Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Gift Packaging - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Gift Packaging)

 • Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна посебна карактеристика, Прилагодена торба за хартија, со посебен дизајн и...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување Торба за пакување со подароци, луксузна торба за хартија со убави печатени, ги прават вашите клиенти да имаат посебно чувство. Шопинг хартија торба, не само што може да носи вашите производи, но исто така може да изгледа добро. Прилагодена кеса...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакет за виткање, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и завршна површина, ја имаат вашата компанија карактеристика. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба Амбалажа со перници, ХОТ форма, со добар квалитет и соодветна цена, Кутија за венчавки за перници, на свадбата, убава, слатка, благородна, Кутија со перници за подароци, за подарок на невестата и младоженецот, им испрати најдобри желби. Liyang...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит Кутија за подароци за накит, со добар квалитет, добра за пакување накит како подарок. Кутија за накит за фиоки, флексибилна отворена и висока класа, Повеќе може да ја наруши убавината на накитот. Кутија за фиоки за подароци, специјален дизајн му...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак Кутија за пакување на подароци, луксузно пакување за подароци, сладок стил ги прават вашите клиенти среќни. Пакувања со кутии за подароци, добар квалитет со дизајн на панделка, имаат посебен стил. Подарок кутија со капак, лесен за отворање, едноставен капак,...

  Контакт сега

 • Торба со пакување за подароци со црна мат

  Торба со пакување за подароци со црна мат

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба со пакување за подароци со црна мат Торба за хартија за хартија, материјал со добра оценка и печатење во луксуз за да формира совршена комбинација. Пакување хартиена кеса, пакување на вашите производи со рачка, лесна за носење. Печатена хартиена кеса, со отпечатено специјалното лого. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за виси хартија со прозорец за пакување коса ефтина кутија за виси хартија со висококвалитетно печатење CMYK и чиста ПВЦ вдовица за да ги прикажете вашите производи што се спакувани внатре, во меѓувреме една дупка одозгора за да висат на решетката Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи производи со висок квалитет со...

  Контакт сега

 • кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да го заштити очилото за сонце од гребење при движење, во меѓувреме, одликата на преклопување може да ја зачува за...

  Контакт сега

 • Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Амбалажа за подароци со кутија за фиоки со рачка од лента Луксузна кутија за фиоки со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, можете да изберете лента, памучно јаже или Полиестер кабелот. И печатењето е направено по ваш дизајн! Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна кутија за пакување со подароци за венчавки Луксузната тркалезна кутија за пакување за подароци за свадби може да ја даде гостите добар впечаток за вашата свадба, можете по обичај да направите кутија за подароци за венчавки, вклучувајќи ја формата, големината и печатењето, цената се цитира врз основа на овие...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија Оваа кутија за подароци е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија со текстура, златна хартија и така натаму. Со еден збор,...

  Контакт сега

 • шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци Новата кутија за подароци во Луксуз е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, можете да изберете и други специјални хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и така натаму. Со еден...

  Контакт сега

 • Прилагодена шестоаголна картонска кутија за подароци со панделка

  Прилагодена шестоаголна картонска кутија за подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци од Хаксагон од картон со панделка Новата популарна кутија за подароци е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, а со дизајнот на лентата направи да се локираат поубави.Како што се материјалот за завиткување, можете да изберете и...

  Контакт сега

 • Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец Козметичка кутија за подароци, козметичка кутија за хартија, висококвалитетен материјал и печатење. Кутија за козметичко пакување, кутија за козметичко пакување како подарок. Кутија со ПВЦ, ефтина кутија со ПВЦ прозорец, убав изглед и лесна за носење, може да го...

  Контакт сега

 • ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен

  ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  ПУ картонска кутија за пакување со подароци со прстен PU прстен за кутии, PU-капак за кутијата, луксузен и елегантен. Продавница за подароци во ринг, висококвалитетно пакување со ринг-кутии, сладок стил за подарок. Прстен од картонска кутија, прилагодена големина и дизајн, можат да ја покажат loveубовта. Сакате...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картон со рачката на капакот Кутија за пакување на производи, картонска кутија со капак за пакување на производи, висок квалитет и висока класа. Кутија за пакување со рачка, кутија со капак исто така со рачка, лесна за носење. Картонска кутија со капак и рачка, специјален дизајн, убав...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци со преклопна уметничка хартија Кутија за пакување со чоколади , висококвалитетен и сопствен дизајн за пакување со чоколади. кутија за подароци со чоколади , рамно преклопување кутија може да заштеди цена за испорака кутија со чоколадна хартија, кутија изработена од густа хартија која се...

  Контакт сега

 • цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка цилиндрична хартиена кутија со печатење CMYK за пакување за подароци за Божиќ Единствена цилиндричка кутија за подароци со рачка, лесно одземете ја Добредојдовте обичај направете кутија за подароци според вашиот дизајн Било какви прашања или прашања, ве молиме...

  Контакт сега

 • Козметичка кутија за перници за пакување со логото со лого

  Козметичка кутија за перници за пакување со логото со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка кутија за перници за пакување со логото со лого Козметичка кутија за перници, кутија за перници за козметика, кутија за пакување на подароци со лого. Кутија за перничиња за козметички подароци, високо квалитетно печатење и сјајно ламиниране, убав изглед. Кутија за перници за козметика, специјален дизајн со...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт кафеава кутија за хартија од крафт , цврста картонска кутија за пакување со подароци кутија за подароци од крафт хартија со затворање на зелена лента за пакување со подароци, за вашата опција има разновидна боја на панделка. кутија за пакување со хартија за подароци е...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак Печатење хартиена кутија, прилагодено печатење на лого со сребро печат, сјај и мода. Кутија за подароци, кутија за подароци од луксузна хартија за пакување производи, висок квалитет. Пакет за подароци за пакување, картонска кутија со капак, специјален дизајн и...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет Кутија за виткање на хартија, картонска кутија со магнет, лого за прилагодено печатење . Кутија за подароци со магнет, пакување со подароци со висок квалитет, тешко разбивање . Кутија за пакување од картон, кутија за подароци од хартија за пакување на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи