Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Chocolate Gift Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Chocolate Gift Box)

 • Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија Кутија за пакување со чоколади , висококвалитетен и сопствен дизајн за пакување со чоколади. кутија за подароци со чоколади , рамно преклопување кутија може да заштеди цена за испорака кутија со чоколадна хартија, кутија изработена од густа хартија која се...

  Контакт сега

 • Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади

  Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Актуелна кутија за пакување подароци со чоколади Кутија за пакување на подароци од чоколади со висококвалитетно офсетско печатење за пакување со чоколади Тркалезна кутија со чоколадо , стилови на луксузни цевки од хартија за пакување храна Луксузна кутија со чоколади со панделка со лента за пакување со чоколадо Сакате...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи