Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Cosmetic Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Cosmetic Box)

 • Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија Козметичка кутија за хартија, висок квалитет и добра оценка за козметичко пакување. Кутија со тркалезна цевка, специјалното пакување има посебен шармантен. Козметичка кутија за пакување, никогаш без стил. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Дизајн на модни козметички кутии со капа

  Дизајн на модни козметички кутии со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Дизајн на модни козметички кутии со капа Печатење козметичка кутија, изработена од козметички кутии, печатење козметичка кутија. Козметичка кутија за пакување, козметика за пакување со висококвалитетно и обичајно лого. Дизајн на козметичка кутија, картонска кутија со капак за козметичко...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка Козметичка кутија за хартија, обратна кутија за козметика. Козметичка кутија за пакување, ефтина, но луксузна козметичка кутија со точки UV и сребро, печат. Евтина козметичка кутија, заштедете ги трошоците и добијте соодветна кутија за пакување. Сакате...

  Контакт сега

 • Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец Козметичка кутија за подароци, козметичка кутија за хартија, висококвалитетен материјал и печатење. Кутија за козметичко пакување, кутија за козметичко пакување како подарок. Кутија со ПВЦ, ефтина кутија со ПВЦ прозорец, убав изглед и лесна за носење, може да го...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика

  Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 3000000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика Кутија за парфеми за хартија, со високо квалитетно печатење, CMYK или боја на пантони е за ваша опција Цврста картонска кутија добро ќе го заштити стаклото од шишето Луксузна кутија за пакување на парфеми, никогаш не е во стил. Liyang хартија производи соработка., Ltd...

  Контакт сега

 • Привремено кутија за подароци од козметика за пакување

  Привремено кутија за подароци од козметика за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Привремено кутија за подароци од козметика за пакување Предвремена кутија за есен, ефтина цена со висок квалитет, секогаш бидете ваш добар избор. Кутија за козметички подароци, кутија за подароци за козметичко пакување, елегантен и убав изглед. Козметичка кутија за пакување хартија, козметичка кутија со прозорец, може...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче Козметичка кутија со едно парче, козметичка кутија со отпечатена евиденција, полна со карактеристика на вашата компанија. Обичен козметички кутија, сопствена големина и дизајн со сјајно ламиниране, висока класа, но со ниска цена. Козметичка кутија за...

  Контакт сега

 • кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега кутија за пакување за лична нега , висококвалитетно печатење на дизајн на cucstom за лична амбалажа. кутијата за лична нега е во стилови на тркалезна кутија со печатење на логото на вашата компанија што се користи за пакување на подароци за нега на лица...

  Контакт сега

 • Брановидна козметичка кутија за пакување со јасен прозорец

  Брановидна козметичка кутија за пакување со јасен прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Брановидна козметичка кутија за пакување со јасен прозорец Брановидна козметичка кутија, брановидни кутии со печатено лого, висок квалитет. Козметичката кутија со прозорец, козметичката кутија за пакување, со ПВЦ прозорец, можат добро да го покажат вашиот производ. Кутија за козметички пакувања, козметика за...

  Контакт сега

 • Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого Козметички картонски кутии, кутија за пакување со хартија со лого со топла фолија, едноставна и елегантна . Козметички кутии за подароци, козметичка кутија со хартија со додаток, висок квалитет на пакување на производи . Пакување кутии за подароци, козметички...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа

  Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа Козметичка кутија за фиоки, бела козметичка кутија без никакво печатење, едноставно, но елегантно . Бела фиока, кутија за фиоки за подароци за козметичко пакување, високо квалитетен картон . Кутија за фиоки за пакување на подароци, кутија за пакување на подароци,...

  Контакт сега

 • Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак Козметичка кутија од картон, козметичка кутија за пакување со капак . Специјална козметичка кутија, специјална хартија со печатено лого и печатена боја со хартија, висококвалитетна и фенси. Козметичка кутија со вметнување, козметичка кутија за пакување со...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого Кутија за подароци за козметички производи, пакување со козметички кутии, ефтина и висок квалитет . Кутија за пакување на кожата, пакување производи за нега на кожата, со отпечатено лого, полно со вашата функција. Евтина козметичка кутија за пакување, едноставно...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување хартија за трепки Ресница пакување кутија, луксузна книга во облик на кутија стил за ресница пакување Кутија за хартија за трепки , цврста картонска кутија со печатење на вашето лого за пакување на трепките Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли...

  Контакт сега

 • Специјална козметичка кутија за пакување на подароци за фиоки

  Специјална козметичка кутија за пакување на подароци за фиоки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Специјална козметичка кутија за пакување на подароци за фиоки Кутија за пакување со козметички фиоки, козметичка кутија со додаток, висок квалитет . Кутии за подароци за фиоки, специјална хартија, злато и сребро, сјај и мода. Козметичка кутија за фиоки, козметичка кутија за пакување, исток до отворен и посебен дизајн...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит

  Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит Кутија за пакување со козметички подароци, пакување со козметички кутии, кутија за фиоки за подароци . Кутија за фиоки за подароци за накит, кутија за накит со свила, прилагодено печатено лого и дизајн. Кутија за фиоки за производи, висок квалитет за пакување...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со козметички ефтини пакувања со едно парче

  Кутија за подароци со козметички ефтини пакувања со едно парче

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со козметички ефтини пакувања со едно парче Козметички кутии со едно парче, козметичка кутија за подароци со отпечатено лого. Евтини козметички кутии, козметичка кутија за пакување, ефтина цена со висок квалитет. Пакувањето на козметички кутии, прилагодена големина и дизајн со сјајно ламиниране,...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за пакување со лого

  Евтина козметичка кутија за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за пакување со лого Кутија за пакување со ефтина хартија, кутија за пакување со козметика со сјајно ламиниране. Козметички кутии за пакување, возметичка кутија за подароци, висок квалитет со пониска цена. Пакување со хартиени кутии, козметичка кутија за подароци со лого, прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Цврста картонска кутија за трепки со послужавник

  Цврста картонска кутија за трепки со послужавник

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста картонска кутија за трепки со послужавник Кутија од картон за трепките, стил на кутија во облик на луксузна книга за пакување на трепките картонска кутија за пакување на трепките , цврста картонска кутија со печатење со лого за пакување на трепките целосна боја отпечатена кутија за трепки со послужавник за...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за козметички пакувања со евтина храна Кутија за храна за хартија, кутија за пакување храна со лого печатена и завршна. Кутии за пакување храна, кутија за козметичко пакување, ефтина кутија за пакување за производи. Кутија за подароци на производи, кутија за подароци за пакување на производи, висок...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија

  Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 3000000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија парфем за хартија за парфеми , со високо квалитетно печатење, CMYK или пантоновата боја е за ваша опција Луксузна рунда со парфеми , цврста картонска кутија добро ќе го заштити стаклото од шишето Популарна кутија за подароци за парфеми во тркалезна кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со козметички подароци со отпечатено лого

  Кутија за пакување со козметички подароци со отпечатено лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со козметички подароци со отпечатено лого Печатена козметичка кутија, козметичка кутија за пакување. Квалитетно печатење, изгледа луксузно. Козметички печатени подароци, кутија за пакување со подароци за козметика, со отпечатено лого. Пакување со козметички кутии, материјал со добра оценка со...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за подароци со лого

  Евтина козметичка кутија за подароци со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за подароци со лого Козметичка кутија ефтина, хартиена коамична кутија со злато блокирачко лого, луксуз и мода . Козметичка кутија за пакување со подароци, кутија за подароци, кутија со производи за пакување, висок квалитет. Козметички кутии за хартија, кутија за пакување со козметички...

  Контакт сега

 • Пакување со картонски подароци со панделка

  Пакување со картонски подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со картонски подароци со панделка Кутии за пакување на подароци, кутија за пакување на производи, висок квалитет и пониска цена . Кутии за подароци со панделка, пакување со кутии за подароци, панделка секогаш ги фаќаат очите на луѓето. Кутија со производи за пакување, прилагодена големина и дизајн, сигурни...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи