Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Packaging - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Packaging)

 • кутија за часовници за накит со перница

  кутија за часовници за накит со перница

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Капак и база Црвен часовник со мала перница Кутија за гледање со перница, висококвалитетна кутија за часовници со капак, со перница. Добар изглед. Red Watch Box, прилагодено печатено лого со завршна обработка, специјален дизајн за кутија за гледање. Кутија за подароци за часовник, часовник за пакување, како и за...

  Контакт сега

 • Студентска кожа тетратка за книга за вежбање во училиштата

  Студентска кожа тетратка за книга за вежбање во училиштата

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Студентска кожа тетратка за книга за вежбање во училиштата Печатење од кожа лаптоп, со добар квалитет и популарна количина студенти, тетратка за студент. тетратка за вежбање во училиштата, за учениците да прават домашни задачи и да забележуваат на час. студентска кожа тетратка, класичен стил, исто како и детска книга...

  Контакт сега

 • Деца печатење роман книга за приказни

  Деца печатење роман книга за приказни

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Деца печатење роман книга за приказни Печатење со прирачник за тврди дела, со добар квалитет и популарна количина деца. Книга за деца со приказни, лесна за учење преку книга со слики со висок квалитет. Нова услуга за печатење, добра оценка со пријателски материјал, ги натера децата да имаат комфорно читање на...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  Пакет за подароци со кутија за подароци со цветни капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кутија за подароци со широк подарок за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата кутија за пакување, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Кутија за пакување со цвеќиња со капак, кога ќе го отворите...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за пакување со сопствени капа со капак H во кутија за пакување , со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за капа, имајте свој дизајн, апсолутно една и единствена во светот, Пакувања со кутии со подароци со капа, можат да го користат како подарок, едноставна, но грациозна, верувајте дека...

  Контакт сега

 • Црн плик за пакување со картички за подароци

  Црн плик за пакување со картички за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црн плик за пакување со картички за подароци Плик за пакување со подароци, овој плик е направен во хартија од црна картичка со логото на печат од сребрена фолија. За материјалот, можете исто така да изберете офсет хартија, специјална неоткриена хартија или крафт хартија. Во врска со логото, можете да изберете печат од...

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се...

  Контакт сега

 • Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прекрасна прилагодена Божиќна подарок пакување кутија со перници Божиќна кутија за перници, како подарок за Божиќ, сезонски поздрав , Кутија за подароци за перници, Hotешка форма за продажба со висок квалитет, Пакување со перници за перници, спакувајте ги сите видови производи, облека, сапун, парфем, свеќа ... Сакате...

  Контакт сега

 • Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна посебна карактеристика, Прилагодена торба за хартија, со посебен дизајн и...

  Контакт сега

 • Добар занает картонска кутија со рачка

  Добар занает картонска кутија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Добар занает картонска кутија со рачка Кутија картонска кутија, користете високо квалитетна крафт хартија, не е лесно да се скрши. Кутија за хартија со рачка, источно за носење. Прилагодено кутија за крафт, со свој дизајн и лого печатено, исто така може да одлучи за формата на кутијата. Liyang хартија производи...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување Торба за пакување со подароци, луксузна торба за хартија со убави печатени, ги прават вашите клиенти да имаат посебно чувство. Шопинг хартија торба, не само што може да носи вашите производи, но исто така може да изгледа добро. Прилагодена кеса...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја Оваа кутија за подароци е направена во стил на тркалезна кутија, изгледа луксузно со висококвалитетно печатење CMYK. Што се однесува до материјалот, ние користиме уметничка хартија за оваа кутија, но можете да изберете и друг вид хартија за завиткување како...

  Контакт сега

 • Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна популарна кутија за пакување со сапун со капак Оваа кутија за пакување со сапун е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и...

  Контакт сега

 • Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди

  Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди Печатење книги со тврд покрив, со квалитетно печатење на корица, со добар изглед и може да избегне валкано и скршено дело. Деца печатење книги, шарена, јасно, рециклирана хартија за деца. Нова услуга за печатење, може добро да ги отпечати книгите. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Служба за печатење на модни ефтини списанија

  Служба за печатење на модни ефтини списанија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Служба за печатење на модни ефтини списанија Печатење во списанија, со квалитетно печатење, убав изглед и може да избегне валкано и искршено. Печатење на модни списанија, шарено, јасно, покажете ги вашите модни производи. Евтино печатење на списанија, добра цена, но со висок квалитет. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска лента за пакувања со виткање на пакувања Преклопена кутија за подароци, висок квалитет и луксуз, добар избор за облека за пакување. Пакет за виткање, со лента и магнет. Прилагодено поле за виткање, со отпечатено лого и завршна површина, ја имаат вашата компанија карактеристика. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Евтина кутија за храна со cupcake со прозорец

  Евтина кутија за храна со cupcake со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина кутија за храна со cupcake со прозорец Кутија за пакување на cupcake, висококвалитетна хартија со инсерт. Кутија за хартија за храна, пакување храна, секако безбедност. Кутија со куки со прозорец, може да им овозможи на вашите клиенти да видат колку е убава вашата торта со торти таму. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ

  Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ Печатење Божиќни торби, црвена боја полна со улица, изгледа толку среќа. Референци со хартиени торби, со свое лого и дизајн, можат да го направат вашиот клиент да ве запомни. Чанти за Божиќ, можат да ја почувствуваат силната радосна средина за одмор. Сакате...

  Контакт сега

 • Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за кутии со кошули од маичка со прилагодени модни прилагодени мода Кутија за пакување марами, со добар квалитет и популарна количина убава жена. Кутија за пакување за кошули, добар подарок за машка кошула. Кутија за пакување со капак, добар дизајн за пакување. Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична

  Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична Печатење лаптоп Softcover, со добар квалитет и популарна количина студенти, тетратка за студент. Тетратка со упатства за хартија, добра за белешки за време на состанокот во канцеларијата, партнерот на вашата работа, Тетратка со еластична, лесна за носење, може да има...

  Контакт сега

 • Прилагодено цветно печатење на студентски тетратки со цветно печатење

  Прилагодено цветно печатење на студентски тетратки со цветно печатење

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење со цвет тетратка со висок квалитет прилагодена хартија Печатење во тетратка со тврди тврди, со добар квалитет и популарна количина студенти. Тетратка со хартија, кој е добар за белешки за време на состанокот во канцеларија. Прилагодено печатење во тетратка, може да има свој лого отпечатен, полн со...

  Контакт сега

 • Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт Кутија за хартија од Крафт, изгледа едноставна, но кул, со отпечатено лого Кутија за пакување со висок квалитет на хартија, направете ги вашите производи да привлечат поголемо внимание на клиентите Кутија за преклопување на крафт, едноставен дизајн, изглед на висока класа,...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за подароци со амбалажа со свеќи Луксузна кутија за свеќи, со висок квалитет и уникатен дизајн, Пакувајќи кутија за свеќи како подарок, луѓето тешко можат да се оттргнат од тоа, Кутија за свеќи со капак, можете лесно да отворите и убав изглед. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете...

  Контакт сега

 • Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка прилагодена кутија за пакување со подароци за перници за свадба Амбалажа со перници, ХОТ форма, со добар квалитет и соодветна цена, Кутија за венчавки за перници, на свадбата, убава, слатка, благородна, Кутија со перници за подароци, за подарок на невестата и младоженецот, им испрати најдобри желби. Liyang...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи