Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Paper Shopping Bag - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Paper Shopping Bag)

 • Пантонска торба за хартија за купување пантони со рачки

  Пантонска торба за хартија за купување пантони со рачки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба за купување хартија во пантоне со рачки Торба за хартија за купување, хартиена кеса со печатена лого, торбичка за пакување со висок квалитет. Прилагодена торба за хартија, прилагодена големина и боја, полна со вашиот стил. Луксузна торба за хартија, висок квалитет со луксузен дизајн, елегантна со топла печат,...

  Контакт сега

 • Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси прилагодена печатена торба за пакување со хартија за пакување Торба за хартија за подароци, со добар квалитет и сопствен дизајн, поседувате лого на компанијата. Торба за пакување хартија, пакување на вашите сопствени производи, има сјајна посебна карактеристика, Прилагодена торба за хартија, со посебен дизајн и...

  Контакт сега

 • Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ

  Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прекрасна печатење торба за торби за подароци за Божиќ Печатење Божиќни торби, црвена боја полна со улица, изгледа толку среќа. Референци со хартиени торби, со свое лого и дизајн, можат да го направат вашиот клиент да ве запомни. Чанти за Божиќ, можат да ја почувствуваат силната радосна средина за одмор. Сакате...

  Контакт сега

 • Хартија торбичка со рачка од лента

  Хартија торбичка со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  торба за купување хартија со висок квалитет со рачка од лента Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, лоцирана во Донггуан,

  Контакт сега

 • Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кеса за пакување со хартија со рачка Хартија торба, бела хартиена кеса со рачка и прилагодено печатено, висока класа. Торба за пакување со хартија, торба за пакување за производ со печатено лого, полна со компаниска карактеристика. Референци со хартиени торби, добар квалитет за купување, лесен за...

  Контакт сега

 • Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка

  Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна прилагодена торба за купување хартија со рачка Хартија торба Црна, црна торба за печатење со хартија со лого. Рачка за хартиена кеса, прилагодена големина и дизајн со рачка, лесна за носење. Пакувања со торби со хартија за подароци, пакување подарок со материјал со добра оценка, никогаш надвор од стилот. Сакате...

  Контакт сега

 • Модна торба за купување хартија со рачка од лента

  Модна торба за купување хартија со рачка од лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Модна торба за купување хартија со рачка од лента Торба за рачки со лента, хартиена кеса со лента за ленти, висока класа и убав изглед. Подарок за свадба торба, црвена боја со печатено лого, може да пакување подарок, сладок стил. Подарова торба за хартија за купување, торба за хартија за купување со висок квалитет,...

  Контакт сега

 • Голема торбичка за хартија со памучни рачки

  Голема торбичка за хартија со памучни рачки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Голема торбичка за хартија со памучни рачки Еколошки торба за хартија со голема големина со памучни рачки за пакување и шопинг за зимска облека. Оваа торба за хартија за хартија го неутрализира печатењето на пантоновата портокалова боја и логото во бело, внатре со прекрасно печатење CMYK со целосна боја. Liyang Paper...

  Контакт сега

 • Хартија подарок торба за две шишиња вино пакување

  Хартија подарок торба за две шишиња вино пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија подарок торба за две шишиња вино пакување Еколошка торбичка за вино со хартија за вино со хартија со CMYK, офсет за печатење во боја. 250gsm обложената хартија е доволно силна за таквата вреќа за вино хартија пакување со две шишиња. Златна боја PP изопачена рачка нека оваа вреќа за пакување со хартија за вино...

  Контакт сега

 • Хартија винска вреќа со рачка за едно шише

  Хартија винска вреќа со рачка за едно шише

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Хартија винска вреќа со рачка за едно шише Еколошка торба за вино со хартија за хартија, со печатење во форма на офсет CMYK. 200-250gsm обложена хартија е доволно силна за да се одржи едно шише вино пакување. Златна боја PP изопачена рачка нека оваа вино пакување торба хартија изгледа повеќе high-end. Liyang Paper...

  Контакт сега

 • Комплетна торба за хартија во боја со отпечатено лого

  Комплетна торба за хартија во боја со отпечатено лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Комплетна торба за хартија во боја со отпечатено лого Комплетна торба за хартија во боја, високо квалитетно печатење и материјал со добра оценка, совршен партнер. Хартија торба ефтина, пониска цена и производ со добар квалитет. Прилагодена торба за пакување хартија, торбичка за хартија со печатено лого, торба за...

  Контакт сега

 • Еколошки торба за торби за хартија за подароци со кафеав крафт

  Еколошки торба за торби за хартија за подароци со кафеав крафт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Еколошки торба за торби за хартија за подароци со кафеав крафт Кафеавата хартиена кеса со крафт е еден вид популарна торба за хартија, поради тоа што хартијата крафт е еден вид е- ко-пријателски хартија и многу издржлива. Евтина торба за хартија за хартија изработена во природна кафеава боја крафт хартија, исто така...

  Контакт сега

 • Прилагодена печатена торба за подароци со хартија со рачка

  Прилагодена печатена торба за подароци со хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена печатена торба за подароци со хартија со рачка Обичајна хартиена торба, прилагодено печатено лого и боја, внатре и надвор, ги прават полни со вашата опција. Луксузна торба за хартија, целосен принт во боја со лента за ленти. Торба со рачка за панделка, торба за подароци од хартија за пакување на производи,...

  Контакт сега

 • Црна торба за купување хартија со рачка

  Црна торба за купување хартија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна торба за купување хартија со рачка Хартија торбичка со логото за торбички, торба за торба со лого, елегантна и мода Хартија торба црна мат, хартиена кеса со лого и завршна форма UV, може да ги покаже вашите производи добро. Торба за пакување со подароци од хартија, торба за хартија за подароци, торбичка за...

  Контакт сега

 • крафт хартија торба за подароци со вино со рачка

  крафт хартија торба за подароци со вино со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  крафт хартија торба за подароци со вино со рачка вреќа за пакување вино е направена во цврста кафеава крафт хартија, друга неоткриена хартија или уметничка хартија е исто така за ваша опција. торба за подароци со вино може да биде по ваш дизајн и лого за печатење на компанијата, цврсто печатење во боја или повеќебојно...

  Контакт сега

 • Цврста торба торба превозникот на кафеавиот крафт хартија

  Цврста торба торба превозникот на кафеавиот крафт хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста торба торба превозникот на кафеавиот крафт хартија Цврста кафеава кесичка хартија од крафт се користи за купување амбалажа Корпа за купување хартија Крафт со силна памучна рачка, доволно силна за да ја преземе тежината на производот торба носач за хартија може да се отпечати со лого на вашата...

  Контакт сега

 • Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја

  Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Евтина торба за пакување со хартија со целосна боја Производи хартиена кеса, хартиена кеса за пакување на производи, висок квалитет со посебен дизајн. Хартија кеси за подарок, торба хартија за пакување подароци, лого за прилагодено печатење со рачка. Чанти за пакување хартија, добра оценка за пакување на производи,...

  Контакт сега

 • Печатена торба со хартија за пакување со шише со вино

  Печатена торба со хартија за пакување со шише со вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатена торба со хартија за пакување со шише со вино вреќа за пакување вино со висококвалитетно печатење во форма на офсет, во однос на материјалот, неоткриената хартија или уметничката хартија е исто така ваша опција. вреќа за вино од хартија може да биде по ваш дизајн и печатење со лого на компанијата, цврсто...

  Контакт сега

 • торба за пакување облека со бела хартија

  торба за пакување облека со бела хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  торба за пакување облека со бела хартија Торба за пакување со мат облека , отпечатена со свој дизајн и лого за пакување облека. Евтина торба за купување бела хартија изработена во 200gsm уметничка хартија со висококвалитетно офсетско печатење Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и трговска компанија...

  Контакт сега

 • Торба за пакување на хартија со отпечатено лого

  Торба за пакување на хартија со отпечатено лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба за пакување на хартија со отпечатено лого Пакет за кеси за подароци, хартиена кеса со лого, сјајно ламиниране ќе биде добар избор. Шопинг хартиени кеси за подароци, хартиена кеса за пакување со подароци. Хартија торба за производи, прилагодена големина и дизајн, полна со карактеристика на вашата компанија....

  Контакт сега

 • Мета хартија за купување торба со рачка за јаже

  Мета хартија за купување торба со рачка за јаже

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Мета хартија за купување торба со рачка за јаже Торба за пакување со хартија од мет хартија , отпечатена со ваш сопствен дизајн и лого што се користи за пакување на шопинг. обичај изработена хартиена кеса во 190gsm уметничка хартија со високо квалитетно офсетско печатење Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во...

  Контакт сега

 • Торба со подароци со сина хартија со сребрена фолија лого

  Торба со подароци со сина хартија со сребрена фолија лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Торба со подароци со сина хартија со сребрена фолија лого Еколошки торба за подароци со сина хартија со памучни рачки за пакување со подароци и купување. Оваа торба со сина хартија го неутрализира печатењето на сина боја и лого во сребрена печат, во бела боја ефтин дизајн. Хартија за подароци со сребро лого изгледа...

  Контакт сега

 • Уметничка хартија сина хартиена кеса со рачка

  Уметничка хартија сина хартиена кеса со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Уметничка хартија сина хартиена кеса со рачка Економична уметничка хартија Сина торба со памучни рачки за пакување подароци и купување. Оваа торба со сина хартија со дизајн на рачката, го неутрализира печатењето на сина боја и лого во печат со сребро, во бела боја ефтин дизајн. Сина торба со рачка со сребро лого...

  Контакт сега

 • 2017 нова торба за торби за хартија за продажба на нов дизајн

  2017 нова торба за торби за хартија за продажба на нов дизајн

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  2017 нова торба за торби за хартија за продажба на нов дизајн 2017 торба за купување хартија за топол продажба од 2017 година, торба за хартија за пакување подароци, пакување производи со свој дизајн. Торба за хартија за подароци, висококвалитетна крафт хартија, со отпечатено лого, ги фаќа очите на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи