Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Round Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Round Box)

 • Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување од хартија за печатење во боја Оваа кутија за подароци е направена во стил на тркалезна кутија, изгледа луксузно со висококвалитетно печатење CMYK. Што се однесува до материјалот, ние користиме уметничка хартија за оваа кутија, но можете да изберете и друг вид хартија за завиткување како...

  Контакт сега

 • Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за подароци од кутии со подароци од свеќа прилагодени од мода Кутија за пакување на свеќи, со добар квалитет и изглед на шекер, Прилагодена кутија за свеќи, имате свој дизајн, апсолутно една и единствената во светот, Тркалезна кутија за свеќи со капак, лесно отворена со рачка. Големина на комфор, секако погодна...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  Луксузна кутија за пакување со венчавки од околу хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  тркалезна кутија за пакување со подароци за венчавки Луксузната тркалезна кутија за пакување за подароци за свадби може да ја даде гостите добар впечаток за вашата свадба, можете по обичај да направите кутија за подароци за венчавки, вклучувајќи ја формата, големината и печатењето, цената се цитира врз основа на овие...

  Контакт сега

 • Подарок за чоколади за подароци за пакување со капак

  Подарок за чоколади за подароци за пакување со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Подарок за чоколади за подароци за пакување со капак Чоколадна тркалезна кутија, картонска тркалезна кутија за пакување со чоколади, висок квалитет и специјален дизајн. Тркалезна кутија за подароци со капак, кутија со чоколади за подароци со капак и прилагодено лого, убав изглед. Пакетчиња со чоколади за пакување,...

  Контакт сега

 • кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за подароци од тркалезна хартија за пакување за лична нега кутија за пакување за лична нега , висококвалитетно печатење на дизајн на cucstom за лична амбалажа. кутијата за лична нега е во стилови на тркалезна кутија со печатење на логото на вашата компанија што се користи за пакување на подароци за нега на лица...

  Контакт сега

 • Пакет за накит тркалезна кутија со додаток

  Пакет за накит тркалезна кутија со додаток

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакет за накит тркалезна кутија со додаток Тркалезна кутија за накит, кутија за пакување накит со печатено лого, луксуз . Тркалезна кутија за накит, тркалезна кутија за накит, со завршено печатење ќе биде подобар избор. Кутии со тркалезни подароци, кутија за пакување на производи со додаток, можат добро да го...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци од свеќи за тркалезна картонска цевка

  Кутија за подароци од свеќи за тркалезна картонска цевка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци од свеќи за тркалезна картонска цевка Кутија за пакување од тркалезна свеќа, кутија со кафеава цевка од хартија со лого во жиго за печатење во златна фолија Тркалезна кутија за свеќи со капак, популарен стил на кутија со ваше уникатно печатење во дизајн Добредојдовте на обичај, направете ја вашата...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија

  Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 3000000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци за пакување на парфеми со кружна хартија парфем за хартија за парфеми , со високо квалитетно печатење, CMYK или пантоновата боја е за ваша опција Луксузна рунда со парфеми , цврста картонска кутија добро ќе го заштити стаклото од шишето Популарна кутија за подароци за парфеми во тркалезна кутија за...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт

  Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт Тркалезна кутија за накит за пакување накит; Таквата кутија за пакување на накит прифаќа печатење со логото или печат на лого. Внатре во накит кутија со кожа Вметнете за ѓердан или држач за нараквица. вметнувачот е мал заоблен дизајн. Liyang Paper Products Co, Ltd,...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит

  Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит Картон накит тип на кутија за пакување накит; Таквите кутии за прикажување на накит прифаќаат прилагодено печатење на лого или печат на лого. Кутија за накит со прилагодено лого во козметичка влошка за безбеден држач за накит. Белата и црната офсет печатење...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување на накит со прозорец

  Тркалезна кутија за пакување на накит со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за пакување на накит со прозорец Кутија за пакување на накит , тркалезна картонска кутија, изработена во популарен стил на тркалезно кутија, стил на други кутии како кутија за фиоки, капаче и база, и рамно поле за склопување е за ваша опција. Тркалезна кутија за накит , со целосно печатење во боја за...

  Контакт сега

 • Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе

  Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакувања од картонска кутија За тркалезна кутија за цвеќе Ако треба да ги ставите своите убави цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро избирајте ја нашата кутија за цвеќе, едноставен стил, но луксуз, можете да ги имате во исто време. Цветна кутија за хартија, кога ќе го отворите капакот, убава цветна...

  Контакт сега

 • Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци

  Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Шарени тркалезни цвеќиња од картонски кутии за подароци Ако треба да ги ставите убавите цвеќиња во кутија и да ги направат убав изглед, подобро изберете ја нашата Боја за подароци во боја, обичен стил, но луксуз, ќе можете да ги имате во исто време. Шарена кутија за подароци со цвеќиња, кога ќе го отворите капакот,...

  Контакт сега

 • Нарачана кутија за црно печатени хартиени цевки

  Нарачана кутија за црно печатени хартиени цевки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Нарачана кутија за црно печатени хартиени цевки Кутија за цевки од хартија , популарни стилови на кутии со тркалезна форма, изработени од 157gsm уметничка хартија и цврста картонска цевка Кутија со цевки од црна хартија со мат црно-офсетско печатење за пакување на производи Сакате производи со добар квалитет со добра...

  Контакт сега

 • Пакување со кутии за подароци со црни кружни картонски цевки

  Пакување со кутии за подароци со црни кружни картонски цевки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со кутии за подароци со црни кружни картонски цевки Кутија со тркалезна картонска цевка , популарни стилови на кутии со тркалезна форма, изработени од уметност од 157 gsm и цврста картонска цевка Кутии за подароци од картонска цевка со мат црно-офсетско печатење за пакување на производи Тркалезна кутија за...

  Контакт сега

 • Кутија со цевки од кафеава хартија со печатење CMYK

  Кутија со цевки од кафеава хартија со печатење CMYK

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија со цевки од кафеава хартија со печатење CMYK Кутија за цевки од хартија , популарни стилови на кутии со тркалезна форма, изработени од 157gsm уметничка хартија и цврста картонска цевка Кутија со кафеава хартија со CMYK офсет за печатење за пакување на производи Сакате производи со добар квалитет со добра цена,...

  Контакт сега

 • Прилагодена кафеава тркалезна картонска кутија со рачка

  Прилагодена кафеава тркалезна картонска кутија со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена кафеава тркалезна картонска кутија со рачка Тркалезна картонска кутија , популарни стилови на кутии со тркалезна форма направени од уметност од 157гсм и цврста картонска цевка Браун тркалезна кутија со CMYK офсет печатење за пакување на производи Сакате производи со добар квалитет со добра цена, повелете и...

  Контакт сега

 • Кушур картонска тркалезна кутија за подароци со лента за ленти

  Кушур картонска тркалезна кутија за подароци со лента за ленти

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кушур картонска тркалезна кутија за подароци со лента за ленти Кутија од картонска рунда е погодна што се користи за Цвеќиња, Подароци, облека за деца, итн., Исто така наречена Тркалезна кутија за подароци, чија тркалезна кутија е 1400gsm картонска приближна е дебелина од 2,6 mm. светло зелена боја надвор за да...

  Контакт сега

 • Цврста црна картонска тркалезна кутија со капак

  Цврста црна картонска тркалезна кутија со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста црна картонска тркалезна кутија со капак Тркалезната кутија е заоблен капак изработен од рачно изработен занает кој тркалезна кутија е 1000gsm картонски приближно е дебелина од 1,5 mm. lblack боја надвор за да одговара на мат ламиниране и лого е сребрена топла печат, Сè изгледа совршено! тркалезната кутија има...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија со картонска хартија

  Тркалезна кутија со картонска хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија со картонска хартија Окружната кутија со картонски капа е рамна капака изработена од рачно изработен занает чија тркалезна кутија е 1000gsm картонски приближна е дебелина од 1,5 mm. бела боја надвор за да одговара на мат ламиниране и логото е бронзено топло печат, Сè изгледа совршено! тркалезната...

  Контакт сега

 • Беж картонска кутија за подароци

  Беж картонска кутија за подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Беж картонска кутија за подароци Тркалезната кутија за подароци од беж картон е рамен капак изработен од рачно изработен занает кој тркалезна кутија е 1000gsm картонски приближна е дебелина од 1,5 мм. хартија со беж текстура да одговара на мат Лого во бронзено топло печат, Сè изгледа совршено! картонската кутија за...

  Контакт сега

 • Луксузна средна сива тркалезна кутија

  Луксузна средна сива тркалезна кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна средна сива тркалезна кутија Луксузната средна сива тркалезна кутија е со средна големина, капакот на закривата направена од рачно изработен занает која тркалезна кутија е 1000gsm картонска приближна е дебелина од 1,5 mm. сива боја за да одговара на логото во сребрена топла печат, Сè изгледа совршено!...

  Контакт сега

 • ПВЦ пластична цевка со кружна кутија

  ПВЦ пластична цевка со кружна кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  ПВЦ пластична цевка со кружна кутија со тврда хартија Отворената пластична тркалезна кутија е јасен ПВЦ материјал, капакот и дното се постигнуваат 1,5 мм картон и отпечатено лого и текст, главно поентата е лак за лента, убава е, телото е чиста пластика. Сè изгледа совршено! сè е прилагодено ако ве интересира луксузна...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за подароци со нараквица од зелена нараквица со капакот

  Тркалезна кутија за подароци со нараквица од зелена нараквица со капакот

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Тркалезна кутија за подароци со нараквица од зелена нараквица со капакот Тркалезна кутија за нараквица изработена од обложена уметничка хартија, со дебелина на хартиена табла 1,5-2,5мм, според големината на кутијата за нараквици и вашето барање; Капак на кутијата на нараквицата и структурата на основната кутија на...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи