Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Luxury Gift Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Luxury Gift Box)

 • Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта

  Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за преклопување Мет со магнетно размавта Луксузна витка за кутии, врела продажна хартија за виткање со добар квалитет. Кутија со магнетно преклопување, кутија со магнетна, лесна за отворање. Преклопена кутија за хартија, кутија за преклопување со прилагодено печатење, никогаш без стил. Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци во форма на книга со панделка

  Кутија за подароци во форма на книга со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци во форма на книга со панделка Кутија во форма на книга , цврста картонска кутија што се користи за пакување со подароци подарок кутија со лента со лента , луксузна амбалажа со подароци со високо квалитетно печатење во офсет Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го...

  Контакт сега

 • Подароци од кутии со хартија за пакување на големо

  Подароци од кутии со хартија за пакување на големо

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подароци од кутии со хартија за пакување на големо Пакувања за подароци од кутија направени од обложена уметничка хартија плус 2мм грејборд; Трговија на големо со прилагодена кутија за подароци која кутија е CMYK со целосна боја печатење надвор и внатре за пакување за подароци за Божиќ; Декоративни капачиња за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи