Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Gift Packaging Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Gift Packaging Box)

 • Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакет за виткање, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и завршна површина, ја имаат вашата компанија карактеристика. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба Амбалажа со перници, ХОТ форма, со добар квалитет и соодветна цена, Кутија за венчавки за перници, на свадбата, убава, слатка, благородна, Кутија со перници за подароци, за подарок на невестата и младоженецот, им испрати најдобри желби. Liyang...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак Кутија за пакување на подароци, луксузно пакување за подароци, сладок стил ги прават вашите клиенти среќни. Пакувања со кутии за подароци, добар квалитет со дизајн на панделка, имаат посебен стил. Подарок кутија со капак, лесен за отворање, едноставен капак,...

  Контакт сега

 • Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за виси хартија со прозорец за пакување коса ефтина кутија за виси хартија со висококвалитетно печатење CMYK и чиста ПВЦ вдовица за да ги прикажете вашите производи што се спакувани внатре, во меѓувреме една дупка одозгора за да висат на решетката Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи производи со висок квалитет со...

  Контакт сега

 • кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да го заштити очилото за сонце од гребење при движење, во меѓувреме, одликата на преклопување може да ја зачува за...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • Прилагодена шестоаголна картонска кутија за подароци со панделка

  Прилагодена шестоаголна картонска кутија за подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци од Хаксагон од картон со панделка Новата популарна кутија за подароци е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, а со дизајнот на лентата направи да се локираат поубави.Како што се материјалот за завиткување, можете да изберете и...

  Контакт сега

 • Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец Козметичка кутија за подароци, козметичка кутија за хартија, висококвалитетен материјал и печатење. Кутија за козметичко пакување, кутија за козметичко пакување како подарок. Кутија со ПВЦ, ефтина кутија со ПВЦ прозорец, убав изглед и лесна за носење, може да го...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот Кутија за пакување на производи, картонска кутија со капак за пакување на производи, висок квалитет и висока класа. Кутија за пакување со рачка, кутија со капак исто така со рачка, лесна за носење. Картонска кутија со капак и рачка, специјален дизајн, убав...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија Кутија за пакување со чоколади , висококвалитетен и сопствен дизајн за пакување со чоколади. кутија за подароци со чоколади , рамно преклопување кутија може да заштеди цена за испорака кутија со чоколадна хартија, кутија изработена од густа хартија која се...

  Контакт сега

 • цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка цилиндрична хартиена кутија со печатење CMYK за пакување за подароци за Божиќ Единствена цилиндричка кутија за подароци со рачка, лесно одземете ја Добредојдовте обичај направете кутија за подароци според вашиот дизајн Било какви прашања или прашања, ве молиме...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт кафеава кутија за хартија од крафт , цврста картонска кутија за пакување со подароци кутија за подароци од крафт хартија со затворање на зелена лента за пакување со подароци, за вашата опција има разновидна боја на панделка. кутија за пакување со хартија за подароци е...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак Печатење хартиена кутија, прилагодено печатење на лого со сребро печат, сјај и мода. Кутија за подароци, кутија за подароци од луксузна хартија за пакување производи, висок квалитет. Пакет за подароци за пакување, картонска кутија со капак, специјален дизајн и...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет Кутија за виткање на хартија, картонска кутија со магнет, лого за прилагодено печатење . Кутија за подароци со магнет, пакување со подароци со висок квалитет, тешко разбивање . Кутија за пакување од картон, кутија за подароци од хартија за пакување на...

  Контакт сега

 • Пакет за накит со мода со виткање со магнет

  Пакет за накит со мода со виткање со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за накит со мода со виткање со магнет Кутија за накит со хартија, виткање кутија за накит, со лого со топла фолија и место UV. Кутија за накит за накит, кутија за накит од хартија со магнет и лента, висок квалитет. Преклопена кутија со магнет, кутија за пакување од накит, луксуз и добра оценка. Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа

  Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за подароци од бела козметичка амбалажа Козметичка кутија за фиоки, бела козметичка кутија без никакво печатење, едноставно, но елегантно . Бела фиока, кутија за фиоки за подароци за козметичко пакување, високо квалитетен картон . Кутија за фиоки за пакување на подароци, кутија за пакување на подароци,...

  Контакт сега

 • Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Специјална картонска кутија за козметичко пакување со капак Козметичка кутија од картон, козметичка кутија за пакување со капак . Специјална козметичка кутија, специјална хартија со печатено лого и печатена боја со хартија, висококвалитетна и фенси. Козметичка кутија со вметнување, козметичка кутија за пакување со...

  Контакт сега

 • Плоча за подароци од Крисмати со лента

  Плоча за подароци од Крисмати со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Плоча за подароци од Крисмати со лента Божиќни подароци, кутии за пакување со подароци со панделка, розова боја се чувствува слатко . Пакувања со кутии за подароци, кутија за пакување хартија за Божиќен подарок, можат да ги привлечат очите на клиентите. Кутија за подароци од картон со панделка, книга со отворена врата...

  Контакт сега

 • Прилагодено поле за пакување со подароци од хартија

  Прилагодено поле за пакување со подароци од хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено поле за пакување со подароци од хартија Цврсто кутија за пакување со пенкало , со високо квалитетно печатење во форма на офсет за вашето лого или дизајн Плоча за хартија, цврста картонска кутија направена во капак и подлога, стилови на кутии во форма на книги Луксузна кутија за подароци со пенкало со мека...

  Контакт сега

 • Пакувања за облека со мода од картонски виткање

  Пакувања за облека со мода од картонски виткање

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања за облека со мода од картонски виткање Кутии за пакување на облека, кутија за склопување, облека, накит, козметика ... сите погодни . Кутија за виткање на облека, луксузен дизајн и добар квалитет, ја покажуваат карактеристиката на вашата компанија. Преклопена кутија за подароци, кутија за пакување на подароци...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување на подароци со златно блокирање со златно блокирање

  Кутија за пакување на подароци со златно блокирање со златно блокирање

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување на подароци со златно блокирање со златно блокирање Пакување кутија за перници, лого за блокирање на злато, сјај и мода . Кутија за перници за производи, кутија за перници за пакување на производи, кутија за перници за подароци. Амбалажа со перници за подароци со перница, може да ги спакува сите...

  Контакт сега

 • Слатка картонска кутија за пакување со подароци

  Слатка картонска кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка картонска кутија за пакување со подароци Кутија за виткање на картон, отпечатена кутија со розова боја за пакување за подароци . Пакет за складирање на подароци, кутија за пакување на производи, кутија за пакување за Божиќни подароци. Преклопување кутија со пакет, високо квалитетен материјал и печатење, може...

  Контакт сега

 • Фенси специјална кутија за виткање со подарок со магнет

  Фенси специјална кутија за виткање со подарок со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси специјална кутија за виткање со магнет Специјална кутија за виткање, пакување со кутии за виткање на подароци, прилагодено печатење во боја со лого . Преклопни кутии со магнет, специјална кутија за виткање со магнет, кутија за пакување со подароци. Кутии за виткање на подароци, кутија за пакување за производи,...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од свеќа со вметнување

  Кутија за пакување со подароци од свеќа со вметнување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од свеќа со вметнување Кутии за пакување на свеќи, кутија за подароци со свеќи со лого печатено, висококвалитетно и луксузно . Кутија за свеќи за подароци, кутија за подароци со свеќи, картонска кутија со капак, со завршена печатена боја. Кутија за подароци од свеќа за свеќи, кутија со...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи