Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Luxury Watch Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 1 Производи за Luxury Watch Box)

 • Магнет Затвори луксузна кутија за часовници со лого

  Магнет Затвори луксузна кутија за часовници со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Магнет Затвори луксузна кутија за часовници со лого Луксузна кутија за часовници изработена од црна хартија и картон со мек допир со црна ЕВА и кадифена вметнете; Кутија за гледање на елегантен црна хартија Магнет близок дизајн за полесно отворање и затворање; Кутија за гледање на магнет Затвори со црна кадифе со...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи