Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Packaging Boxes - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 2 Производи за Paper Packaging Boxes)

 • подарок од висок степен подароци, кутии за пакување од хартија

  подарок од висок степен подароци, кутии за пакување од хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  подарок од висок степен подароци, кутии за пакување од хартија лепила во форма на правоаголник на кутии за пакување, лесни за пакување, со лого за печат од златна фолија. пакување кутии за гледање , направени како крути картони, кутијата за пакување за часовници е потешка и стабилна. Кутија за пакување со луксузни...

  Контакт сега

 • кутија за пакување вино за крафт за две шишиња

  кутија за пакување вино за крафт за две шишиња

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување вино за крафт за две шишиња вино Добра оценка за вино кутија две шишиња Соодветна големина за две шишиња вино и со прицврстување на мртвите делови, лесно може да се погледнат предметите. пакување вино крафт направено како крафт хартија и со рачка за јаже, погодно е клиентот да носи вино. Прилагодено...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи