Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Chocolate Packaging Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Chocolate Packaging Box)

 • Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок обичај подарок од кутија за пакување со чоколадо Пакување со чоколадни кутии, добар квалитет и дизајн за пакување со чоколадо. Подарок чоколадна кутија, убава кутија за пакување за подароци, изгледа луксузно. Кутија за подароци за чоколадо, кутија за подароци од висока класа. Сакате производи со добар квалитет...

  Контакт сега

 • Подарок за хартија високо квалитетна амбалажа со чоколади

  Подарок за хартија високо квалитетна амбалажа со чоколади

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок за хартија високо квалитетна амбалажа со чоколади Кутија за пакување од хартија со чоколади со CMYK боја печатење, цена за готвач со висок квалитет. Хартија со чоколадна кутија со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Кутија за пакување со чоколади со прилагодена големина и дизајн, добра...

  Контакт сега

 • Луксузно пакување празни фенси кутии за креации за подароци

  Луксузно пакување празни фенси кутии за креации за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузно пакување празни фенси кутии за креации за подароци Празни кутии за подароци Кутија со печатење во боја CMYK, цена за готвење со висок квалитет. Фенси кутии за подароци со отпечатено лого, полни со опција за компаниите. Креативна кутија за подароци со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија со чоколади за пакување со розово срце

  Прилагодена кутија со чоколади за пакување со розово срце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 100000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија со чоколади за пакување со розово срце Розова кутија за картоно срце со капак и база и еколошка црна ПЕТ-вметка за пакување со чоколади; Прилагодено пакување розова кутија со лента со лента на врвен дизајн; Еколошко чоколадно пакување во облик на срце кутија со сопствено лого и дизајн. Димензијата е...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи