Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Box)

 • Покривка и основна кутија за хартија за подароци со лого

  Покривка и основна кутија за хартија за подароци со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Покривка и основна кутија за подароци со убаво лого Кутија за хартија за подароци, картонска кутија со капак за пакување со подароци. Хартија со лого, можете да користите секаков вид завршна обработка за да го отпечатите луксузот на вашето лого. Подарок кутија со капак, кутија за пакување со производи со капак, висок...

  Контакт сега

 • Мала торба за хартија за подароци со златна рачка

  Мала торба за хартија за подароци со златна рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Мода отпечатена хартиена кеса со златно лого Печатена хартиена кеса, прилагодена печатена кеса со хартија, со свој дизајн и лого. Торба за модни хартија, може да пакување на вашите сопствени производи и вашите производи да изгледаат луксузно. Хартија торба со златно лого, хартиена кеса со рачка, блокирање на злато со...

  Контакт сега

 • Добар занает картонска кутија со рачка

  Добар занает картонска кутија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Добар занает картонска кутија со рачка Кутија картонска кутија, користете високо квалитетна крафт хартија, не е лесно да се скрши. Кутија за хартија со рачка, источно за носење. Прилагодено кутија за крафт, со свој дизајн и лого печатено, исто така може да одлучи за формата на кутијата. Liyang хартија производи...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја Оваа кутија за подароци е направена во стил на тркалезна кутија, изгледа луксузно со висококвалитетно печатење CMYK. Што се однесува до материјалот, ние користиме уметничка хартија за оваа кутија, но можете да изберете и друг вид хартија за завиткување како...

  Контакт сега

 • Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  Популарна кутија за пакување хартија со сапун со капа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна популарна кутија за пакување со сапун со капак Оваа кутија за пакување со сапун е направена во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и...

  Контакт сега

 • Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт Кутија за хартија од Крафт, изгледа едноставна, но кул, со отпечатено лого Кутија за пакување со висок квалитет на хартија, направете ги вашите производи да привлечат поголемо внимание на клиентите Кутија за преклопување на крафт, едноставен дизајн, изглед на висока класа,...

  Контакт сега

 • Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  Подарок подарок од кутии за пакување со чоколадна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок обичај подарок од кутија за пакување со чоколадо Пакување со чоколадни кутии, добар квалитет и дизајн за пакување со чоколадо. Подарок чоколадна кутија, убава кутија за пакување за подароци, изгледа луксузно. Кутија за подароци за чоколадо, кутија за подароци од висока класа. Сакате производи со добар квалитет...

  Контакт сега

 • Хартија торбичка со рачка од лента

  Хартија торбичка со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  торба за купување хартија со висок квалитет со рачка од лента Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, лоцирана во Донггуан,

  Контакт сега

 • кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување со хартија за очила за сонце преклопена кутија за хартија за очила за сонце пакување со високо квалитетно печатење CMYK внатрешноста на кутијата е искривена со меко велур, ова може да го заштити очилото за сонце од гребење при движење, во меѓувреме, одликата на преклопување може да ја зачува за...

  Контакт сега

 • Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  Пакување со подароци со кутија за фиоки со рачка за лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Амбалажа за подароци со кутија за фиоки со рачка од лента Луксузна кутија за фиоки со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, можете да изберете лента, памучно јаже или Полиестер кабелот. И печатењето е направено по ваш дизајн! Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна кутија за пакување со подароци за венчавки Луксузната тркалезна кутија за пакување за подароци за свадби може да ја даде гостите добар впечаток за вашата свадба, можете по обичај да направите кутија за подароци за венчавки, вклучувајќи ја формата, големината и печатењето, цената се цитира врз основа на овие...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  шестоаголна картонска кутија за пакување со подароци Новата кутија за подароци во Луксуз е направена во шестоаголна кутија стил, цврста картонска кутија со висококвалитетно печатење CMYK, можете да изберете и други специјални хартија како бисерна хартија, хартија за текстура, златна хартија и така натаму. Со еден...

  Контакт сега

 • Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато Елегантната кутија за хартија со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, златото искривено го користиме овој пат, ако сакате, можете да изберете и лента, памучно јаже или Полиестер кабелот и така натаму. И печатењето е прилагодено...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици Кутија за пакување со хартија за маици е цврста картонска кутија, ја правиме во стилски кутии со кутија за фиоки, со висококвалитетно печатење со дизајнирање, прилагодено е направено стилот на кутии, други стилови на кутии, како што се капакот и основната кутија,...

  Контакт сега

 • Црна картонска кутија со пакување од накит со капак

  Црна картонска кутија со пакување од накит со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна картонска кутија со пакување од накит со капак Картонска кутија со капак, црна едноставна картонска кутија со капак, класична и привлечна. Кутија за накит, кутија за пакување на накит, добра како подарок. Црна мат кутија, прилагодена големина и дизајн, црна елегантна боја, полна со карактеристика на вашата...

  Контакт сега

 • Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла козметичка кутија за хартија со ПВЦ прозорец Козметичка кутија за подароци, козметичка кутија за хартија, висококвалитетен материјал и печатење. Кутија за козметичко пакување, кутија за козметичко пакување како подарок. Кутија со ПВЦ, ефтина кутија со ПВЦ прозорец, убав изглед и лесна за носење, може да го...

  Контакт сега

 • Пакување со обратна кутија за пакување со топол производ

  Пакување со обратна кутија за пакување со топол производ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со обратна кутија за пакување со топол производ Обратна кутија за вовлекување, обичајно печатено лого со сјајно ламиниране, изгледа добро. Пакет за хартија за пакување, ефтина кутија за пакување на производи, висок квалитет. Евтина хартиена кутија, најниска цена за кутија за пакување со добра оценка, добар...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика

  Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 3000000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за парфеми за хартија за козметика Кутија за парфеми за хартија, со високо квалитетно печатење, CMYK или боја на пантони е за ваша опција Цврста картонска кутија добро ќе го заштити стаклото од шишето Луксузна кутија за пакување на парфеми, никогаш не е во стил. Liyang хартија производи соработка., Ltd...

  Контакт сега

 • Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка Луксузна торба за подароци од хартија , отпечатена со свој дизајн и лого. Торба со модни хартија, може да ги направи вашите производи да изгледаат луксузно. Хартија . Торба со силна пластична рачка, подобро може да ја носи тежината на...

  Контакт сега

 • Крема за раце, прилагодена кутија за обратна опашка

  Крема за раце, прилагодена кутија за обратна опашка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Крема за раце, прилагодена кутија за обратна опашка Кутија за крем за раце, ефтина, но високо квалитетна кутија за обратна обратна кутија за пакување со крем за рака. Прилагодено едно парче парче, со прилагодено лого и дизајн, ја покажуваат одликата на вашиот производ. Евтина кутија со лого, прилагодена големина може...

  Контакт сега

 • Прилагодено крафт хартија едно парче виткање кутија

  Прилагодено крафт хартија едно парче виткање кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено крафт хартија едно парче виткање кутија Kraft Едно парче виткање кутија, лесна за склопување и пакување, добар избор за пакување на производи. Крафт кутија хартија, користете високо квалитетна крафт хартија, тешко разбиена и добра оценка. Едно парче кутија со лого, печатено едноставно има и посебен стил,...

  Контакт сега

 • Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого

  Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузен картонски накит за пакување со лого за лого Кутија за пакување на накит, луксузна кутија за подароци за накит, висока класа и висок квалитет. Кутија за накит од картон, прилагодена печатена кутија за хартија со добар степен на материјал. Хартија со кутија со отпечатено лого може да одговара со истата вреќа за...

  Контакт сега

 • мала кутија за венчавки од венчавки со капак

  мала кутија за венчавки од венчавки со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  мала кутија за венчавки од венчавки со капак Пакувањето со кутии за подароци за свадби е направено во едноставен стил на кутии: капак и основна кутија, но изгледа луксузно со висококвалитетното печатење CMYK, можете да изберете и друга специјална хартија како бисерна хартија, хартија за текстури, златна хартија и така...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи