Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Custom Printed Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Custom Printed Box)

 • Кутија за подароци за пакување од очила за сонце со сребрена боја

  Кутија за подароци за пакување од очила за сонце со сребрена боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакување од очила за сонце со сребрена боја Подарок за кутии за сонце за сонце, убави кутии може да биде амбалажа за подароци, фенси и сјај. Сребрената кутија за очила за сонце, со печат од сребро, ги прави кутиите попривлечни. Кутија за пакување за очила за сонце, кутија за очила за сонце,...

  Контакт сега

 • Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак Козметичка кутија од картон, козметичка кутија за пакување со капак . Специјална козметичка кутија, специјална хартија со печатено лого и печатена боја со хартија, висококвалитетна и фенси. Козметичка кутија со вметнување, козметичка кутија за пакување со...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување со подароци со хартија со прозорец

  Кутија за фиоки за пакување со подароци со хартија со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување со подароци со хартија со прозорец Кутии за хартија за фиоки, резервна кутија со резервоарот со кутија за фиоки надвор, специјален дизајн. Хартија со прозорец, кутија со ПВЦ прозорец, може добро да ги покаже вашите производи. Прилагодена кутија за фиоки за хартија, извонредно квалитетно...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи