Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Box Packaging - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Box Packaging)

 • Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Кутија за пакување со цвеќиња со капак, кога ќе го отворите...

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се...

  Контакт сега

 • Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници Божиќна кутија за перници, како подарок за Божиќ, сезонски поздрав , Кутија за подароци за перници, Hotешка форма за продажба со висок квалитет, Пакување со перници за перници, спакувајте ги сите видови производи, облека, сапун, парфем, свеќа ... Сакате...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја Оваа кутија за подароци е направена во стил на тркалезна кутија, изгледа луксузно со висококвалитетно печатење CMYK. Што се однесува до материјалот, ние користиме уметничка хартија за оваа кутија, но можете да изберете и друг вид хартија за завиткување како...

  Контакт сега

 • Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода Кутија за пакување марами, со добар квалитет и популарна количина убава жена. Кутија за пакување за кошули, добар подарок за машка кошула. Кутија за пакување со капак, добар дизајн за пакување. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт Кутија за хартија од Крафт, изгледа едноставна, но кул, со отпечатено лого Кутија за пакување со висок квалитет на хартија, направете ги вашите производи да привлечат поголемо внимание на клиентите Кутија за преклопување на крафт, едноставен дизајн, изглед на висока класа,...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода Кутија за пакување на свеќи, со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за свеќи, имате свој дизајн, апсолутно една и единствената во светот, Тркалезна кутија за свеќи со капак, лесно отворена со рачка. Големина на комфор, секако погодна...

  Контакт сега

 • Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија Козметичка кутија за хартија, висок квалитет и добра оценка за козметичко пакување. Кутија со тркалезна цевка, специјалното пакување има посебен шармантен. Козметичка кутија за пакување, никогаш без стил. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузно прилагодено пакување со кутии за подароци со вино Пакување со вински кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за подароци за вино, специјален дизајн ги прави вашите клиенти среќни. Подарок кутија за вино, исто така, може да го користите како подарок, на вашите пријатели ќе им се допадне. Сакате...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување за рециклирање кафеава крафт хартија

  Кутија за пакување за рециклирање кафеава крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување за рециклирање кафеава крафт хартија Кутија за пакување од цевки направена од кафеава хартија за рециклирање што е еколошка за нашето опкружување. Оваа цевка од крафт хартија е капа на лактот со кутија за внатрешна кутија. може да се користи за маица или друга амбалажа за облека. Нашата кутија е...

  Контакт сега

 • пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат

  пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат Картонска кутија за очила за сонце , таа е направена во едноставен капак и стил на основна кутија кутија од бела мат картонска кутија за пакување од очила за сонце Можете да го користите за пакување очила за сонце, подарок, накит или други производи Кутијата...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со бонбони за свадбени подароци

  Прилагодена кутија за пакување со бонбони за свадбени подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување со бонбони за свадбени подароци трговија на големо разни видови на свадба кутија за пакување , свадба кутија за пакување со бонбони, обичај направени кутијата е топло добредојде. кутија за слатки за слатки, дебела уметничка хартија со офсетско печатење Прекрасна кутија за подароци за...

  Контакт сега

 • Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка за лента

  Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка за лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка со лента Оваа кутија за хартија за подароци во квадратен вид, бело боја злато со печат на злато, нагоре и нанапред; Хартија во кутија со лента Ханде дизајн за цвеќе пакување и извадете носач. Пакување со хартиена кутија прифати обичај ве натера да поседувате лого и...

  Контакт сега

 • Пакување на подароци од квадратна хартиена кутија со капак

  Пакување на подароци од квадратна хартиена кутија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со квадратни хартии за пакување со капак Оваа кутија за подароци во хартија во типот на квадратна кутија, бело / црна боја злато со боја на печат на злато од горе и пред; Пакет за хартија за пакување подароци со дизајн на капакот и лентата со лента за цвеќе Пакување на подароци. Подароци за пакување хартиени...

  Контакт сега

 • Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади

  Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади Кутија за пакување на подароци од чоколади со висококвалитетно офсетско печатење за пакување со чоколади Тркалезна кутија со чоколадо , стилови на луксузни цевки од хартија за пакување храна Луксузна кутија со чоколади со панделка со лента за пакување со чоколадо Сакате...

  Контакт сега

 • Квадратна кутија за подароци со подароци со лента со лента

  Квадратна кутија за подароци со подароци со лента со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Квадратна кутија за капачиња за подароци со рачка Оваа квадратна кутија за подароци со дизајн на рачката за лента за пакување со цвеќе; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат капаче за капа, за цвеќиња кои се пакуваат сигурно е кутија за цвеќиња. :) Кутии со подароци од плоштад во плоштад...

  Контакт сега

 • Пакување со картонски подароци со панделка

  Пакување со картонски подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со картонски подароци со панделка Кутии за пакување на подароци, кутија за пакување на производи, висок квалитет и пониска цена . Кутии за подароци со панделка, пакување со кутии за подароци, панделка секогаш ги фаќаат очите на луѓето. Кутија со производи за пакување, прилагодена големина и дизајн, сигурни...

  Контакт сега

 • Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ

  Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ Гледајте кутија за прикажување изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Пакувања за часовници за часовници со бела кадифе од бело кадифе со висок крај на пакувањето и часовникот за приказ. Оваа...

  Контакт сега

 • сопствена рачна изработена кутија за подароци за пакување хартија за шал

  сопствена рачна изработена кутија за подароци за пакување хартија за шал

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  сопствена рачна изработена кутија за подароци за пакување хартија за шал Кутија за пакување со шалчиња , цврста картонска кутија со капак за пакување на шал Кутија за марама од хартија , капакот и основата на стилот на кутијата, стилот на кутијата се прави според вашите потреби рачно изработена марама со кутија со...

  Контакт сега

 • Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија

  Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија Кутија за пакување од хартија за накит , изработена во едноставен стил на капакот и основната кутија, тркалезна кутија, рамно преклопување кутија, кутија во форма на книги и така натаму, за ваша опција. Кутија за складирање на накит со бела мека пена...

  Контакт сега

 • Сјајно завршете мала амбалажа со кутии за подароци со перници

  Сјајно завршете мала амбалажа со кутии за подароци со перници

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 3000000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сјајно завршете мала амбалажа со кутии за подароци со перници Сјајно ламинирање Мала перница кутија е изработена во уметничка хартија 350gsm, кутија со едноставен стил за пакување со подароци Симпатична кутија за перници за пакување со подароци со комплетно печатење во боја и сјајна завршница Liyang хартија производи...

  Контакт сега

 • Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување

  Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување Цврста картонска кутија , кутија за чајна хартија со печатење со лого на вашата компанија Луксузна чајна кутија направена во стилови на кутии во облик на книги со затворање на магнети за пакување со чај Чај од картонска кутија со послужавник од картон внатре за...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена кутија за подароци со фиоки со пена

  Прилагодена печатена кутија за подароци со фиоки со пена

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена кутија за подароци со фиоки со пена Кутија за фиоки со пена , класична кутија за фиоки со висококвалитетно офсетско печатење во CMYK боја за надвор и за внатрешноста на кутијата Прилагодена кутија за фиоки , вклучувајќи ја големината, дизајнот и печатењето Висококвалитетна печатена кутија за фиоки...

  Контакт сега

 • Гугл кутија со хартија со чист прозорец

  Гугл кутија со хартија со чист прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување на очила со очила со прозорец Оваа кутија за хартија за очила изработена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Кутија за очила со очигледен дизајн на прозорецот за приказ за очила. Авто-дното на хартија за очила за хартија може да биде рамно пакување и да заштеди волумен при...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи