Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Packaging Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Packaging Box)

 • кутија за часовници за накит со перница

  кутија за часовници за накит со перница

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Капак и база Црвен часовник со мала перница Кутија за гледање со перница, висококвалитетна кутија за часовници со капак, со перница. Добар изглед. Red Watch Box, прилагодено печатено лого со завршна обработка, специјален дизајн за кутија за гледање. Кутија за подароци за часовник, часовник за пакување, како и за...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Кутија за пакување со цвеќиња со капак, кога ќе го отворите...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак H во кутија за пакување , со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за капа, имајте свој дизајн, апсолутно една и единствена во светот, Пакувања со кутии со подароци со капа, можат да го користат како подарок, едноставна, но грациозна, верувајте дека...

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се...

  Контакт сега

 • Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна популарна кутија за пакување со сапун со капак Оваа кутија за пакување со сапун е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакет за виткање, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и завршна површина, ја имаат вашата компанија карактеристика. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода Кутија за пакување марами, со добар квалитет и популарна количина убава жена. Кутија за пакување за кошули, добар подарок за машка кошула. Кутија за пакување со капак, добар дизајн за пакување. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт Кутија за хартија од Крафт, изгледа едноставна, но кул, со отпечатено лого Кутија за пакување со висок квалитет на хартија, направете ги вашите производи да привлечат поголемо внимание на клиентите Кутија за преклопување на крафт, едноставен дизајн, изглед на висока класа,...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи Луксузна кутија за свеќи, со висок квалитет и уникатен дизајн, Пакувајќи кутија за свеќи како подарок, луѓето тешко можат да се оттргнат од тоа, Кутија за свеќи со капак, можете лесно да отворите и убав изглед. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете...

  Контакт сега

 • Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба Амбалажа со перници, ХОТ форма, со добар квалитет и соодветна цена, Кутија за венчавки за перници, на свадбата, убава, слатка, благородна, Кутија со перници за подароци, за подарок на невестата и младоженецот, им испрати најдобри желби. Liyang...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода Кутија за пакување на свеќи, со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за свеќи, имате свој дизајн, апсолутно една и единствената во светот, Тркалезна кутија за свеќи со капак, лесно отворена со рачка. Големина на комфор, секако погодна...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за фиоки за фиоки за подароци за парфеми за свеќи

  Прилагодена кутија за фиоки за фиоки за подароци за парфеми за свеќи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за фиоки за фиоки за подароци за парфеми за свеќи Подарок од свеќа кутија, луксуз ги прави вашите производи повеќе грациозни. Пакувања со парфеми за парфеми, прилагодена големина, можат да го направат она што ви се допаѓа, спакувајќи го она што ви треба. Кутија за свеќи за фиоки, дизајн на фиоки,...

  Контакт сега

 • Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со кутија со козметички цевки со тркалезна хартија Козметичка кутија за хартија, висок квалитет и добра оценка за козметичко пакување. Кутија со тркалезна цевка, специјалното пакување има посебен шармантен. Козметичка кутија за пакување, никогаш без стил. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок обичај подарок од кутија за пакување со чоколадо Пакување со чоколадни кутии, добар квалитет и дизајн за пакување со чоколадо. Подарок чоколадна кутија, убава кутија за пакување за подароци, изгледа луксузно. Кутија за подароци за чоколадо, кутија за подароци од висока класа. Сакате производи со добар квалитет...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување на чевли со капак

  Луксузна картонска кутија за пакување на чевли со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување на чевли со капак Кутија за пакување на чевли, високо квалитетен картон, не е лесен за носење. Кутија за подароци за чевли, никогаш без стил, вашите клиенти сигурно ќе го сакаат тоа. Прилагодена кутија за чевли, со свое лого и дизајн, полна со карактер на компанијата. Сакате...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од картонска лента со капак Кутија за пакување на подароци, луксузно пакување за подароци, сладок стил ги прават вашите клиенти среќни. Пакувања со кутии за подароци, добар квалитет со дизајн на панделка, имаат посебен стил. Подарок кутија со капак, лесен за отворање, едноставен капак,...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка Козметичка кутија за хартија, обратна кутија за козметика. Козметичка кутија за пакување, ефтина, но луксузна козметичка кутија со точки UV и сребро, печат. Евтина козметичка кутија, заштедете ги трошоците и добијте соодветна кутија за пакување. Сакате...

  Контакт сега

 • Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  Висечка кутија со прозорец за пакување коса

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за виси хартија со прозорец за пакување коса ефтина кутија за виси хартија со висококвалитетно печатење CMYK и чиста ПВЦ вдовица за да ги прикажете вашите производи што се спакувани внатре, во меѓувреме една дупка одозгора за да висат на решетката Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи производи со висок квалитет со...

  Контакт сега

 • кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да го заштити очилото за сонце од гребење при движење, во меѓувреме, одликата на преклопување може да ја зачува за...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • Печатење летоци на флаер со ниска цена за ресторани

  Печатење летоци на флаер со ниска цена за ресторани

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење со флаер / летоци со ниска цена за ресторани Свиткано печатење со летоци, ефтина цена со високо квалитетно печатење во боја. Печатење летоци од хартија, прилагодена големина и печатење, отпечатете го што ви треба. Летоци за ресторани, секаков вид на печатење храна во летокот, може да ги привлече очите на...

  Контакт сега

 • Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврсти Божиќни подароци картонска кутија Оваа кутија за подароци е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија со текстура, златна хартија и така натаму. Со еден збор,...

  Контакт сега

 • Фенси картонска прилагодена кутија за фиоки за облека

  Фенси картонска прилагодена кутија за фиоки за облека

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси картонска прилагодена кутија за фиоки за облека Кутија за фиоки за облека, кутија за фиоки за пакување облека, висок квалитет и луксуз. Се лизга кутија за фиоки, кутија за лизгање, лесен отворен и специјален дизајн. Лизгачка кутија за подароци, кутија за подароци за облека, прилагодена печатена со UV точка,...

  Контакт сега

 • Евтино крафт едно парче виткање кутија за пакување

  Евтино крафт едно парче виткање кутија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтино крафт едно парче виткање кутија за пакување Крафт едно парче кутија, едно парче преклопување кутија за хартија за крафт, ефтина цена со добра оценка за пакување на производи. Кутија за пакување од едно парче, лесна за склопување, заштедете такса за испорака и добра за пакување. Преклопена кутија за пакување,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи