Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Underwear Packaging - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 3 Производи за Underwear Packaging)

 • Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за пакување од долна облека Крафт со прозорец Кутија за долна облека од крафт хартија, крафт хартија со лого печатено, едноставно, но мода . Кутија за пакување на долна облека, кутија за долна облека, подарок за пакување со кратки кутии. Кутија крафт со прозорец, едно парче кутија со ПВЦ прозорец, може да ги...

  Контакт сега

 • Women'sенски пакувања за долна облека Пакувања со фиоки за фиоки

  Women'sенски пакувања за долна облека Пакувања со фиоки за фиоки

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Women'sенски пакувања за долна облека Пакувања со фиоки за фиоки Кутии за пакување на долна облека изработени од обложена уметничка хартија, која има дебелина на хартиена табла 300-500 gsm според големината на кутијата за фиоки и вашите претпочитаат; Пакувачката хартиена амбалажа едноставна розова боја, офсет за...

  Контакт сега

 • розова хартија за пакување долна облека и кутија за шал

  розова хартија за пакување долна облека и кутија за шал

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  розова хартија за пакување долна облека и кутија за шал Кутија за долна облека со капаче изработена од уметничка хартија и картонска хартија, бојата ќе биде CMYK или прилагодено, логото за печат од златна фолија или прилагодено лого, големината е прилагодена. Може да се користи за шал, долна облека, облека, лак...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи