Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Custom Made Gift Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 4 Производи за Custom Made Gift Box)

 • Прилагодено козметичко шише кутија за пакување со подароци од кармин

  Прилагодено козметичко шише кутија за пакување со подароци од кармин

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачани печатени мали кутии за пакување на подароци од кармин Прилагодени печатени мали кутии за пакување со подароци од кармин, ефтина цена со висок квалитет. Козметичка кутија со отпечатено лого, полна со ваша компатибилност. Нарачани кутии за подароци со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате...

  Контакт сега

 • Кутија за собирање подароци од пакување хартија

  Кутија за собирање подароци од пакување хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за собирање подароци од пакување хартија Кутија за наплата на подароци за пакување хартија, цена за готвач со висок квалитет. Прилагодено изработени кутии за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Прилагодени кутии за подароци за украсување со прилагодена големина и дизајн, добра...

  Контакт сега

 • Трговија на големо со кутија за подароци со луксузни производи од продажба

  Трговија на големо со кутија за подароци со луксузни производи од продажба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Трговија на големо со кутија за подароци со луксузни производи од продажба Луксузна кутија за прилагодени подароци со печатење во боја CMYK, цена за готвач со висок квалитет. Луксузна картонска кутија за подароци со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Нарачана кутија за подароци со прилагодена...

  Контакт сега

 • Нарачани кутии за подароци со делители и капаци

  Нарачани кутии за подароци со делители и капаци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачани кутии за подароци со делители и капаци Кутии за подароци со делители со печатење во боја CMYK, цена за готвење со висок квалитет. Кутии за подароци со капаци со отпечатено лого, полни со опција за компаниите. Нарачани кутии со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате производи со добар квалитет со...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи