Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922

Категории на производи

Wine Box - производител, фабрика, снабдувач од Кина

(Вкупно 17 Производи за Wine Box)

 • Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Топла прилагодена кутија за пакување со вино со рачка Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се...

  Контакт сега

 • Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  Актуелна амбалажа со подароци од хартија за вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Луксузно прилагодено пакување со кутии за подароци со вино Пакување со вински кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за подароци за вино, специјален дизајн ги прави вашите клиенти среќни. Подарок кутија за вино, исто така, може да го користите како подарок, на вашите пријатели ќе им се допадне. Сакате...

  Контакт сега

 • обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино

  обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 300000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обичај изработена ефтина кутија за пакување со вино Кутија за винска хартија , амбалажа со вино кутии, добар квалитет за пакување вино. Кутија за пакување вино, кутија за хартија со едноставен стил, изработена во уникатна хартија со златна текстура Евтина кутија за вино , со лого или дизајн печатење Liyang хартија...

  Контакт сега

 • Печатена брановидна кутија за шише со вино

  Печатена брановидна кутија за шише со вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

  • Способност за снабдување: 300000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатена брановидна кутија за шише со вино Кутија за вино со шишиња која ефтин стилот на хартија за перници во форма на перница, што се користи за пакување облека. како брановидна картонска винска кутија направена од обложена уметност бела хартија со сопствено лого и дизајн за печатење. Кутија за шише со вино во...

  Контакт сега

 • Добра продажна црна класична часовна кутија

  Добра продажна црна класична часовна кутија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Добра продажна црна класична часовна кутија Добра оценка за пакување со вински кутии, соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. 1) 17 години искуство за да се гарантира...

  Контакт сега

 • Печатење картонска винска кутија за печатење

  Печатење картонска винска кутија за печатење

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Печатење картонска винска кутија за печатење Изгледа многу луксузна винска кутија, обложена ламинијација, 2мм картонски преклопен вид винска кутија, логото е на место УВ. направи целата кутија изгледа многу убаво! Големина: 34x9x8CM Боја: Црно и темно виолетово Liyang хартија производи соработка., Ltd е фабрика и...

  Контакт сега

 • крафт хартија винска кутија со рачка за сечење

  крафт хартија винска кутија со рачка за сечење

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  крафт хартија винска кутија со рачка за сечење Добра оценка за пакување со вински кутии , соодветна големина за вино, Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, Кутија за вино со рачка, лесна за носење и повеќе polубезно. Компанија за печатење Донггуан Лијанг...

  Контакт сега

 • виткана кутија за вино со виткање за пакување вино

  виткана кутија за вино со виткање за пакување вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  виткана кутија за вино со виткање за пакување вино Добар степен за амбалажа со виткање кутија со вино , соодветна големина за вино, цврст картон изработен како кутија тврда и стабилна за вино. Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно, виткана кутија за вино со...

  Контакт сега

 • кутија за подароци од луксузно стакло од вино

  кутија за подароци од луксузно стакло од вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за подароци од луксузно стакло од вино Добра оценка за пакување со картонски подароци од картони , соодветна големина за вино и стакло Кутија за подароци за вино со чаши изработени како картон и се додаваат вметнати стакло за да се одржи чашата и виното, тоа многу стабилно. Кутијата за пакување може да се...

  Контакт сега

 • преклопен вински амбалажа за пакување

  преклопен вински амбалажа за пакување

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  преклопен вински амбалажа за пакување Печатењето на Лијанг го обезбедува дизајн на пакување вино , сопствено лого, боја, дезинфекција. Ова кутии за пакување вино се направени како цврст картон, многу стабилни и доволно за превоз на вино. Во склопувачката кутија за пакување за вино , овие кутии заштедуваат трошоци за...

  Контакт сега

 • кутија за пакување вино за крафт за две шишиња

  кутија за пакување вино за крафт за две шишиња

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  кутија за пакување вино за крафт за две шишиња вино Добра оценка за вино кутија две шишиња Соодветна големина за две шишиња вино и со прицврстување на мртвите делови, лесно може да се погледнат предметите. пакување вино крафт направено како крафт хартија и со рачка за јаже, погодно е клиентот да носи вино. Прилагодено...

  Контакт сега

 • шарена винска кутија за едно шише вино

  шарена винска кутија за едно шише вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  шарена винска кутија за едно шише вино Добра оценка за кутија за вино со едно шише , соодветна големина за шишиња со вино од сигнал и вметнете ја маската, повеќе корисни за стабилизирање на виното. кутија за вино за единечно шише направено како обложена хартија и со рачка за јаже, погодно е клиентот да носи вино....

  Контакт сега

 • брановидна хартиена кутија за шест шишиња вино

  брановидна хартиена кутија за шест шишиња вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  брановидна хартиена кутија за шест шишиња вино Добра оценка за шест шишиња винска кутија , соодветна големина за шест шишиња вино и со лакирање, може лесно да се погледнат предметите. брановидна хартија вино кутија направена како брановидна хартија и со рачката сече, таа е погодна за клиентот да носи вино. кутија за...

  Контакт сега

 • обичај вино две шишиња кутија за пакување со подароци

  обичај вино две шишиња кутија за пакување со подароци

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  обичај вино две шишиња кутија за пакување со подароци Добра оценка за Т wo кутија шишиња вино подарок пакување, соодветна големина за производство на вино, цврсти картонска направи како шише подарок пакување кутија вино тешко и стабилен за вино. Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и...

  Контакт сега

 • црвено злато топло печат едно кутија за шише со едно вино

  црвено злато топло печат едно кутија за шише со едно вино

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: според барањата на клиентите

  • Способност за снабдување: 30000 per month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  црвено злато топло печат едно кутија за шише со едно вино Добра оценка за пакување со единечна винска кутија , соодветна големина за вино, цврст картон направен како едно шише винска кутија тврда и стабилна за вино. Исто така, добро е како кутија за подароци за вино, едноставна, но не и ефтина, изгледа благодатно,...

  Контакт сега

 • Кутија со единечно стакло за вино со хартија за хартија

  Кутија со единечно стакло за вино со хартија за хартија

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Кутија со единечно стакло за вино со хартија за хартија Кутија за подароци за вино со тркалезна цевка направена од фенси мека црна хартија и грам картон од 1мм за пакување со едно шише вино ; Единечна кутија за вино со тркалезна форма со дизајн на капа и јаже .Добро е и најдобро е да го земеме патот; Кутии за...

  Контакт сега

 • Прилагодена картонска кутија со црвено вино со лого

  Прилагодена картонска кутија со црвено вино со лого

  • Бренд: ЛАЈ

  • Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

  • Способност за снабдување: 1000000pcs/month

  • Мин. Со цел: 1000 Piece/Pieces

  Прилагодена картонска кутија со црвено вино со лого Прилагодена картонска винска кутија направена од обложена уметничка хартија и грам картон од 1мм за еднократно пакување со црвено вино ; Црвено вино со тркалезна форма со шешир и дизајн на рачки со јаже .Добро е и најдобро е да го земеме патот; винска кутија со свое...

  Контакт сега

Избрана производи

Испрати порака

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Список со поврзани производи