Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Printing Service - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 23 Производи за Printing Service)

 • Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди

  Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Услуга за печатење романи за деца со тврди тврди Печатење книги со тврд покрив, со квалитетно печатење на корица, со добар изглед и може да избегне валкано и скршено дело. Деца печатење книги, шарена, јасно, рециклирана хартија за деца. Нова услуга за печатење, може добро да ги отпечати книгите. Сакате производи со...

  Контакт сега

 • Служба за печатење на модни ефтини списанија

  Служба за печатење на модни ефтини списанија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Служба за печатење на модни ефтини списанија Печатење во списанија, со квалитетно печатење, убав изглед и може да избегне валкано и искршено. Печатење на модни списанија, шарено, јасно, покажете ги вашите модни производи. Евтино печатење на списанија, добра цена, но со висок квалитет. Сакате производи со добар...

  Контакт сега

 • Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична

  Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Канцелариски прилагодена мекава лаптоп со еластична Печатење лаптоп Softcover, со добар квалитет и популарна количина студенти, тетратка за студент. Тетратка со упатства за хартија, добра за белешки за време на состанокот во канцеларијата, партнерот на вашата работа, Тетратка со еластична, лесна за носење, може да има...

  Контакт сега

 • Прилагодено цветно печатење на студентски тетратки со цветно печатење

  Прилагодено цветно печатење на студентски тетратки со цветно печатење

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење со цвет тетратка со висок квалитет прилагодена хартија Печатење во тетратка со тврди тврди, со добар квалитет и популарна количина студенти. Тетратка со хартија, кој е добар за белешки за време на состанокот во канцеларија. Прилагодено печатење во тетратка, може да има свој лого отпечатен, полн со...

  Контакт сега

 • Каталог со производи со добра оценка Печатење брошура

  Каталог со производи со добра оценка Печатење брошура

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Каталог со производи со добра оценка Печатење брошура Услугата за печатење на каталози, со високо квалитетен материјал и печатење, ја покажуваат предноста на вашите производи. Печатење каталог на производи, отпечатете ги вашите производи како каталог, лесно може да ги покажете производите што ги имате. Книга за...

  Контакт сега

 • СТП печатење книги со златна фолија

  СТП печатење книги со златна фолија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  СТП печатење книги со златна фолија ПУ-печатење книги, ПУ-капак со блокирање на злато, висок квалитет и луксуз. Прилагодено печатење книги, внатре во добра хартија за офсет, тешко расипување, издржливо. Покривната книга на ПУ, различна големина и боја, може да ви помогне да ја отпечатите вашата идеална книга. Сакате...

  Контакт сега

 • жица o врзана спирална тетратка со еластична лента

  жица o врзана спирална тетратка со еластична лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 200000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  жица o врзување на метални спирални лаптопи со еластична лента Спирална тетратка со метална жица, врзувачка, бела боја метал е за ваша опција Спиралната тетратка е популарна користена во училиштето и канцеларијата, печатењето CMYK или пантонот е според вашиот дизајн тетратката со дизајн на еластична лента ве прави...

  Контакт сега

 • печатење книги за деца од тврда книга

  печатење книги за деца од тврда книга

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  печатење книги за деца од тврда книга Печатење книги со тврд покрив, со висококвалитетно печатење CMYK, сјајното ламиниране може да избегне валкано и лесно чистење едукативна книга со шарено печатење може да помогне да се привлече интересот на децата, тогаш добро е да се апсорбираат знаењата наведени во книгата Сакате...

  Контакт сега

 • Фенси дневник со тврда хартија со џеб

  Фенси дневник со тврда хартија со џеб

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Фенси дневник со тврда хартија со џеб Фенси лаптоп, со дизајн на тврд покрив и врзувањето е совршено врзувачко, исто така има и убедлив софтвер за вашата опција. Бележник со печатење на дневници е лесно за вас да го снимите она што сметате дека е важно за вас Што и да го користите на училиште или во канцеларија, сè...

  Контакт сега

 • Услуга за печатење каталог со брошури за производи

  Услуга за печатење каталог со брошури за производи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Услуга за печатење каталог со брошури за производи Печатете брошури на производи, брошури со печатени производи, прикажете ги сите ваши нови производи. Печатен каталог на производи, печатење на каталози, привлечно и убаво. Прилагодено печатен каталог, прилагодена големина и дизајн со сјајно ламиниране. Сакате...

  Контакт сега

 • Услуга за печатење брошури за рекламирање со преклопување

  Услуга за печатење брошури за рекламирање со преклопување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Услуга за печатење брошури за рекламирање со преклопување Печатење брошура печатење , шарено печатење во боја, користено за маркетинг промотивно печатење на брошури , ефтино летоци, но со високо квалитетно печатење Liyang производи од хартија копродукции, ООД Forgot...

  Контакт сега

 • Печатење со специјални канцелариски училишни училишта со џеб

  Печатење со специјални канцелариски училишни училишта со џеб

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење со специјални канцелариски училишни училишта со џеб Специјално печатење во тетратка, капаче за спици со хартија, висок квалитет и фенси. Тетратки со џебови, обична тетратка за канцеларија и училиште, со џебови и лого. Печатење во канцелариски тетратки, материјал со добра оценка и разумна цена, ќе биде вашиот...

  Контакт сега

 • Сервис за печатење брошура за каталози на производи

  Сервис за печатење брошура за каталози на производи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Сервис за печатење брошура за каталози на производи Печатена брошура за производи, услуга за печатење каталог на брошури, висока квалификација. Печатен каталог производ, печатење производи, може да ги покаже вашите производи добро. Печатење со каталог на хартија, добар материјал и печатење, ќе ви биде добар избор...

  Контакт сега

 • Служба за печатење со каталог на деца

  Служба за печатење со каталог на деца

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Служба за печатење со каталог на деца Служба за печатење на списанија, печатење на списанија, печатени производи за облека за деца, висококвалитетни. Сјајно списание Печатење, списание со сјајно ламиниране, добар избор за печатење на каталози. Печатење брошури за деца, шарено печатење брошури, прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Кожа канцеларија тетратка со златно лого

  Кожа канцеларија тетратка со златно лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кожа канцеларија тетратка со златно лого Кожни тетратки, канцелариски лаптопи, бренд со злато блокирање, сјај и фенси. Канцелариски лаптоп со лого, кожна тетратка, прилагодена големина и страници, полни со одлики на вашата компанија. Златна лаптоп за лого, печатење во лаптоп, добар квалитет. Liyang хартија производи...

  Контакт сега

 • Усогласена услуга за печатење на модни списанија

  Усогласена услуга за печатење на модни списанија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Усогласена услуга за печатење на модни списанија Печатено модно списание, печатење на списанија, целосна боја со висококвалитетно печатење. Сјајно печатење во списание, може да ги посее вашите производи добро, јасно и фенси. Печатење на списанија со производи, производи покажуваат и инхронираат, прилагодена големина и...

  Контакт сега

 • Децата што се во Softcover боење печатење на книги

  Децата што се во Softcover боење печатење на книги

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Децата што се во Softcover боење печатење на книги Печатење на меки книги , со висококвалитетно печатење CMYK, сјајното ламиниране може да избегне валкано и лесно чистење Печатење на книги во боја може да помогне при привлекување и култивирање интересот на децата Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Прилагодена деца за боење книга со шиење на седло

  Прилагодена деца за боење книга со шиење на седло

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена деца за боење книга со шиење на седло Детско боење печатење на книги , со високо квалитетно печатење CMYK, сјајното ламиниране може да избегне валкано и лесно чистење Печатење на книги во боја може да помогне при привлекување и култивирање интересот на децата Liyang хартија производи соработка., Ltd е...

  Контакт сега

 • Печатење книга за деца со прилагодена книга на приказни

  Печатење книга за деца со прилагодена книга на приказни

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење книга за деца со прилагодена книга на приказни Печатење со приказни со книги , висококвалитетно печатење во боја CMYK со офсет, со сјајно ламиниране за капакот Печатење книги за деца со приказни , прилагодено печатени по вашиот дизајн Печатење книги со тврд покрив, софтверот е исто така за ваша опција. Liyang...

  Контакт сега

 • Шарена брошура каталог на услуги за печатење производи

  Шарена брошура каталог на услуги за печатење производи

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Шарена брошура каталог на услуги за печатење производи Ние нудиме услуга за печатење брошура, услуга за печатење каталог со машина за офсет печатење. Суровината на шарено печатење на каталози е еколошки, рециклирајте хартиени материјали. Дебелината на хартијата од 60-140gsm. Ако сакате да прилагодите брошура или...

  Контакт сега

 • Softcover совршена услуга за печатење книги

  Softcover совршена услуга за печатење книги

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Softcover совршена услуга за печатење книги Овој вид на мекава совршена обврзувачка книга ќе биде поделена на два дела за печатење, првиот дел од корицата ќе биде изработена од картон, тежината на картонот од 250gsm до 400gsm, вториот дел внатрешната страница, страниците ќе бидат отпечатени на тенка хартија од тежина...

  Контакт сега

 • Печатење за рекламирање списание А4 за забава

  Печатење за рекламирање списание А4 за забава

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење за рекламирање списание А4 за забава Ова е моден магазин, промотивно списание, списание за рекламирање, списание за забава. Ние нудиме разни видови услуги за печатење на списанија, како што се печатење на списанија за забава, рекламирање на списанија за печатење, печатење на списанија А4 и др. Нашите...

  Контакт сега

 • Тетратка со тврди тврди со сопствен лого

  Тетратка со тврди тврди со сопствен лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тетратка со тврди тврди со сопствен лого Секаков вид на високо квалитетен лаптоп тетратка ќе биде изработен по мерка и сопствено лого. Можеме да обезбедиме секаков вид услуга за печатење книги и печатење во лаптоп за дистрибутер и трговија на големо. Како што се книга со тврди книги, книга за меки книги, книги за...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи