Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Food Packaging Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Food Packaging Box)

 • тркалезна картонска кутија за пакување храна

  тркалезна картонска кутија за пакување храна

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна картонска кутија за пакување храна Тркалезна картонска кутија со висококвалитетно офсетско печатење за пакување храна Тркалезна кутија за храна, кутија за луксузни цевки од хартија за пакување храна Обичај изработени секаков вид кутија со чоколади, кутија со чорапи од крафт, рачно изработена кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за козметички пакувања со евтина храна Кутија за храна за хартија, кутија за пакување храна со лого печатена и завршна. Кутии за пакување храна, кутија за козметичко пакување, ефтина кутија за пакување за производи. Кутија за подароци на производи, кутија за подароци за пакување на производи, висок...

  Контакт сега

Категории

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи