Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Handmade Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Handmade Box)

 • Кутија за подароци за пакувања со виткање од картонска маица

  Кутија за подароци за пакувања со виткање од картонска маица

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакувања со виткање од картонска маица Кутија од картонска маица, кутија за пакување со маица со отпечатено лого . Преклопена кутија за маици, кутија за подароци со маица со склопување со магнет, висок квалитет и луксуз . Кутија за подароци за маици, книга како кутија за пакување со подароци за...

  Контакт сега

 • Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен

  Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен Козметичка кутија со сатен изработена од обложена уметничка хартија + хартиена табла која е со дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на Козметичката кутија и претпочитана, вметнете е мазен сатен материјал и пена за одржување...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи