Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Luxury Cosmetic Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Luxury Cosmetic Box)

 • Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен

  Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка кутија за пакување со хартиени кутии со вметнување од сатен Козметичка кутија со сатен изработена од обложена уметничка хартија + хартиена табла која е со дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм според големината на Козметичката кутија и претпочитана, вметнете е мазен сатен материјал и пена за одржување...

  Контакт сега

 • Луксузен Голем подарок магнетна кутија со панделка

  Луксузен Голем подарок магнетна кутија со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузен Голем подарок магнетна кутија со панделка Надвор е бела боја, а внатре зелена боја за да одговара на црната сатенска лента, не е замислена, мат ламијанско обложена, 2мм картон, логото е исто така зелено и црно. изгледот дизајн на магнетна кутија е многу прекрасен! Liyang хартија производи соработка., Ltd е...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи