Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Bag - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Bag)

 • Кеса за хартија од кафеава крафт прилагодена со рачки за PP

  Кеса за хартија од кафеава крафт прилагодена со рачки за PP

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кесичка хартија од кафеава крафт цистомизирана со рачки за PP Керофт хартиена кеса, класичен стил, сите видови на луѓе го сакаат овој вид, добро за продажба. Торба со кафена хартија, добра боја и квалитет, може да носи тешки производи. Торба за хартија за подароци, прилагодено печатено, со свое лого и дизајн, убав...

  Контакт сега

 • Торба за подароци од кафеав крафт за Божиќ

  Торба за подароци од кафеав крафт за Божиќ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба за подароци од кафеав крафт за Божиќ Торба за хартија Крафт е еден вид популарна торба за хартија, како резултат на крафт хартијата, е трајната хартија дури и нејзината површина е малку груба. Оваа торба за хартија од крафт може да се користи за пакување за подароци или испорака. Што се однесува до природната...

  Контакт сега

 • Мала торба за хартија за подароци со златна рачка

  Мала торба за хартија за подароци со златна рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Мода отпечатена хартиена кеса со златно лого Печатена хартиена кеса, прилагодена печатена кеса со хартија, со свој дизајн и лого. Торба за модни хартија, може да пакување на вашите сопствени производи и вашите производи да изгледаат луксузно. Хартија торба со златно лого, хартиена кеса со рачка, блокирање на злато со...

  Контакт сега

 • Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна посебна карактеристика, Прилагодена торба за хартија, со посебен дизајн и...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена торба за хартија за пакување со подароци за купување Торба за пакување со подароци, луксузна торба за хартија со убави печатени, ги прават вашите клиенти да имаат посебно чувство. Шопинг хартија торба, не само што може да носи вашите производи, но исто така може да изгледа добро. Прилагодена кеса...

  Контакт сега

 • Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого

  Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого Торба со црна хартија, хартиена кеса за пакување со подароци, логото за дизајн и дизајн прилагодено, луксузно и слатко. Хартија торба со лого, печатено, елегантно лого за печатење, елегантно и го привлекува вниманието на луѓето. Хартија торба со сребро лого, хартиена...

  Контакт сега

 • Ексклузивна торба за хартија со рачки за хартија

  Ексклузивна торба за хартија со рачки за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Ексклузивна торба за хартија со рачки за хартија Торба за хартија за подароци, хартиена кеса за пакување со подароци, пакување на производи со свој дизајн. Портокало за подароци од крафт, висококвалитетна крафт хартија, со отпечатено лого, ги фаќаат очите на...

  Контакт сега

 • Прилагодена цврста хартиена кеса со рамна рачка

  Прилагодена цврста хартиена кеса со рамна рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена цврста хартиена кеса со рамна рачка Хартија торба со рачка, хартиена кеса за пакување со подароци со рачка од лента, лесна за носење. Силна хартиена кеса, висококвалитетен материјал со квалитетно печатење, тешко да се пробие. Прилагодена торба за хартија, сопствен дизајн и големина со убава завршна...

  Контакт сега

 • Свадба кеси од бела хартија со црна рачка

  Свадба кеси од бела хартија со црна рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Свадба торба со бела хартија со црна рачка Торба со бела хартија, торба со бела хартија со печатење, изгледа луксузно и

  Контакт сега

 • Божиќна хартиена кеса за подароци

  Божиќна хартиена кеса за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Божиќна хартиена кеса за подароци Хартија торба Божиќ , среќен стил за Божиќна хартиена кеса, пакување Божиќен подарок за пријателите. Евтина хартиена кеса, висок квалитет со ниска цена, лесна за носење со...

  Контакт сега

 • Впечатлива вреќа за накит со ПП јаже

  Впечатлива вреќа за накит со ПП јаже

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Впечатлива вреќа за накит со ПП јаже Торба за накит, хартиена кеса за накит, торба за накит за пакување, луксуз и висок квалитет. Хартија торба за накит, торба за подароци за накит за клиенти, покажете ја одликата на вашата...

  Контакт сега

 • Директна продажба рачна изработена кеса за хартија

  Директна продажба рачна изработена кеса за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Директна продажба рачна изработена кеса за хартија Торба за облека, хартиена кеса за облека, прилагодено печатено лого и дизајн. Рачна изработена кеса за хартија, висококвалитетна хартиена кеса со различна големина. Убава торба за хартија, хартиена кеса со рачка за пакување со подароци. Liyang хартија производи ко.,...

  Контакт сега

 • Торба со пакување за подароци со црна мат

  Торба со пакување за подароци со црна мат

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба со пакување за подароци со црна мат Торба за хартија за хартија, материјал со добра оценка и печатење во луксуз за да формира совршена комбинација. Пакување хартиена кеса, пакување на вашите производи со рачка, лесна за носење. Печатена хартиена кеса, со отпечатено специјалното лого. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Нова дизајн едноставна хартиена кеса со лого

  Нова дизајн едноставна хартиена кеса со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нова дизајн едноставна хартиена кеса со лого Хартија торба со лого, обичај печатени вашето лого и завршна површина, имаат посебен стил. Едноставна торба за хартија, бела боја со печатено лого, едноставна, но...

  Контакт сега

 • Хартија торбичка со рачка од лента

  Хартија торбичка со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  торба за купување хартија со висок квалитет со рачка од лента Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, лоцирана во Донггуан,

  Контакт сега

 • Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци

  Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци Печатена хартиена кеса, сопствена хартиена кеса, со мат ламиниране, убав изглед. Пакување хартиена кеса, хартиена кеса за пакување со подароци за производи, висок квалитет и со сопствено лого. Хартија кеса за производи, производи за пакување торба со рачка,...

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка Хартија торба, бела хартиена кеса со рачка и прилагодено печатено, висока класа. Торба за пакување со хартија, торба за пакување за производ со печатено лого, полна со компаниска карактеристика. Референци со хартиени торби, добар квалитет за купување, лесен за...

  Контакт сега

 • Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка

  Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка Хартија торба Црна, црна торба за печатење со хартија со лого. Рачка за хартиена кеса, прилагодена големина и дизајн со рачка, лесна за носење. Пакувања со торби со хартија за подароци, пакување подарок со материјал со добра оценка, никогаш надвор од стилот. Сакате...

  Контакт сега

 • Слатка торба за хартија за свадба хартија во форма на врвот

  Слатка торба за хартија за свадба хартија во форма на врвот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка торба за свадба со хартија со печатење на слики Свадба со торби со хартија, свадба хартиена торба, сладок стил и среќа. Прилагодена печатена хартиена кеса, може да ја отпечати младоженецот и сликата на невестата на торбата. Торба со хартија во форма на срце, облик на срце на врвот, ја покажуваат loveубовта што...

  Контакт сега

 • Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка Луксузна торба за подароци од хартија , отпечатена со свој дизајн и лого. Торба со модни хартија, може да ги направи вашите производи да изгледаат луксузно. Хартија . Торба со силна пластична рачка, подобро може да ја носи тежината на...

  Контакт сега

 • Елегантна прилагодена торба за хартија за подароци со топла фолија

  Елегантна прилагодена торба за хартија за подароци со топла фолија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантна прилагодена торба за хартија за подароци со топла фолија Платна кеса за пакување со хартија, висококвалитетна хартиена кеса за пакување на луксузни производи за накит. Bagешка вреќа со хартија за фолија, хартиена кеса со луксузен стил на топла фолија и привлечете го вниманието на луѓето. Персонализирана...

  Контакт сега

 • печатена торба за подароци од крафт хартија со рачка

  печатена торба за подароци од крафт хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Офсет печатена торба за подароци од крафт хартија со рачка Керовата хартиена кеса е еден вид популарна торба за хартија, како резултат на крафт хартијата, е трајна хартија дури и нејзината површина е малку груба. вреќа за подароци од крафт хартија со офсетско печатење што се користи за пакување со подароци Што се...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена торба за хартија за купување

  Прилагодена печатена торба за хартија за купување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена торба за хартија за купување Референци за торби за хартија, блокирање на злато со логото за печатење со едноставен стил. Пакување со торби за подароци, пакување на производи за торби со хартија за подароци, висок квалитет и мода. Прилагодена вреќа за купување хартија, прилагодена печатена торба за...

  Контакт сега

 • Модна торба за купување хартија со рачка од лента

  Модна торба за купување хартија со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Модна торба за купување хартија со рачка од лента Торба за рачки со лента, хартиена кеса со лента за ленти, висока класа и убав изглед. Подарок за свадба торба, црвена боја со печатено лого, може да пакување подарок, сладок стил. Подарова торба за хартија за купување, торба за хартија за купување со висок квалитет,...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи