Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Watch Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 24 Производи за Watch Box)

 • кутија за часовници за накит со перница

  кутија за часовници за накит со перница

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Капак и база Црвен часовник со мала перница Кутија за гледање со перница, висококвалитетна кутија за часовници со капак, со перница. Добар изглед. Red Watch Box, прилагодено печатено лого со завршна обработка, специјален дизајн за кутија за гледање. Кутија за подароци за часовник, часовник за пакување, како и за...

  Контакт сега

 • Прилагодено капаче и база од картони за гледање

  Прилагодено капаче и база од картони за гледање

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодено капаче и база од картони за гледање Кутија за часовници за часовници, картонски часовници, висок квалитет и со отпечатено лого. Прилагодена кутија за часовници, картонска кутија со прилагодена големина со капак за часовник. Самостојна кутија за гледање, ставете еден часовник во кутијата, конзерва со пена...

  Контакт сега

 • Кутија во форма на часовник во форма на книга

  Кутија во форма на часовник во форма на книга

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија во форма на часовник во форма на книга Луксузна кутија во облик на книга во форма на книга со завиткување од хартија за пакување за часовници, кутијата со завиткување на хартија ќе чини помалку. Гледајте картонска кутија со гумен C-клип за прикажување на часовник, исто така има и метал c-клип за вашата опција,...

  Контакт сега

 • Цврста картонска кутија со c-клип за тресок

  Цврста картонска кутија со c-клип за тресок

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста картонска кутија со c-клип за тресок Цврста картонска кутија со завиткување од ланец за пакување за накит од навлажнувачки, кутијата со завиткување на хартија ќе чини помалку. Картонска картонска кутија со гумена C-клип за прикажување на дигалки, исто така има и метал c-клип за ваша опција, исто така можете да...

  Контакт сега

 • Цврста картонска кутија со тревки со капак

  Цврста картонска кутија со тревки со капак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Цврста картонска кутија со тревки со капак картонска кутија за тревога со завиткување на хартија за пакување за накит од навлаки Закачам кутија со перница за прикажување закачам, постои и метал / гумени c-клип за вашата опција Картонска кутија со капак е едноставен стил на кутија, но може да ги направи вашите...

  Контакт сега

 • убава кутија за накит од ѓердан од картонска кутија со панделка

  убава кутија за накит од ѓердан од картонска кутија со панделка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  убава кутија за накит од ѓердан картонска кутија со панделка Прекрасна кутија за пакување на ѓердан со висококвалитетно печатење во форма на офсет во боја за пакување на ѓердани За оваа картонска кутија со ѓердан , ја додаваме лентата на надворешниот капак на кутијата за да изгледа поубаво. Добредојдовте на обичај,...

  Контакт сега

 • кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување на накит хартија со кадифена вметнете рачно изработена картонска кутија, цврста картонска кутија што се користи за пакување на накит кутија за накит хартија, накит кутија за пакување, кутијата за накит со вметнете кадифе за накит кутија за пакување Ве молиме имајте во предвид дека сите наши...

  Контакт сега

 • Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит

  Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Лизгачка кутија за фиока за хартија за пакување на подароци за накит Цврста кутија за накит од хартија со високо квалитетно печатење во форма на офсет во боја за пакување на накит Кутија за накит на фиоки со PU влечник, лесно може да ја отворите кутијата Liyang Paper Products Co, Ltd, е основана во 1999 година, со...

  Контакт сега

 • Кутија за подароци со перничиња за перници за пакување на накит

  Кутија за подароци со перничиња за перници за пакување на накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за подароци со перничиња за перници за пакување на накит Кутија за перници за хартија е направена во 350gsm уметничка хартија, кутија со светлосен стил за пакување на накит кутија за перници за пакување со накит со цврста рачка за отсекување, што е доволно силна за да одземе кутија за накит од хартија со високо...

  Контакт сега

 • Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка за лента

  Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка за лента

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K увоз и извоз стандардни брановидни картони

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Пакување со кутија за хартија за подароци со рачка со лента Оваа кутија за хартија за подароци во квадратен вид, бело боја злато со печат на злато, нагоре и нанапред; Хартија во кутија со лента Ханде дизајн за цвеќе пакување и извадете носач. Пакување со хартиена кутија прифати обичај ве натера да поседувате лого и...

  Контакт сега

 • Кутија за пакување на накит Прилагодено лого со фиока

  Кутија за пакување на накит Прилагодено лого со фиока

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Кутија за подароци за накит од ПУ Кутија за накит со вид фиока за пакување на накит; Таквите кутија за накит за хартија прифаќаат прилагодено печатење на лого или печат на сребрено лого. Внатре кадифена торбичка за држач за безбеден накит. Розова боја, офсет за печатење во боја, хартија за накит од хартија, изгледа...

  Контакт сега

 • Кутии со хартија за подароци со правоаголник со големи димензии

  Кутии со хартија за подароци со правоаголник со големи димензии

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Правоаголни кутии за подароци со цвеќиња со голема големина Форма на правоаголник материјал од картонска хартиена кутија за пакување со долги цвеќиња; Оваа цветна кутија за хартија за подароци голема и доволно голема за пакување од роза со долго стебло; Дизајнот на правоаголник е за полесно пакување. Уметничка хартија...

  Контакт сега

 • Прилагодена цветна кутија картон со капакот и лак

  Прилагодена цветна кутија картон со капакот и лак

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Прилагодена цветна кутија картон со капак и лак Прилагодена картонска кутија материјал од картонска кутија со голема лента за пакување за долго пакување со цвеќиња; Оваа цветна картонска хартиена кутија доволно голема за пакување од бела роза со долго стебло; Картонска кутија со дизајн на лак е ригидна и убава како...

  Контакт сега

 • Луксузна кутија за часовници за хартија со вметнете кадифе

  Луксузна кутија за часовници за хартија со вметнете кадифе

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за часовници за хартија со вметнете кадифе Луксузна хартија за гледање кутија изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Кутијата за часовници со вметнување бела кадифе со висок крај за да се одржи и прикаже часовник. Оваа кутија...

  Контакт сега

 • Прилагодена картонска кутија за пакување од часовник за хартија

  Прилагодена картонска кутија за пакување од часовник за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузна кутија за часовници за хартија со вметнете кадифе Гледајте кутија за пакување хартија изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Кутија за часовници за часовници со вметнување бела кадифе со висок крај за да се одржи и прикаже часовник....

  Контакт сега

 • Амбалажа со кутии за складирање на луксузни часовници за хартија

  Амбалажа со кутии за складирање на луксузни часовници за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Амбалажа со кутии за складирање на луксузни часовници за хартија Луксузна кутија за часовници изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Капакот и видот на основата на кутијата за пакување со бела кадифена бела кадифена вметнете за задржување и...

  Контакт сега

 • Кутија за трговија на големо за гледање Евтино поле за гледање хартија

  Кутија за трговија на големо за гледање Евтино поле за гледање хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија за трговија на големо за гледање ефтина кутија за гледање хартија Кутија за часовници на големо изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Капакот и типот на основата на ефтиниот стил на гледање кутија со висок бел кадифе вметнат за...

  Контакт сега

 • Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ

  Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Гледајте подарок за пакување во кутија за приказ Гледајте кутија за прикажување изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Пакувања за часовници за часовници со бела кадифе од бело кадифе со висок крај на пакувањето и часовникот за приказ. Оваа...

  Контакт сега

 • Прилагодена ефтина часовна хартија за пакување со подароци

  Прилагодена ефтина часовна хартија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена ефтина часовна хартија за пакување со подароци Watch Box материјал од хартија изработена од уметничка хартија со картон; Елегантно портокалова боја и црно лого со офсет печатење изгледаат убаво; Капакот и видот на основата на стилот на ефтина кутија за подароци со часовници со висок бело кадифе вметнат за...

  Контакт сега

 • Црна часовна хартија за накит со прозорец

  Црна часовна хартија за накит со прозорец

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Црна часовна хартија за накит со прозорец Црна кутија за часовници , едноставна кутија за хартија 2 парчиња со бела мека перница за прикажување на часовникот гледајте кутија за пакување на накит , крута картонска кутија за пакување со часовници Луксузна црна кутија за часовници со прозорец за прикажување на накит за...

  Контакт сега

 • Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт

  Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Тркалезна кутија за пакување на накит со кожен инсерт Тркалезна кутија за накит за пакување накит; Таквата кутија за пакување на накит прифаќа печатење со логото или печат на лого. Внатре во накит кутија со кожа Вметнете за ѓердан или држач за нараквица. вметнувачот е мал заоблен дизајн. Liyang Paper Products Co, Ltd,...

  Контакт сега

 • Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит

  Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Bag/Bags

  Прилагодена кутија за прикажување на накит од картонски накит Картон накит тип на кутија за пакување накит; Таквите кутии за прикажување на накит прифаќаат прилагодено печатење на лого или печат на лого. Кутија за накит со прилагодено лого во козметичка влошка за безбеден држач за накит. Белата и црната офсет печатење...

  Контакт сега

 • квадратна пластична кутија за часовници со кадифена перница

  квадратна пластична кутија за часовници со кадифена перница

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  квадратна пластична кутија за часовници со кадифена перница Квадратна кутија за часовници, кутија за пакување на часовници , изработена во стил на луксузна пластична кутија, однадвор е завиткана со печатење хартија, а внатре е велур Луксузна пластична кутија за часовници со кадифена перница за пакување на часовници,...

  Контакт сега

 • Добра продажна црна класична часовна кутија

  Добра продажна црна класична часовна кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Добра продажна црна класична часовна кутија Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се гарантира...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи