Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Jewelry Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Jewelry Box)

 • Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување на подароци од луксузни прилагодени накит Кутија за подароци за накит, со добар квалитет, добра за пакување накит како подарок. Кутија за накит за фиоки, флексибилна отворена и висока класа, Повеќе може да ја наруши убавината на накитот. Кутија за фиоки за подароци, специјален дизајн му...

  Контакт сега

 • Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа

  Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Картонска кутија со капак за прстенеста амбалажа Cardвонење од картон, ринг-кутија со капак, висококвалитетна кутија за пакување со прстен. Продавница за подароци, специјален дизајн со печатено лого, елегантно и убаво. Кутија за пакување на прстенот, кутија за подароци за прстен, прилагодена големина и дизајн, полна...

  Контакт сега

 • Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого

  Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого Кутија за пакување на накит, луксузна кутија за подароци за накит, висока класа и висок квалитет. Кутија за накит од картон, прилагодена печатена кутија за хартија со добар степен на материјал. Хартија со кутија со отпечатено лого може да одговара со истата вреќа за...

  Контакт сега

 • Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого Козметички картонски кутии, кутија за пакување со хартија со лого со топла фолија, едноставна и елегантна . Козметички кутии за подароци, козметичка кутија со хартија со додаток, висок квалитет на пакување на производи . Пакување кутии за подароци, козметички...

  Контакт сега

 • Пакет за накит со мода со виткање со магнет

  Пакет за накит со мода со виткање со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за накит со мода со виткање со магнет Кутија за накит со хартија, виткање кутија за накит, со лого со топла фолија и место UV. Кутија за накит за накит, кутија за накит од хартија со магнет и лента, висок квалитет. Преклопена кутија со магнет, кутија за пакување од накит, луксуз и добра оценка. Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит

  Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит Цврста кутија за накит од хартија со високо квалитетно печатење во форма на офсет во боја за пакување на накит Кутија за накит на фиоки со PU влечник, лесно може да ја отворите кутијата Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, со...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување со лого за накит

  Кутија за фиоки за пакување со лого за накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување со лого за накит Кутија за фиоки за накит, кутија за пакување на накит, кутија за фиоки со лого . Кутија за фиоки за производи, кутија за пакување на фиоки, кутија за пакување на производи за накит, козметички ... Кутија за фиоки за пакување на накит, картонска кутија, луксуз и мода ....

  Контакт сега

 • Пакувања за облека со мода од картонски виткање

  Пакувања за облека со мода од картонски виткање

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања за облека со мода од картонски виткање Кутии за пакување на облека, кутија за склопување, облека, накит, козметика ... сите погодни . Кутија за виткање на облека, луксузен дизајн и добар квалитет, ја покажуваат карактеристиката на вашата компанија. Преклопена кутија за подароци, кутија за пакување на подароци...

  Контакт сега

 • Пакет за накит тркалезна кутија со додаток

  Пакет за накит тркалезна кутија со додаток

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за накит тркалезна кутија со додаток Тркалезна кутија за накит, кутија за пакување накит со печатено лого, луксуз . Тркалезна кутија за накит, тркалезна кутија за накит, со завршено печатење ќе биде подобар избор. Кутии со тркалезни подароци, кутија за пакување на производи со додаток, можат добро да го...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување на накит Прилагодено лого со фиока

  Кутија за пакување на накит Прилагодено лого со фиока

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Кутија за подароци за накит од ПУ Кутија за накит со вид фиока за пакување на накит; Таквите кутија за накит за хартија прифаќаат прилагодено печатење на лого или печат на сребрено лого. Внатре кадифена торбичка за држач за безбеден накит. Розова боја, офсет за печатење во боја, хартија за накит од хартија, изгледа...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит

  Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за подароци за пакување на козметички накит Кутија за пакување со козметички подароци, пакување со козметички кутии, кутија за фиоки за подароци . Кутија за фиоки за подароци за накит, кутија за накит со свила, прилагодено печатено лого и дизајн. Кутија за фиоки за производи, висок квалитет за пакување...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија

  Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија Цврсто кутија за подароци со кружна хартија , со висококвалитетно печатење во форма на офсет за вашето лого или дизајн кутија за подароци од кафеава хартија, тркалезна кутија за хартија од крафт, што се користи за пакување со подароци Луксузна тркалезна...

  Контакт сега

 • Обетка кутија за подароци за пакување од накит за хартија

  Обетка кутија за подароци за пакување од накит за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Обетка кутија за подароци за пакување од накит за хартија Обетка кутија за пакирање , изработена во популарен стил на тркалезно кутија, капакот и основната кутија, рамното преклопување кутија, кутијата во форма на книгата и така натаму, за ваша опција. Обетки кутии за накит со украсена свилена лента за да ја направат...

  Контакт сега

 • Пакување со картонски подароци со панделка

  Пакување со картонски подароци со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со картонски подароци со панделка Кутии за пакување на подароци, кутија за пакување на производи, висок квалитет и пониска цена . Кутии за подароци со панделка, пакување со кутии за подароци, панделка секогаш ги фаќаат очите на луѓето. Кутија со производи за пакување, прилагодена големина и дизајн, сигурни...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување на накит со вметнување на капакот

  Кутија за фиоки за пакување на накит со вметнување на капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување на накит со вметнување на капакот Картонска кутија со инсерт, кутија за фиоки со капак, картонска кутија со капак, кутија за козметичко пакување . Кутија за подароци за накит со инсерт, кутија за пакување на накит, пакување со кутии за подароци. Кутија за фиоки со капак, кутија за фиоки за...

  Контакт сега

 • Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија

  Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок кутија за подароци за складирање на накит за хартија Кутија за пакување од хартија за накит , изработена во едноставен стил на капакот и основната кутија, тркалезна кутија, рамно преклопување кутија, кутија во форма на книги и така натаму, за ваша опција. Кутија за складирање на накит со бела мека пена...

  Контакт сега

 • Комплетна боја кутија за подароци со фиоки за накит со целосна боја

  Комплетна боја кутија за подароци со фиоки за накит со целосна боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Комплетна боја кутија за подароци со фиоки за накит со целосна боја Кутија за фиоки за накит , изработени во популарен стил на кутии за фиоки, тркалезна кутија, рамно преклопување кутија, кутија во форма на книги и така натаму, за ваша опција. Печатена кутија за накит со целосна боја со привлечна лента со темно сива...

  Контакт сега

 • Кутија за перници за хартија за подароци со мала сјајност

  Кутија за перници за хартија за подароци со мала сјајност

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за перници за хартија за подароци со мала сјајност Мала перница кутија е направена во 350gsm уметничка хартија, кутија со едноставен стил за пакување со подароци Прекрасна амбалажа за пакување со подароци bo x, комплетно печатење во боја и сјајна завршница Liyang хартија производи ко., Ltd е фабрика и трговска...

  Контакт сега

 • црна печатена бела голема кутија со перници за склопување

  црна печатена бела голема кутија со перници за склопување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  црна печатена бела голема кутија со перници за склопување Големото перниче кутија е направено во 400gsm мат, неоткриена хартија, кутија со едноставен стил за пакување на подароци бела преклопна кутија за перници , со вашето лого во црно-офсет печатење Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска...

  Контакт сега

 • Чоколадо во облик на срце Кутија за накит за жени

  Чоколадо во облик на срце Кутија за накит за жени

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Чоколадо во облик на срце Кутија за накит за жени Кутија со чоколади во облик на срце прифаќате да го прилагодите сопственото лого и печатење во дизајн, како кутија за накит за жени, Фантастична кутија за накит во форма, елегантен облик на срце, за пакување подароци, која одговара за испраќање подарок на оној што го...

  Контакт сега

 • Нови производи кутија за фиоки за пакување на подароци од картон

  Нови производи кутија за фиоки за пакување на подароци од картон

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нови производи кутија за фиоки за пакување на подароци од картон Кутија за фиоки за пакување од картонски подароци, розова кутија за фиоки во боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Кутија за фиоки за пакување на подароци, кутија за пакување со накит со додаток, може да ги покаже вашите производи добро. Кутија за...

  Контакт сега

 • Нарачана кутија за фиока за лизгање хартија за пакување

  Нарачана кутија за фиока за лизгање хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачана кутија за фиока за лизгање хартија за пакување Кутија за фиоки за лизгање на хартија за пакување, кутија за фиоки со розова боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Пакувачката кутија за фиоки за пакување, кутијата за пакување со накит со додаток, можат добро да ги покажат вашите производи. Кутија за фиоки за...

  Контакт сега

 • Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока

  Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока Пакет за хартија за пакување со фиока, розова кутија за фиоки во боја со мат ламиниране, луксуз и мода . P ackaging кутија со drawe R, кутија за накит пакување со вметнете, може да се покаже вашите производи и. А aper кутија со drav r , кутија за подароци за накит, со...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение

  Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение Кутија за фиоки за пакување од црна хартија, кутија за фиоки со розова боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Кутија за фиоки за пакување хартија , кутија за пакување со накит со додаток, може да ги покаже вашите производи добро. Кутија за фиоки за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи