Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Gift Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Gift Box)

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато Елегантната кутија за хартија со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, златото искривено го користиме овој пат, ако сакате, можете да изберете и лента, памучно јаже или Полиестер кабелот и така натаму. И печатењето е прилагодено...

  Контакт сега

 • цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  цилиндрична хартија Божиќна кутија за подароци со рачка цилиндрична хартиена кутија со печатење CMYK за пакување за подароци за Божиќ Единствена цилиндричка кутија за подароци со рачка, лесно одземете ја Добредојдовте обичај направете кутија за подароци според вашиот дизајн Било какви прашања или прашања, ве молиме...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со подароци од кафеав крафт кафеава кутија за хартија од крафт , цврста картонска кутија за пакување со подароци кутија за подароци од крафт хартија со затворање на зелена лента за пакување со подароци, за вашата опција има разновидна боја на панделка. кутија за пакување со хартија за подароци е...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак Печатење хартиена кутија, прилагодено печатење на лого со сребро печат, сјај и мода. Кутија за подароци, кутија за подароци од луксузна хартија за пакување производи, висок квалитет. Пакет за подароци за пакување, картонска кутија со капак, специјален дизајн и...

  Контакт сега

 • кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега кутија за пакување за лична нега , висококвалитетно печатење на дизајн на cucstom за лична амбалажа. кутијата за лична нега е во стилови на тркалезна кутија со печатење на логото на вашата компанија што се користи за пакување на подароци за нега на лица...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет Кутија за виткање на хартија, картонска кутија со магнет, лого за прилагодено печатење . Кутија за подароци со магнет, пакување со подароци со висок квалитет, тешко разбивање . Кутија за пакување од картон, кутија за подароци од хартија за пакување на...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување Подарок за хартиена кутија, книга како кутија со панделка, фенси и висок квалитет . Подарок кутија со инсерт, црна кутија со додаток, добра за пакување на производи . Прилагодена кутија за подароци, кутија за пакување со подароци, виткање и прилагодена...

  Контакт сега

 • Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого Козметички картонски кутии, кутија за пакување со хартија со лого со топла фолија, едноставна и елегантна . Козметички кутии за подароци, козметичка кутија со хартија со додаток, висок квалитет на пакување на производи . Пакување кутии за подароци, козметички...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со прилагодена ремен

  Кутија за подароци со хартија за пакување со прилагодена ремен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со прилагодена ремен Оваа кутија за пакување на ремен е цврста картонска кутија, ја правиме оваа лента за хартија за ремени во едноставен капак и стилови на основната кутија со лого за печат на надворешниот капак на кутијата, стилот на кутијата и дизајнот се прилагодени...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија

  Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за накит за подароци од кафеава крафт хартија Цврсто кутија за подароци со кружна хартија , со висококвалитетно печатење во форма на офсет за вашето лого или дизајн кутија за подароци од кафеава хартија, тркалезна кутија за хартија од крафт, што се користи за пакување со подароци Луксузна тркалезна...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит

  Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит Кутија за пакирање за накит од хартија , изработена во популарен стил на тркалезно кутија, капак и основна кутија, рамно преклопување кутија, кутија во форма на книги и така натаму, исто така, за вашата опција. Тркалезна кутија за подароци со накит со украсена свилена...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со накит од нараквица од тркалезна огранок

  Кутија за подароци со накит од нараквица од тркалезна огранок

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со накит од нараквица од тркалезна огранок Кутија за хартија од заграда , изработена во популарен стил на тркалезно кутија, капакот и основната кутија, рамката со рамно преклопување, кутијата во форма на книги и така натаму, за ваша опција. Тркалезна кутија за тревки со украс од свилена лента,...

  Контакт сега

 • виси кутија за подароци со хартија за пакување

  виси кутија за подароци со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  виси кутија за подароци со хартија за пакување Кутија за виси хартија , изработена од 350gsm дебела уметничка хартија со висококвалитетно печатење во форма на офсет виси кутија за подароци , ефтина хартиена кутија со висечка дупка одозгора за пакување со телефон, ви овозможува лесно носење или ставање на решетката...

  Контакт сега

 • Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување

  Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Актуелно пакување во кутија со чај хартија за пакување Цврста картонска кутија , кутија за чајна хартија со печатење со лого на вашата компанија Луксузна чајна кутија направена во стилови на кутии во облик на книги со затворање на магнети за пакување со чај Чај од картонска кутија со послужавник од картон внатре за...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак

  Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак Цврста кутија за пакување со хартија со шал , со високо квалитетно офсетско печатење на вашето лого или дизајн Кутија за подароци од хартија за шал, едноставен капак и стил на основно поле што се користи за пакување на шал Кутија со шамија, капаче за хартија со...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец

  Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со цвеќиња со јасен ПВЦ прозорец Оваа кутија за подароци со цвеќиња, изработена од обложена хартија со целосно печатење во боја CMYK. Кутија за подароци со цвеќиња со ПВЦ дизајн на прозорецот за прикажување на цвеќе. Кутија за подароци со хартија со двоен приклучок со јасен прозорец може да биде...

  Контакт сега

 • Дизајн на кутија за пакување на парфеми во луксузна хартија

  Дизајн на кутија за пакување на парфеми во луксузна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Дизајн на луксузна кутија за пакување парфеми Луксузната парфема за парфеми е изработена од картонска плоча за монтирање на уметничка хартија за пакување за луксузни подароци; Карактеристиката на овој парфем кутија Дизајн нагоре како врата; Кутија за пакување на парфеми со додаток ЕВА за да се одржи парфем шише....

  Контакт сега

 • Едноставна кутија за подароци со хартија за перници

  Едноставна кутија за подароци со хартија за перници

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Едноставна кутија за подароци со хартија за перници Едноставна кутија за подароци со хартија за перници, направена од нарачка, која ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. таква кутија за подароци за перници од хартија изработена од обложена уметничка бела хартија со...

  Контакт сега

 • Персонализирана кутија за подароци со празни хартии Празна кутија за чување

  Персонализирана кутија за подароци со празни хартии Празна кутија за чување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Персонализирана кутија за подароци со празни хартии Празна кутија за чување Персонализирана кутија за подароци од хартија Празна кутија за складирање со врежано лого . Кутија за подароци од Крафт хартија за пакување, специјален дизајн и добар квалитет . Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и...

  Контакт сега

 • Обичај за пакување кутија за подароци со хартија во боја

  Обичај за пакување кутија за подароци со хартија во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Обичај за пакување кутија за подароци со хартија во боја Ова пакување од хартија за пакување е направено од обложена уметничка хартија со целосно печатење во боја CMYK. Дизајн на кутии за пакување хартија за пакување подароци . Рачно заклучување на хартиена кутија - долниот дел може да биде рамно пакување и да заштеди...

  Контакт сега

 • Сопствено изработена празна кутија за хартија крафт

  Сопствено изработена празна кутија за хартија крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сопствено изработена празна кутија за хартија крафт Оваа кутија за пакување е изработена од обложена уметничка хартија со целосно печатење во боја CMYK. Дизајн на хартиена кутија за пакување со подароци. Кутија за подароци со тврда хартија може да биде рамна амбалажа и да заштеди волумен при испорака. Liyang производи...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за складирање со магнетни преклопени печатени во боја

  Кутија за подароци со хартија за складирање со магнетни преклопени печатени во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за складирање со магнетни преклопени печатени во боја Пакет за магнетни кутии со нов дизајн со ПВЦ прозорец, евтина цена со висок квалитет. Мултифункционална склопувачка кутија за складирање за подароци, козметика, накит, облека, појас, часовник, вино пакување. Хартија за подароци со...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за подароци од хартија за пакување

  Прилагодена кутија за подароци од хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци од хартија за пакување Кутија за подароци од хартија за прилагодено пакување, цена за готвач со висок квалитет. Кутија за подароци со отпечатено лого, полна со опција за компаниите. Пакувања со хартија за пакување со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи