи 2017 година

  Трендирање производи за торби за подароци со топол производи 2017 година

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Трендирање производи за торби за подароци со топол производи 2017 година Трендирање производи за торби за подароци со топли производи 2017, цена на готвење со висок квалитет. Кутија за подароци со отпечатено лого, полна со опција за компаниите. Подарок кутија со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате...

  Контакт сега

 • Прилагодена свадба користела кеси за пакување со подароци од хартија

  Прилагодена свадба користела кеси за пакување со подароци од хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена свадба се користи торба за пакување хартија за подароци Слатка торба за пакување со подароци , отпечатена со свој дизајн и лого што се користи за подароци за свадба / пакување на накит. Торба за свадба хартија , со високо квалитетно офсетско печатење во CMYK боја со мат ламиниране на површината....

  Контакт сега

 • држач на картички за подароци со плик со црни школки

  држач на картички за подароци со плик со црни школки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  држач на картички за подароци со плик со црни школки мал држач за хартија е направен во 150gsm црна хартиена картичка, уметничка хартија, крафт хартија, офсет хартија и други специјални хартија се за вашата опција. сопствено-држач за картички со печатење на логото, можете да направите лого во печат од сребро / злато /...

  Контакт сега

 • шарена кутија за цевки со тркалезна хартија

  шарена кутија за цевки со тркалезна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  шарена кутија за цевки со тркалезна хартија Тркалезна кутија Дизајн јасни, убави, светли бои, отпорни на абење, отпорни на временски услови. На печатената етикета за цигари, примената на технологија за бронзирање опфаќа повеќе од 85%. тема, особено за трговските марки и регистрираните имиња, ефектот е позначаен ако...

  Контакт сега

 • обичај изработена кутија со магнетни подароци за виткање

  обичај изработена кутија со магнетни подароци за виткање

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обичај изработена кутија со магнетни подароци за виткање преклопната магнетна кутија е изработена од картон од 1200gsm, направена од вашата компанија лого и боја, според вашиот дизајн за изработка на уметнички дела, доколку поседувате продавница и заинтересирани ги нашите пакувања за часовници, добредојде да ме...

  Контакт сега

 • вметнете обична луксузна кутија за часовници со перница

  вметнете обична луксузна кутија за часовници со перница

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  вметнете обична луксузна кутија за часовници со перница кутијата за часовници е направена од 1200gsm картон, изработена од вашата компанија лого и боја, според вашиот дизајн да изработувате уметнички дела, доколку поседувате продавница и заинтересирани се нашите амбалажи за часовници, добредојде да ме контактирате,...

  Контакт сега

 • обичај кутија за подароци со кригла со добар квалитет

  обичај кутија за подароци со кригла со добар квалитет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обичај кутија за подароци со кригла со добар квалитет кутијата за кригла е направена од 1200gsm картон, обичај направена од вашата компанија лого и боја, согласно вашиот дизајн да направите уметнички дела, доколку поседувате продавница и заинтересирани се нашите амбалажа за кригла, добредојде да ме контактирате,...

  Контакт сега

 • сопствена ниска цена луксузно лого козметичка кутија

  сопствена ниска цена луксузно лого козметичка кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  сопствена ниска цена луксузно лого козметичка кутија козметичката кутија е изработена од 1000gsm картон, логото од златна фолија, според вашиот дизајн да се направи уметнички дела, многу поевтини и луксузни за козметички производи. ако имате козметичка продавница и заинтересирани за нашата козметичка амбалажа,...

  Контакт сега

 • Кутија за црно преклопување со висок квалитет

  Кутија за црно преклопување со висок квалитет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за црно преклопување со висок квалитет Убава црна кутија за облека од печатење во Лијанг, логото на кутијата за облека е место УВ, надвор и внатре е уметничка хартија отпечатена црна боја, дебела е 2мм, голема големина, луксузен изглед, ако сакате вашиот дизајн, добредојде да ме контактирате! Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Сјајно колоритно печатење на папки со хартија за документи

  Сјајно колоритно печатење на папки со хартија за документи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сјајно колоритно печатење на папки со хартија за документи Сјајната папка со хартија за документи се користи за спакувани документи, овој вид папка со документи е малку посебен бидејќи двете страни се лепак, исто така целосен дизајн на боја со сјајно ламиниране, што ја прави папката за хартија да изгледа многу сјајна...

  Контакт сега

 • Фенси специјална кутија за виткање со подарок со магнет

  Фенси специјална кутија за виткање со подарок со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси специјална кутија за виткање со магнет Специјална кутија за виткање, пакување со кутии за виткање на подароци, прилагодено печатење во боја со лого . Преклопни кутии со магнет, специјална кутија за виткање со магнет, кутија за пакување со подароци. Кутии за виткање на подароци, кутија за пакување за производи,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.