Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Gift Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Gift Box)

 • Пакет за подароци од златна боја Пакување Магнетни Затвори

  Пакет за подароци од златна боја Пакување Магнетни Затвори

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци во форма на книга со магнетно затворање Пакување со кутии за подароци, кутија за пакување со подароци, едноставна, но

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки од картон со пена за прстен

  Кутија за фиоки од картон со пена за прстен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки од картон со пена за прстен Кутија за фиоки од картон, кутија за фиоки со добра оценка за пакување на накит. Кутија за фиоки за прстен, прстен за пакување со мали димензии, изгледа слатко и луксузно. Boxвоно за фиоки за фиоки, фенси дизајн со висококвалитетно печатење, погоди дека ќе ги натера вашите...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Кутија за пакување со цвеќиња со капак, кога ќе го отворите...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак H во кутија за пакување , со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за капа, имајте свој дизајн, апсолутно една и единствена во светот, Пакувања со кутии со подароци со капа, можат да го користат како подарок, едноставна, но грациозна, верувајте дека...

  Контакт сега

 • Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници Божиќна кутија за перници, како подарок за Божиќ, сезонски поздрав , Кутија за подароци за перници, Hotешка форма за продажба со висок квалитет, Пакување со перници за перници, спакувајте ги сите видови производи, облека, сапун, парфем, свеќа ... Сакате...

  Контакт сега

 • Преклопување црна кутија за подароци со UV лого

  Преклопување црна кутија за подароци со UV лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопување црна кутија за подароци со UV лого Црната кутија за подароци, елегантна црна боја со завршна ултравиолетова светлина, има посебен стил. Преклопена кутија за подароци, кутија за склопување, лесна за испорака и убав изглед. Црно виткање кутија, пакување подарок со прилагодено печатење дизајн, многу...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого

  Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого Кутија за прилагодено шал, кутија за пакување со подароци со шал со топла печат, висококвалитетна услуга за печатење. Кутија за пакување шал, кутија за пакување на шалови, картонска кутија со капак, кутија со црна марама со мат. Прилагодена кутија за марама,...

  Контакт сега

 • Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента

  Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента Бела кутија за подароци, кутија за подароци за пакување на производи, бела кутија со печатено лого, висок квалитет и добра цена. Кутија за подароци со панделка, имајте лак за лента за кутија, симпатичен и сладок стил. Елегантна кутија за подароци, картонска кутија со...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја Оваа кутија за подароци е направена во стил на тркалезна кутија, изгледа луксузно со висококвалитетно печатење CMYK. Што се однесува до материјалот, ние користиме уметничка хартија за оваа кутија, но можете да изберете и друг вид хартија за завиткување како...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакет за виткање, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и завршна површина, ја имаат вашата компанија карактеристика. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи Луксузна кутија за свеќи, со висок квалитет и уникатен дизајн, Пакувајќи кутија за свеќи како подарок, луѓето тешко можат да се оттргнат од тоа, Кутија за свеќи со капак, можете лесно да отворите и убав изглед. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода Кутија за пакување на свеќи, со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за свеќи, имате свој дизајн, апсолутно една и единствената во светот, Тркалезна кутија за свеќи со капак, лесно отворена со рачка. Големина на комфор, секако погодна...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит Кутија за подароци за накит, со добар квалитет, добра за пакување накит како подарок. Кутија за накит за фиоки, флексибилна отворена и висока класа, Повеќе може да ја наруши убавината на накитот. Кутија за фиоки за подароци, специјален дизајн му...

  Контакт сега

 • Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија Козметичка кутија за хартија, висок квалитет и добра оценка за козметичко пакување. Кутија со тркалезна цевка, специјалното пакување има посебен шармантен. Козметичка кутија за пакување, никогаш без стил. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузно прилагодено пакување со кутии за подароци со вино Пакување со вински кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за подароци за вино, специјален дизајн ги прави вашите клиенти среќни. Подарок кутија за вино, исто така, може да го користите како подарок, на вашите пријатели ќе им се допадне. Сакате...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта

  Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта Луксузна витка за кутии, врела продажна хартија за виткање со добар квалитет. Кутија со магнетно преклопување, кутија со магнетна, лесна за отворање. Преклопена кутија за хартија, кутија за преклопување со прилагодено печатење, никогаш без стил. Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Фенси кутија за подароци со фиоки со UV лого

  Фенси кутија за подароци со фиоки со UV лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси кутија за подароци за фиоки за хартија со UV лого Кутија за подароци за фиоки, дизајн на фиоки за пакување со подароци, специјален дизајн со добар квалитет. Дизајн на кутии за фиоки, прилагодено печатено лого и дизајн, добро за подарок. Пакување со кутија за фиоки, кутија за пакување подароци, кутија за пакување...

  Контакт сега

 • Сјајна кутија за подароци со лента за облека за спиење

  Сјајна кутија за подароци со лента за облека за спиење

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сјајна кутија за подароци со лента за облека за спиење Подарок кутија со панделка, картонска кутија со лента, луксузен и елегантен. Сјајна кутија за подароци, преклопна кутија со сјајно ламиниране, убава и висок квалитет. Ниту еден стил. Подарок кутија за спиење, амбалажа за подароци за спиење, кутија за подароци за...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак Кутија за пакување на подароци, луксузно пакување за подароци, сладок стил ги прават вашите клиенти среќни. Пакувања со кутии за подароци, добар квалитет со дизајн на панделка, имаат посебен стил. Подарок кутија со капак, лесен за отворање, едноставен капак,...

  Контакт сега

 • Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за виси хартија со прозорец за пакување коса ефтина кутија за виси хартија со висококвалитетно печатење CMYK и чиста ПВЦ вдовица за да ги прикажете вашите производи што се спакувани внатре, во меѓувреме една дупка одозгора за да висат на решетката Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи производи со висок квалитет со...

  Контакт сега

 • кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да го заштити очилото за сонце од гребење при движење, во меѓувреме, одликата на преклопување може да ја зачува за...

  Контакт сега

 • Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Амбалажа за подароци со кутија за фиоки со рачка од лента Луксузна кутија за фиоки со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, можете да изберете лента, памучно јаже или Полиестер кабелот. И печатењето е направено по ваш дизајн! Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна кутија за пакување со подароци за венчавки Луксузната тркалезна кутија за пакување за подароци за свадби може да ја даде гостите добар впечаток за вашата свадба, можете по обичај да направите кутија за подароци за венчавки, вклучувајќи ја формата, големината и печатењето, цената се цитира врз основа на овие...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи