Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Products - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Products)

 • Пантонска торба за хартија за купување пантони со рачки

  Пантонска торба за хартија за купување пантони со рачки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба за купување хартија во пантоне со рачки Торба за хартија за купување, хартиена кеса со печатена лого, торбичка за пакување со висок квалитет. Прилагодена торба за хартија, прилагодена големина и боја, полна со вашиот стил. Луксузна торба за хартија, висок квалитет со луксузен дизајн, елегантна со топла печат,...

  Контакт сега

 • Кеса за хартија од кафеава крафт прилагодена со рачки за PP

  Кеса за хартија од кафеава крафт прилагодена со рачки за PP

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кесичка хартија од кафеава крафт цистомизирана со рачки за PP Керофт хартиена кеса, класичен стил, сите видови на луѓе го сакаат овој вид, добро за продажба. Торба со кафена хартија, добра боја и квалитет, може да носи тешки производи. Торба за хартија за подароци, прилагодено печатено, со свое лого и дизајн, убав...

  Контакт сега

 • Печатење во каталог на компанијата за меки прекривки

  Печатење во каталог на компанијата за меки прекривки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење во каталог на компанијата за меки прекривки Печатење каталог на компанијата, списание за компанија, висок квалитет за печатење на производи. Печатење во Каталог во боја, целосно печатење во боја со производи, јасно покажете ги вашите производи. Убав каталог Примар, прилагодена големина на печатење и боја,...

  Контакт сега

 • А4 црн деловен плик со низа

  А4 црн деловен плик со низа

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Плик со црна пошта со затворање на жици А4 деловен плик, може да спакува датотека со големина А4, плик за бизнис. Плик со жица и копче, фенси дизајн за плик, има копче и стринг, може да ја заштити датотеката. Плик со големина А4, црн плик со печатено лого, изгледа луксузно. За печатењето во Лијанг Liyang Paper...

  Контакт сега

 • Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот

  Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Рециклирање на Браун Крафт Тркалезна кутија со капакот Рециклирана кафеава крафт тркалезна кутија со-кафеава хартија пријателска со Еко. Единствена тркалезна кутија за крафт со дизајн на капаци. Liyang Paper Products копродукции, Ltd е фабрика специјализирана за услуга за печатење, како што се печатење книги, печатење...

  Контакт сега

 • Печатење хартија за прилагодени хартии за прилагодена облека

  Печатење хартија за прилагодени хартии за прилагодена облека

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење хартија за прилагодени хартии за прилагодена облека Ознака за прилагодена облека, прилагодена печатена за ознаката за висина, закачување ознака за облека, отпечатено лого. Ознака за закачена хартија, закачена за хартија, еколошки хартиен материјал со печатење во различен стил. Печатење со ознака за облека,...

  Контакт сега

 • Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого

  Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна хартија со вреќа со сребро запечатување лого Торба со црна хартија, хартиена кеса за пакување со подароци, логото за дизајн и дизајн прилагодено, луксузно и слатко. Хартија торба со лого, печатено, елегантно лого за печатење, елегантно и го привлекува вниманието на луѓето. Хартија торба со сребро лого, хартиена...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого

  Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кутија за пакување шал со златно лого Кутија за прилагодено шал, кутија за пакување со подароци со шал со топла печат, висококвалитетна услуга за печатење. Кутија за пакување шал, кутија за пакување на шалови, картонска кутија со капак, кутија со црна марама со мат. Прилагодена кутија за марама,...

  Контакт сега

 • Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента

  Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантен дизајн Бели кутии со подароци со лента Бела кутија за подароци, кутија за подароци за пакување на производи, бела кутија со печатено лого, висок квалитет и добра цена. Кутија за подароци со панделка, имајте лак за лента за кутија, симпатичен и сладок стил. Елегантна кутија за подароци, картонска кутија со...

  Контакт сега

 • Дебела визуелна картичка за фолија за членство

  Дебела визуелна картичка за фолија за членство

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Дебела визуелна картичка за фолија за членство Дебела визит-картичка, визит картичка со висок квалитет, печатење со дебели картички. Визит-картичка за членство, можат да го испечатат вашето лого и дизајн, полн со вашиот стил. Фолинг визит-карта, може да биде раб од фолија, изгледа луксузно и фенси. Liyang Paper...

  Контакт сега

 • Луксузни кутии за фиоки со лента за чевли

  Луксузни кутии за фиоки со лента за чевли

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузни кутии за фиоки со лента за чевли Луксузна кутија за фиоки, кутија за фиоки со рачка и лак за лента, луксуз и висок квалитет. Кутија за фиоки со лента, прилагодена големина и лого за печатење, имаат посебен вкус. Кутија за фиоки за чевли, кутија за подароци за пакување од чевли, кутија за подароци за чевли,...

  Контакт сега

 • Фенси кутија за подароци со фиоки со UV лого

  Фенси кутија за подароци со фиоки со UV лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси кутија за подароци за фиоки за хартија со UV лого Кутија за подароци за фиоки, дизајн на фиоки за пакување со подароци, специјален дизајн со добар квалитет. Дизајн на кутии за фиоки, прилагодено печатено лого и дизајн, добро за подарок. Пакување со кутија за фиоки, кутија за пакување подароци, кутија за пакување...

  Контакт сега

 • Свадба кеси од бела хартија со црна рачка

  Свадба кеси од бела хартија со црна рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Свадба торба со бела хартија со црна рачка Торба со бела хартија, торба со бела хартија со печатење, изгледа луксузно и

  Контакт сега

 • Евтини прилагодени печатени бележнички белешки за канцеларија

  Евтини прилагодени печатени бележнички белешки за канцеларија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтини прилагодени печатени бележнички белешки за канцеларија Услуга за печатење во бележник, отпечатете ја целата боја на вашиот дизајн. Евтина канцеларија во тетратка, добра цена со тетратка за канцеларии, никогаш надвор од стилот. Прилагодено печатено белешка, со отпечатено лого и деловни информации, ја имаат...

  Контакт сега

 • Папката за датотеки со печатена џебна топла продажба

  Папката за датотеки со печатена џебна топла продажба

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Папката за датотеки со печатена џебна топла продажба Папката со датотеки со џеб, папката со датотеки со џеб, може пакување датотека или визит-картичка, не е лесна за изгубена. Печатено папка со датотеки, можете да користите печатење со завршна облога и завршна обработка на површината. Тоа зависи од тоа што ви се...

  Контакт сега

 • Божиќна хартиена кеса за подароци

  Божиќна хартиена кеса за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Божиќна хартиена кеса за подароци Хартија торба Божиќ , среќен стил за Божиќна хартиена кеса, пакување Божиќен подарок за пријателите. Евтина хартиена кеса, висок квалитет со ниска цена, лесна за носење со...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување со топла марка за маркирање во лого

  Кутија за пакување со топла марка за маркирање во лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување со топла марка за маркирање во лого Кутија за пакување шал, кутија за пакување со шал, висок квалитет може да ја заштити шамијата. Кутија за подароци со шал, луксузно печатење, може да ги направи вашите клиенти како шамија. Картонска картонска кутија, материјал со добра оценка и убав дизајн, никогаш...

  Контакт сега

 • Ракавица за ракави за лизгање, Нацрвена кутија за вратоврска

  Ракавица за ракави за лизгање, Нацрвена кутија за вратоврска

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Ракавица за ракави за лизгање, Нацрвена кутија за вратоврска Прилагодена кутија за вратоврска со лак, кутија за пакување со лакови, со посебен дизајн. Кутија за врски, амбалажа за вратоврска, пакетно печатено лого и боја, ќе ви ги задоволат вашите потреби. Лизгачка кутија за вратоврска, кутија за фиоки за вратоврска,...

  Контакт сега

 • Хартија торбичка со рачка од лента

  Хартија торбичка со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  торба за купување хартија со висок квалитет со рачка од лента Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, лоцирана во Донггуан,

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  Прилагодена кутија за пакување со подароци со хартија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и кутија за пакување на подароци од основна хартија Кутија за пакување на подароци направена во едноставен стил на кутија: капакот и основната кутија, но висококвалитетното печатење CMYK со уникатен дизајн го прави да изгледа луксузно, исто така можете да го додадете и лакотот од лентата во кутијата...

  Контакт сега

 • PU кожа обична тетратка со еластична лента, лента

  PU кожа обична тетратка со еластична лента, лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  PU кожна тетратка со еластична лента / панделка Прилагодена училишна тетратка, тетратка за ученик со висок квалитет. Тетратка за училиште, книга за вежби за ученици, Еколошки. Бележник со лента, и со панделка, изгледа луксузно и убаво, популарно од студентите. Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете...

  Контакт сега

 • Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Елегантна кутија за подароци со хартија со рачка од злато Елегантната кутија за хартија со дизајн на рачката го олеснува одземањето, што се однесува до рачката, златото искривено го користиме овој пат, ако сакате, можете да изберете и лента, памучно јаже или Полиестер кабелот и така натаму. И печатењето е прилагодено...

  Контакт сега

 • Слатка торба за хартија за свадба хартија во форма на врвот

  Слатка торба за хартија за свадба хартија во форма на врвот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Слатка торба за свадба со хартија со печатење на слики Свадба со торби со хартија, свадба хартиена торба, сладок стил и среќа. Прилагодена печатена хартиена кеса, може да ја отпечати младоженецот и сликата на невестата на торбата. Торба со хартија во форма на срце, облик на срце на врвот, ја покажуваат loveубовта што...

  Контакт сега

 • Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна торба за подароци со хартија со пластична рачка Луксузна торба за подароци од хартија , отпечатена со свој дизајн и лого. Торба со модни хартија, може да ги направи вашите производи да изгледаат луксузно. Хартија . Торба со силна пластична рачка, подобро може да ја носи тежината на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи