Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Packaging Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Packaging Box)

 • Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка Козметичка кутија за хартија, обратна кутија за козметика. Козметичка кутија за пакување, ефтина, но луксузна козметичка кутија со точки UV и сребро, печат. Евтина козметичка кутија, заштедете ги трошоците и добијте соодветна кутија за пакување. Сакате...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици Кутија за пакување со хартија за маици е цврста картонска кутија, ја правиме во стилски кутии со кутија за фиоки, со висококвалитетно печатење со дизајнирање, прилагодено е направено стилот на кутии, други стилови на кутии, како што се капакот и основната кутија,...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија

  Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија кутија за пакување од очила за сонце е направена од цврста кафеава крафт хартија Нутурна кутија за очила за сонце од кафеава боја со уникатно лого за печатење во злато, можете да ја изберете и другата фолија во боја Добредојдовте во прилагодената кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак Печатење хартиена кутија, прилагодено печатење на лого со сребро печат, сјај и мода. Кутија за подароци, кутија за подароци од луксузна хартија за пакување производи, висок квалитет. Пакет за подароци за пакување, картонска кутија со капак, специјален дизајн и...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет Кутија за виткање на хартија, картонска кутија со магнет, лого за прилагодено печатење . Кутија за подароци со магнет, пакување со подароци со висок квалитет, тешко разбивање . Кутија за пакување од картон, кутија за подароци од хартија за пакување на...

  Контакт сега

 • Плоча за виткање на пакување со хартија со лента

  Плоча за виткање на пакување со хартија со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Плоча за виткање на пакување со хартија со лента Преклопена кутија за хартија, кутија за виткање на хартија со печатено лого и лента, елегантна и мода . Преклопена кутија со панделка, виткање кутија, лесна за склопување и заштеда на трошоците за испорака . Прилагодената кутија за виткање, сопственото лого и дизајн, со...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување Подарок за хартиена кутија, книга како кутија со панделка, фенси и висок квалитет . Подарок кутија со инсерт, црна кутија со додаток, добра за пакување на производи . Прилагодена кутија за подароци, кутија за пакување со подароци, виткање и прилагодена...

  Контакт сега

 • кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете рачно изработена картонска кутија, цврста картонска кутија што се користи за пакување на накит кутија за накит хартија, накит кутија за пакување, кутијата за накит со вметнете кадифе за накит кутија за пакување Ве молиме имајте во предвид дека сите наши...

  Контакт сега

 • Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого Козметички картонски кутии, кутија за пакување со хартија со лого со топла фолија, едноставна и елегантна . Козметички кутии за подароци, козметичка кутија со хартија со додаток, висок квалитет на пакување на производи . Пакување кутии за подароци, козметички...

  Контакт сега

 • Печатена картонска кутија за пакување со капак

  Печатена картонска кутија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатена картонска кутија за пакување со капак Кутија за печатење на ремен , со високо квалитетно офсетско печатење за вашето лого или дизајн кутија за пакување од картонски ремени, стил на капакот и основната кутија едноставна кутија за ремен со капак за пакување на вашиот ремен Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи...

  Контакт сега

 • обична кутија за пакување на хартија за подарочник

  обична кутија за пакување на хартија за подарочник

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обична кутија за пакување на хартија за подарочник кутија за хартија за паричник , со високо квалитетно офсетско печатење за вашето лого или дизајн кутија за пакување на паричник, цврста картонска кутија во стилот на капакот и основната кутија Луксузна кутија за подароци со паричник со рамо за пакување на паричник...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец Кутија за долна облека од крафт хартија, крафт хартија со лого печатено, едноставно, но мода . Кутија за пакување на долна облека, кутија за долна облека, подарок за пакување со кратки кутии. Кутија крафт со прозорец, едно парче кутија со ПВЦ прозорец, може да ги...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување хартија за трепки Ресница пакување кутија, луксузна книга во облик на кутија стил за ресница пакување Кутија за хартија за трепки , цврста картонска кутија со печатење на вашето лого за пакување на трепките Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  Кутија за подароци за козметички пакувања со ефтина храна

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за козметички пакувања со евтина храна Кутија за храна за хартија, кутија за пакување храна со лого печатена и завршна. Кутии за пакување храна, кутија за козметичко пакување, ефтина кутија за пакување за производи. Кутија за подароци на производи, кутија за подароци за пакување на производи, висок...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит

  Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за подароци за пакување од накит Кутија за пакирање за накит од хартија , изработена во популарен стил на тркалезно кутија, капак и основна кутија, рамно преклопување кутија, кутија во форма на книги и така натаму, исто така, за вашата опција. Тркалезна кутија за подароци со накит со украсена свилена...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци

  Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци Цврсто кутија за подароци со отпечатена хартија , со високо квалитетно офсетско печатење на вашето лого или дизајн кутија за пакување со подароци од хартија, едноставен капак и стил на основно поле што се користи за пакување на подароци Кутија за подароци со капак...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак

  Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакување хартија од шал со капак Цврста кутија за пакување со хартија со шал , со високо квалитетно офсетско печатење на вашето лого или дизајн Кутија за подароци од хартија за шал, едноставен капак и стил на основно поле што се користи за пакување на шал Кутија со шамија, капаче за хартија со...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци од бел телефон

  Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци од бел телефон

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување со хартија за подароци од бел телефон кутија за бела картон, кутија за фиоки за хартија, крута хартиена кутија за пакување од телефон Луксузна телефонска кутија направена во стилот на фиоки, дизајнот на влечење ви овозможува лесно да ја отворите кутијата кога и да ви треба Телефонска...

  Контакт сега

 • Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки

  Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачана кутија за пакување хартија за торби за нарачки Нарачана кутија за пакување хартија со торта со конкурентна цена, кутија за торта со форма на куќа и печатено лого. Кутија за пакување хартија од торта, едноставен дизајн, амбалажа со кутии за храна, висок квалитет и полн со вашата функција, никогаш не е во...

  Контакт сега

 • Трговија на големо прилагодена хартиена кутија за пакување со подароци

  Трговија на големо прилагодена хартиена кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Трговија на големо прилагодена хартиена кутија за пакување со подароци Трговија на големо прилагодена хартиена кутија за пакување со подароци со врежано лого . Прилагодена кутија за пакување на подароци од хартија, кутија за пакување со прилагодена хартија, кутија за подароци за хартија, лесна за отворање и добар...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со ефтина хартија со ПВЦ прозорец

  Кутија за пакување со ефтина хартија со ПВЦ прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со ефтина хартија со ПВЦ прозорец ефтина кутија за пакување хартија , изработена од неовластена хартија со дебелина 350gsm со лого во печатење во бела боја Едноставна амбалажа со хартиени кутии со јасен ПВЦ прозорец од предната страна од кутијата, може да му ја покаже гордоста на клиентот без да го...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување хартија за очила за сонце за очила

  Кутија за пакување хартија за очила за сонце за очила

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување хартија за очила за сонце за очила Кутии за очила за сонце од хартија, кутија за очила за сонце, пониска цена можат да добијат високо квалитетна кутија за хартија . Кутии за пакување за сонце за сонце, пакување за очила за сонце за подароци, со отпечатено лого, полно со функцијата на вашата...

  Контакт сега

 • Фабрика за пакување Прилагодена картонска кутија за подароци

  Фабрика за пакување Прилагодена картонска кутија за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фабрика за пакување Прилагодена картонска кутија за подароци Фабрика за пакување Прилагодена картонска кутија за подароци, цена за готвач со висок квалитет. Кутија за подароци со отпечатено лого, полна со опција за компаниите. Обични картони за подароци со прилагодена големина и дизајн, добра оценка. Сакате производи...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец

  Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од хартија за цветна кутија со прозорец Кутија за пакување хартија за цвет, висок квалитет и дизајн. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли Јанг Печатење, Ние сме посветени да ве задоволиме, тоа е она што го нарекуваме Вин-Вин, Потребни се повеќе детали со...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи