Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Flower Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Flower Box)

 • Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Кутија за пакување со цвеќиња со капак, кога ќе го отворите...

  Контакт сега

 • Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот

  Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот Рециклирана кафеава крафт тркалезна кутија со-кафеава хартија пријателска со Еко. Единствена тркалезна кутија за крафт со дизајн на капаци. Liyang Paper Products копродукции, Ltd е фабрика специјализирана за услуга за печатење, како што се печатење книги, печатење...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со розова форма на срце за цвеќиња

  Кутија за подароци со розова форма на срце за цвеќиња

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со розова форма на срце за цвеќиња Невини девојчиња розови облици со картони во форма на срце прифаќаат индивидуално ваше лого и печатење во дизајн, како рачно изработена кутија за хартија со елегантен изглед на срцето за пакување цвеќиња кои одговараат на цвеќарницата. Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Цветна кутија за пакување на парфеми со капак

  Цветна кутија за пакување на парфеми со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цветна кутија за пакување на парфеми со капак Картонска кутија за парфеми, кутија за парфеми за парфеми со злато блокирање, висок квалитет и дизајн. Пакувања со парфеми во кутија, кутија со капак, добра оценка и мода, никогаш без стил. Кутија за парфеми за цвеќе, кутија за цветни парфеми, прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Елегантна кутија за пакување со подароци во форма на срце

  Елегантна кутија за пакување со подароци во форма на срце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантна кутија за пакување со подароци во форма на срце Цветна кутија во форма на срце , елегантна цветна кутија во уникатна форма на срце Што се однесува до обликот на кутијата, исто така има и тркалезна, опашка и шестоаголна форма за вашата опција. Добредојдовте на обичај, направи вашата цветна...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа

  Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за подароци со капа за подароци со капа Тркалезна цветна кутија , цветна картонска кутија во популарна тркалезна форма која се користи за пакување со цвеќе Што се однесува до обликот на кутијата, исто така има и облик на срце, облик на трска и шестоаголник за вашата опција. Добредојдовте на обичај,...

  Контакт сега

 • Црна тркалезна цветна кутија со рачка од лента

  Црна тркалезна цветна кутија со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна тркалезна цветна кутија со рачка од лента Оваа црна кутија со цвеќиња со вид на рачка на лента; Печатење со елегантна црна боја и печатење во злато со лого изгледа убаво; Тркалезна кутија за цветно пакување и носач; тоа е кутија за подароци со цвеќиња со висок дизајн. Liyang Paper Products копродукции, Ltd е...

  Контакт сега

 • Луксузен бел круг цветна кутија со капак

  Луксузен бел круг цветна кутија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузен бел круг цветна кутија со капак Оваа Бела тркалезна кутија со лента со лента од лента и дизајн на капакот за пакување цвеќиња и носач. Таквата кутија со бела хартија во боја со лого за печатење, изгледа едноставна, но луксузна. Заоблената кутија за цвеќе прифаќа прилагодена големина и печатење и изработка на...

  Контакт сега

 • Кутии со розови луксузни цвеќиња со круг, со рачка

  Кутии со розови луксузни цвеќиња со круг, со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Розова луксузна цветна кутија за подароци круг со рачка Оваа розова цветна кутија за подароци со типови на рачки од лента и дизајн на лого за злато; Кутија за подароци е тркалезна со дизајн на рачката на лентата за пакување од бело цвеќе. Луксузна розова боја, печатење со цветни подароци, прифаќа прилагодено...

  Контакт сега

 • Пакување на подароци од квадратна хартиена кутија со капак

  Пакување на подароци од квадратна хартиена кутија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со квадратни хартии за пакување со капак Оваа кутија за подароци во хартија во типот на квадратна кутија, бело / црна боја злато со боја на печат на злато од горе и пред; Пакет за хартија за пакување подароци со дизајн на капакот и лентата со лента за цвеќе Пакување на подароци. Подароци за пакување хартиени...

  Контакт сега

 • Квадратна кутија за подароци со подароци со лента со лента

  Квадратна кутија за подароци со подароци со лента со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Квадратна кутија за капачиња за подароци со рачка Оваа квадратна кутија за подароци со дизајн на рачката за лента за пакување со цвеќе; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат капаче за капа, за цвеќиња кои се пакуваат сигурно е кутија за цвеќиња. :) Кутии со подароци од плоштад во плоштад...

  Контакт сега

 • Евтина хартиена цветна кутија со прозорец

  Евтина хартиена цветна кутија со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина хартиена цветна кутија со прозорец Оваа ефтина хартиена цветна кутија направена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Цветна кутија со чист прозорец дизајн за прикажување на цвеќиња. Евтин цветен кутија со двојно приклучок тип може да биде рамно пакување и да заштеди волумен при испорака. Liyang...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец

  Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец Оваа кутија за подароци со цвеќиња, изработена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Кутија за подароци со цвеќиња со ПВЦ дизајн на прозорецот за прикажување на цвеќе. Кутија за подароци со хартија со двоен приклучок со јасен прозорец може да биде...

  Контакт сега

 • Обичај печатена ефтина цветна хартиена кутија јасен врв

  Обичај печатена ефтина цветна хартиена кутија јасен врв

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Обичај печатена ефтина цветна хартиена кутија јасен врв Прилагодено печатено цвеќе од кутија изработено од обложена хартија со CMYK целосна боја или печатење во боја на Pantone. Евтина цветна кутија Исчистете го горниот дизајн за прикажување на цвеќиња. Кутија за хартија со двојно приклучок може да биде рамно пакување...

  Контакт сега

 • Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе

  Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро избирајте ја нашата кутија за цвеќе, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Цветна кутија за хартија, кога ќе го отворите капакот, убава цветна...

  Контакт сега

 • Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци

  Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци Ако треба да ги ставите убавите цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата Боја за подароци во боја, обичен стил, но луксуз, ќе можете да ги имате во исто време. Шарена кутија за подароци со цвеќиња, кога ќе го отворите капакот,...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец

  Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец Кутија за пакување хартија за цвет, висок квалитет и дизајн. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли Јанг Печатење, Ние сме посветени да ве задоволиме, тоа е она што го нарекуваме Вин-Вин, Потребни се повеќе детали со...

  Контакт сега

 • Хартија картонска кутија за пакување за цвеќе

  Хартија картонска кутија за пакување за цвеќе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија картонска кутија за пакување за цвеќе Картонска кутија за цвеќиња, висок квалитет и дизајн. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли Јанг Печатење, Ние сме посветени да ве задоволиме, тоа е она што го нарекуваме Вин-Вин, Потребни се повеќе детали со нашите производи, Јавете...

  Контакт сега

 • Топла продажна хартија кутија за пакување со цвеќе

  Топла продажна хартија кутија за пакување со цвеќе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла продажна хартија кутија за пакување со цвеќе Кутија за пакување со цвеќе за хартија, висок квалитет и дизајн. Цветна кутија за подароци со хартија, кутија со капак, добра оценка и мода, никогаш без стил. Кутија за пакување со цвеќиња од хартија, кутија за цветни парфеми, прилагодена големина и печатено лого....

  Контакт сега

 • Хартија со прилагодена печатена кутија за подароци со круг

  Хартија со прилагодена печатена кутија за подароци со круг

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија со прилагодена печатена кутија за подароци со круг Ако треба да го ставите вашиот подарок во кутија и да ги направите убав изглед, подобро изберете ја нашата Шарена корпа за подароци, едноставен стил, но луксуз, можете да го имате во исто време. Кутија за подароци со додаток од пена, Прилагодени печатени кутии...

  Контакт сега

 • Хартија со црни подароци со капаци за цвеќе

  Хартија со црни подароци со капаци за цвеќе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија со црни подароци со капаци за цвеќе Овие црни кутии со подароци со капаци за пакување со цвеќиња; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат капаче за капа, за цвеќиња кои се пакуваат сигурно е кутија за цвеќиња. :) Црното подарок кутии црна боја на позадината со логото злато печат или...

  Контакт сега

 • Кутии со цвеќиња за подароци од коцка на плоштад со капаци

  Кутии со цвеќиња за подароци од коцка на плоштад со капаци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутии со цвеќиња за подароци од коцка на плоштад со капаци Овие квадратни кутии со подароци со капаци за пакување со цвеќиња; Капакот и основната кутија тип како капа, исто така, го нарекуваат капаче за капа, за цвеќето пакување сигурно е цветна кутија со капаци . :) Кутии за подароци од коцка бела боја позадина со...

  Контакт сега

 • Прилагодена квадратна цветна кутија со јаже

  Прилагодена квадратна цветна кутија со јаже

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена квадратна цветна кутија со јаже квадратната цветна кутија е затегната отпечатена во различна боја во позадина, а двете страни со пп јаже да одберат, сјајно ламиниране надвор, и двете од квадратни цвеќиња како комплет. ако сте заинтересирани, добредојде да ме контактирате, прифаќаме различен дизајн по...

  Контакт сега

 • Актуелно пакување со луксузен картонски правоаголник

  Актуелно пакување со луксузен картонски правоаголник

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Актуелно пакување со луксузен картонски правоаголник правоаголна цветна кутија е беж боја, а завиткана лента лак надвор, тоа е направено од бисерна хартија со 1200gsm картон, ако сте заинтересирани, добредојде да ме контактирате, прифаќаме различен дизајн по обичај! Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи