Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Packaging - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Packaging)

 • Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна посебна карактеристика, Прилагодена торба за хартија, со посебен дизајн и...

  Контакт сега

 • Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Преклопна кутија за пакување на хартија Крафт Кутија за хартија од Крафт, изгледа едноставна, но кул, со отпечатено лого Кутија за пакување со висок квалитет на хартија, направете ги вашите производи да привлечат поголемо внимание на клиентите Кутија за преклопување на крафт, едноставен дизајн, изглед на висока класа,...

  Контакт сега

 • Торба со пакување за подароци со црна мат

  Торба со пакување за подароци со црна мат

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба со пакување за подароци со црна мат Торба за хартија за хартија, материјал со добра оценка и печатење во луксуз за да формира совршена комбинација. Пакување хартиена кеса, пакување на вашите производи со рачка, лесна за носење. Печатена хартиена кеса, со отпечатено специјалното лого. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина козметичка кутија за пакување со завршна обработка Козметичка кутија за хартија, обратна кутија за козметика. Козметичка кутија за пакување, ефтина, но луксузна козметичка кутија со точки UV и сребро, печат. Евтина козметичка кутија, заштедете ги трошоците и добијте соодветна кутија за пакување. Сакате...

  Контакт сега

 • Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци

  Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања со фенси со прилагодено печатена хартија за подароци Печатена хартиена кеса, сопствена хартиена кеса, со мат ламиниране, убав изглед. Пакување хартиена кеса, хартиена кеса за пакување со подароци за производи, висок квалитет и со сопствено лого. Хартија кеса за производи, производи за пакување торба со рачка,...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  сопствена кутија за пакување со хартија за маици Кутија за пакување со хартија за маици е цврста картонска кутија, ја правиме во стилски кутии со кутија за фиоки, со висококвалитетно печатење со дизајнирање, прилагодено е направено стилот на кутии, други стилови на кутии, како што се капакот и основната кутија,...

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка Хартија торба, бела хартиена кеса со рачка и прилагодено печатено, висока класа. Торба за пакување со хартија, торба за пакување за производ со печатено лого, полна со компаниска карактеристика. Референци со хартиени торби, добар квалитет за купување, лесен за...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија

  Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од очила за сонце од кафеава крафт хартија кутија за пакување од очила за сонце е направена од цврста кафеава крафт хартија Нутурна кутија за очила за сонце од кафеава боја со уникатно лого за печатење во злато, можете да ја изберете и другата фолија во боја Добредојдовте во прилагодената кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со хартија за пакување со капак Печатење хартиена кутија, прилагодено печатење на лого со сребро печат, сјај и мода. Кутија за подароци, кутија за подароци од луксузна хартија за пакување производи, висок квалитет. Пакет за подароци за пакување, картонска кутија со капак, специјален дизајн и...

  Контакт сега

 • Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна картонска кутија за пакување со подароци со магнет Кутија за виткање на хартија, картонска кутија со магнет, лого за прилагодено печатење . Кутија за подароци со магнет, пакување со подароци со висок квалитет, тешко разбивање . Кутија за пакување од картон, кутија за подароци од хартија за пакување на...

  Контакт сега

 • Сјајна кеса за пакување со хартија со лого

  Сјајна кеса за пакување со хартија со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сјајна кеса за пакување со хартија со лого Хартија сјајна торба, хартиена кеса со сјајно ламиниране, елегантна и фенси. Хартија за хартиени производи, хартиена кеса за пакување на производи, висок квалитет и полн со карактеристика на вашата компанија. Торба со лого со хартија за пакување, вообичаена печатена кеса со...

  Контакт сега

 • Црна торба за купување хартија со рачка

  Црна торба за купување хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна торба за купување хартија со рачка Хартија торбичка со логото за торбички, торба за торба со лого, елегантна и мода Хартија торба црна мат, хартиена кеса со лого и завршна форма UV, може да ги покаже вашите производи добро. Торба за пакување со подароци од хартија, торба за хартија за подароци, торбичка за...

  Контакт сега

 • Торба за пакување со црна хартија со рачка

  Торба за пакување со црна хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба за пакување со црна хартија со рачка Мат торба со црна хартија, мат хартиена кеса за ламиниране со печатено лого. Торба за хартија за хартија со лого, торба за подароци од хартија, торбичка за пакување од хартија, висок квалитет и фенси. Торба со подароци за пакување од хартија, торба за хартија за подароци,...

  Контакт сега

 • Плоча за виткање на пакување со хартија со лента

  Плоча за виткање на пакување со хартија со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Плоча за виткање на пакување со хартија со лента Преклопена кутија за хартија, кутија за виткање на хартија со печатено лого и лента, елегантна и мода . Преклопена кутија со панделка, виткање кутија, лесна за склопување и заштеда на трошоците за испорака . Прилагодената кутија за виткање, сопственото лого и дизајн, со...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци со печатена хартија со вметнување Подарок за хартиена кутија, книга како кутија со панделка, фенси и висок квалитет . Подарок кутија со инсерт, црна кутија со додаток, добра за пакување на производи . Прилагодена кутија за подароци, кутија за пакување со подароци, виткање и прилагодена...

  Контакт сега

 • Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја

  Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја Производи хартиена кеса, хартиена кеса за пакување на производи, висок квалитет со посебен дизајн. Хартија кеси за подарок, торба хартија за пакување подароци, лого за прилагодено печатење со рачка. Чанти за пакување хартија, добра оценка за пакување на производи,...

  Контакт сега

 • кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете рачно изработена картонска кутија, цврста картонска кутија што се користи за пакување на накит кутија за накит хартија, накит кутија за пакување, кутијата за накит со вметнете кадифе за накит кутија за пакување Ве молиме имајте во предвид дека сите наши...

  Контакт сега

 • Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Козметичка картонска кутија за подароци за пакување со лого Козметички картонски кутии, кутија за пакување со хартија со лого со топла фолија, едноставна и елегантна . Козметички кутии за подароци, козметичка кутија со хартија со додаток, висок квалитет на пакување на производи . Пакување кутии за подароци, козметички...

  Контакт сега

 • Печатена картонска кутија за пакување со капак

  Печатена картонска кутија за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатена картонска кутија за пакување со капак Кутија за печатење на ремен , со високо квалитетно офсетско печатење за вашето лого или дизајн кутија за пакување од картонски ремени, стил на капакот и основната кутија едноставна кутија за ремен со капак за пакување на вашиот ремен Печатењето Ли Јанг ќе ви овозможи...

  Контакт сега

 • обична кутија за пакување на хартија за подарочник

  обична кутија за пакување на хартија за подарочник

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обична кутија за пакување на хартија за подарочник кутија за хартија за паричник , со високо квалитетно офсетско печатење за вашето лого или дизајн кутија за пакување на паричник, цврста картонска кутија во стилот на капакот и основната кутија Луксузна кутија за подароци со паричник со рамо за пакување на паричник...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец Кутија за долна облека од крафт хартија, крафт хартија со лого печатено, едноставно, но мода . Кутија за пакување на долна облека, кутија за долна облека, подарок за пакување со кратки кутии. Кутија крафт со прозорец, едно парче кутија со ПВЦ прозорец, може да ги...

  Контакт сега

 • Бела хартиена кеса со хартија отпечатена

  Бела хартиена кеса со хартија отпечатена

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Бела хартиена кеса со хартија отпечатена Торба за пакување од бела хартија, торба за подароци од хартија, торба за торба со печатено лого. Торба за хартија за подароци со лого, торба со бела хартија со црно лого, едноставна, но никогаш без стил. Печатена хартија со логото, прилагодена големина и дизајн, добар избор за...

  Контакт сега

 • сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  сопствена кутија за пакување хартија за трепки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување хартија за трепки Ресница пакување кутија, луксузна книга во облик на кутија стил за ресница пакување Кутија за хартија за трепки , цврста картонска кутија со печатење на вашето лого за пакување на трепките Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и пронајдете го Ли...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за накит од прстен

  Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за накит од прстен

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за подароци со амбалажа за накит од прстен Прстенеста кутија , цврста картонска кутија, завиткана со текстура хартија Симпатична кутија за накит на прстенот , изработена во капак и стил на кутија, со кадифе во внатрешната подлога за прстен / обетки Добредојдовте на обичај, направете го ринг-кутијата...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи