Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Cardboard Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Cardboard Box)

 • Добар занает картонска кутија со рачка

  Добар занает картонска кутија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Добар занает картонска кутија со рачка Кутија картонска кутија, користете високо квалитетна крафт хартија, не е лесно да се скрши. Кутија за хартија со рачка, источно за носење. Прилагодено кутија за крафт, со свој дизајн и лого печатено, исто така може да одлучи за формата на кутијата. Liyang хартија производи...

  Контакт сега

 • Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузно прилагодено пакување со кутии за подароци со вино Пакување со вински кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за подароци за вино, специјален дизајн ги прави вашите клиенти среќни. Подарок кутија за вино, исто така, може да го користите како подарок, на вашите пријатели ќе им се допадне. Сакате...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак Кутија за пакување на подароци, луксузно пакување за подароци, сладок стил ги прават вашите клиенти среќни. Пакувања со кутии за подароци, добар квалитет со дизајн на панделка, имаат посебен стил. Подарок кутија со капак, лесен за отворање, едноставен капак,...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна кутија за пакување со подароци за венчавки Луксузната тркалезна кутија за пакување за подароци за свадби може да ја даде гостите добар впечаток за вашата свадба, можете по обичај да направите кутија за подароци за венчавки, вклучувајќи ја формата, големината и печатењето, цената се цитира врз основа на овие...

  Контакт сега

 • Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија Оваа кутија за подароци е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија со текстура, златна хартија и така натаму. Со еден збор,...

  Контакт сега

 • шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци Новата кутија за подароци во Луксуз е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, можете да изберете и други специјални хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и така натаму. Со еден...

  Контакт сега

 • цврста картонска кутија за пакување од очила за сонце

  цврста картонска кутија за пакување од очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  цврста картонска кутија за пакување од очила за сонце Цврста картонска кутија, таа е изработена во стил на капакот и основната кутија Можете да го користите за пакување очила за сонце, подарок, накит или други производи CMYK или печатење во боја на пантони е прифатливо Добредојдовте на обичај, направете ги вашите...

  Контакт сега

 • Црна картонска кутија со пакување од накит со капак

  Црна картонска кутија со пакување од накит со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна картонска кутија со пакување од накит со капак Картонска кутија со капак, црна едноставна картонска кутија со капак, класична и привлечна. Кутија за накит, кутија за пакување на накит, добра како подарок. Црна мат кутија, прилагодена големина и дизајн, црна елегантна боја, полна со карактеристика на вашата...

  Контакт сега

 • ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен

  ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен PU прстен за кутии, PU-капак за кутијата, луксузен и елегантен. Продавница за подароци во ринг, висококвалитетно пакување со ринг-кутии, сладок стил за подарок. Прстен од картонска кутија, прилагодена големина и дизајн, можат да ја покажат loveубовта. Сакате...

  Контакт сега

 • Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа

  Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа Cardвонење од картон, ринг-кутија со капак, висококвалитетна кутија за пакување со прстен. Продавница за подароци, специјален дизајн со печатено лого, елегантно и убаво. Кутија за пакување на прстенот, кутија за подароци за прстен, прилагодена големина и дизајн, полна...

  Контакт сега

 • мала кутија за венчавки од венчавки со капак

  мала кутија за венчавки од венчавки со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  мала кутија за венчавки од венчавки со капак Пакувањето со кутии за подароци за свадби е направено во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија за текстури, златна хартија и така...

  Контакт сега

 • Кутија во форма на часовник во форма на книга

  Кутија во форма на часовник во форма на книга

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија во форма на часовник во форма на книга Луксузна кутија во облик на книга во форма на книга со завиткување од хартија за пакување за часовници, кутијата со завиткување на хартија ќе чини помалку. Гледајте картонска кутија со гумен C-клип за прикажување на часовник, исто така има и метал c-клип за вашата опција,...

  Контакт сега

 • Цврста картонска кутија со c-клип за тресок

  Цврста картонска кутија со c-клип за тресок

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста картонска кутија со c-клип за тресок Цврста картонска кутија со завиткување од ланец за пакување за накит од навлажнувачки, кутијата со завиткување на хартија ќе чини помалку. Картонска картонска кутија со гумена C-клип за прикажување на дигалки, исто така има и метал c-клип за ваша опција, исто така можете да...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот Кутија за пакување на производи, картонска кутија со капак за пакување на производи, висок квалитет и висока класа. Кутија за пакување со рачка, кутија со капак исто така со рачка, лесна за носење. Картонска кутија со капак и рачка, специјален дизајн, убав...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со свеќи со печатење во офсет

  Луксузна кутија за пакување со свеќи со печатење во офсет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за пакување со свеќи со печатење во офсет Луксузна кутија за свеќи , со високо квалитетно офсетско ѓубре и уникатно дизајнирање, Цврста картонска кутија, стил на капакот и основната кутија што се користи за пакување на свеќи Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли...

  Контакт сега

 • Цветна кутија за пакување на парфеми со капак

  Цветна кутија за пакување на парфеми со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цветна кутија за пакување на парфеми со капак Картонска кутија за парфеми, кутија за парфеми за парфеми со злато блокирање, висок квалитет и дизајн. Пакувања со парфеми во кутија, кутија со капак, добра оценка и мода, никогаш без стил. Кутија за парфеми за цвеќе, кутија за цветни парфеми, прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Цврста картонска кутија со тревки со капак

  Цврста картонска кутија со тревки со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста картонска кутија со тревки со капак картонска кутија за тревога со завиткување на хартија за пакување за накит од навлаки Закачам кутија со перница за прикажување закачам, постои и метал / гумени c-клип за вашата опција Картонска кутија со капак е едноставен стил на кутија, но може да ги направи вашите...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа

  Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа Тркалезна цветна кутија , цветна картонска кутија во популарна тркалезна форма која се користи за пакување со цвеќе Што се однесува до обликот на кутијата, исто така има и облик на срце, облик на трска и шестоаголник за вашата опција. Добредојдовте на обичај,...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци од цилиндер за картони со пластично капаче

  Кутија за подароци од цилиндер за картони со пластично капаче

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 5000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци од цилиндер за картони со пластично капаче Кутија за подароци со цилиндари со печатење CMYK за пакување за подароци Единствена цилиндричка кутија со пластична капа со голема MOQ побарувачка Цврсто цилиндрично картонска кутија што се користи за пакување подароци, капачето за хартија е најпопуларно...

  Контакт сега

 • кутија во форма на книга со подароци со прозорец и панделка

  кутија во форма на книга со подароци со прозорец и панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија во форма на книга со подароци со прозорец и панделка Кутија за подароци во форма на книга , цврста картонска кутија за пакување со подароци картонска кутија со затворање на лента за пакување со подароци, има различни бои на лента за вашата опција. Картонска кутија со прозорец на капакот за пакување за подароци,...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од маица со капак

  Кутија за пакување од маица со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од маица со капак Пакување со кутија со маици, картонска кутија со капак, логото за блокирање на злато секогаш ви ги фаќаат очите. Кутија за маици за подароци, кутија за маици за пакување, висок квалитет и луксуз, исто така може да се пакуваат со лак со лента. Пакет за кошула за пакување со капак,...

  Контакт сега

 • Магнетна картонска рамна кутија за подароци со панделка

  Магнетна картонска рамна кутија за подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Магнетна картонска рамна кутија за подароци со панделка Оваа кутија за подароци од хартија е направена од бела обложена хартија со убава розова боја за печатење, совпаѓа со розова лента. Стандарден магнетски склоп за полесно блиску. Логото со црна хартија изгледа едноставно, но високо привлечно. Друга добра точка за...

  Контакт сега

 • пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат

  пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  пакување од картонска кутија за очила за сонце од бела мат Картонска кутија за очила за сонце , таа е направена во едноставен капак и стил на основна кутија кутија од бела мат картонска кутија за пакување од очила за сонце Можете да го користите за пакување очила за сонце, подарок, накит или други производи Кутијата...

  Контакт сега

 • Лак вратоврска картонска кутија со пластичен капак

  Лак вратоврска картонска кутија со пластичен капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Лак вратоврска картонска кутија со пластичен капак Кутија за вратоврска за лак, кутија за пакување со лак, лабораториска кутија со пластичен капак. Картонска кутија со пластичен капак, специјален дизајн, но фенси. Прилагодено кутија за вратоврска, прилагодено печатете го логото, полно со вашата функција. Сакате...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи