Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Packaging Paper Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 15 Производи за Packaging Paper Box)

 • Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со едно парче Козметичка кутија со едно парче, козметичка кутија со отпечатена евиденција, полна со карактеристика на вашата компанија. Обичен козметички кутија, сопствена големина и дизајн со сјајно ламиниране, висока класа, но со ниска цена. Козметичка кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со хартиени производи со ПВЦ прозорец

  Кутија за пакување со хартиени производи со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со хартиени производи со ПВЦ прозорец Кутија за подароци за пакување на производот, привремено кутија, печатена полна боја со материјал со висок квалитет . Кутија со ПВЦ прозорец, хартиена кутија со прозорец, може добро да го прикаже вашиот производ . Прилагодена кутија со прозорец, прилагодена...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за хартија за пакување со лого Кутија за подароци за козметички производи, пакување со козметички кутии, ефтина и висок квалитет . Кутија за пакување на кожата, пакување производи за нега на кожата, со отпечатено лого, полно со вашата функција. Евтина козметичка кутија за пакување, едноставно...

  Контакт сега

 • Слатка кутија за пакување со подароци од свеќи

  Слатка кутија за пакување со подароци од свеќи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка кутија за пакување со подароци од свеќи Кутија за свеќи за подароци, кутија за пакување со свеќи со лого со сребро за печат, сјај и фенси . Пакет за свеќи за подароци за пакување, ефтина хартиена кутија за свеќа со висок квалитет. Кутија за хартија за свеќа, кутија за подароци за свеќи, полна со карактеристика...

  Контакт сега

 • Пакет за хартија за пакување на очила со јасен прозорец

  Пакет за хартија за пакување на очила со јасен прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за хартија за пакување на очила со јасен прозорец Оваа кутија за прозорец за хартија е изработена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Кутија за хартија со дизајн на прозорецот со јасен прозорец за приказ на очила. Кутија за пакување со автоматско дно на прозорецот може да биде рамно пакување и...

  Контакт сега

 • Евтина хартиена кутија за пакување за шише со шише за бебиња

  Евтина хартиена кутија за пакување за шише со шише за бебиња

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина хартиена кутија за пакување за шише со шише за бебиња ефтина кутија за хартија , изработена од 350gsm дебела уметничка хартија со висококвалитетно печатење во комбинација со целосна боја шише со хартија за пакување шише со висечка дупка одозгора, ви дозволува лесно носење или ставање на решетката Кутија за виси...

  Контакт сега

 • Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки

  Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки Нарачана кутија за пакување хартија со торта со конкурентна цена, кутија за торта со форма на куќа и печатено лого. Кутија за пакување хартија од торта, едноставен дизајн, амбалажа со кутии за храна, висок квалитет и полн со вашата функција, никогаш не е во...

  Контакт сега

 • Евтини прилагодени козметички кутии за пакување со хартија

  Евтини прилагодени козметички кутии за пакување со хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтини прилагодени козметички кутии за пакување со хартија Овие прилагодени кутии за хартија се направени од обложена уметничка хартија со целосно печатење во боја CMYK. Прилагодено козметичко пакување кутии за пакување. Прилагодените козметички кутии за хартија можат да бидат рамни пакувања и да заштедат волумен при...

  Контакт сега

 • обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино

  обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино Кутија за винска хартија , амбалажа со вино кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за пакување вино, кутија за хартија со едноставен стил, изработена во уникатна хартија со златна текстура Евтина кутија за вино , со лого или дизајн печатење Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока

  Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Квалитетна кутија за хартија за пакување со фиока Пакет за хартија за пакување со фиока, розова кутија за фиоки во боја со мат ламиниране, луксуз и мода . P ackaging кутија со drawe R, кутија за накит пакување со вметнете, може да се покаже вашите производи и. А aper кутија со drav r , кутија за подароци за накит, со...

  Контакт сега

 • Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение

  Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за фиоки за пакување со црна хартија со највисоко одделение Кутија за фиоки за пакување од црна хартија, кутија за фиоки со розова боја со мат ламиниране, луксуз и мода . Кутија за фиоки за пакување хартија , кутија за пакување со накит со додаток, може да ги покаже вашите производи добро. Кутија за фиоки за...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување хартија за голф со капак

  Прилагодена кутија за пакување хартија за голф со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување хартија за голф со капак Кутија за пакување за голф , изработена од цврст картон со лого во бело печатење во боја Кутија за голф хартија , капаци и основни кутии со мека пена вметнете за пакување за голф Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска компанија лоцирана во...

  Контакт сега

 • Луксузна совршена козметичка кутија за пакување со подароци

  Луксузна совршена козметичка кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна совршена козметичка кутија за пакување со подароци Козметичка кутија за хартија со печатење во боја CMYK, цена за готвење со висок квалитет. Кутија за козметичко пакување со отпечатено лого, полно со вашата компатибилна функција. Козметичка кутија за хартија со прилагодена големина и дизајн, добра оценка....

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување хартија за накит за дизајн

  Прилагодена кутија за пакување хартија за накит за дизајн

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување хартија за накит за дизајн Прилагодена кутија за накит за дизајн со CMYK печатење во боја, цена на готвење со висок квалитет. Прилагодено поле за пакување хартија за пакување со печатено лого, полно со ваша компатибилност. Прилагодено дизајн кутија за хартија со прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Кутија со хартија за пакување со свеќи со капак

  Кутија со хартија за пакување со свеќи со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија со хартија за пакување со свеќи со капак Кутија за пакување со свеќи со лого или дизајн на вашата компанија во офсет печатење за пакување со свеќи Кутија за пакување на свеќи изработена во цврста сива картонска кутија, со лого со луксузно злато запечатување Со еден збор, сите наши производи се изработени по...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи