Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнигаФлаер / летоци
Product Categories

Флаер / летоци (Total 8 Products)

Категории на производи од Флаер / летоци , ние сме специјализирани производители од Кина, Печатење со флаер , А5 шарени флаери добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Печатење летоци R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Печатење летоци со летоци со ефтини промоции

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење летоци со евтина промоција на летоци Промоција на печатење на флаери, целосно печатење во боја со прилагодено дизајнирање. Печатење летоци, ефтина, пониска цена со висококвалитетно печатење брошури. Сјајно печатење во флаер, сјајно...
Канцелариски печатење хартија А4

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Канцелариски печатење А4 писмо со хартија со злато фолија А4 печатење со хартија со букви, со големина обично 210х297мм или 210х290мм или 210х285мм. Дизајнот е црн текст, кој печати фонт и златна боја печат на топла фолија, друг дизајн и лого се...
Прилагодена деца за боење книга со шиење на седло

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 300000 per month

Прилагодена деца за боење книга со шиење на седло Детско боење печатење на книги , со високо квалитетно печатење CMYK, сјајното ламиниране може да избегне валкано и лесно чистење Печатење на книги во боја може да помогне при привлекување и...
Услуга за печатење брошури за рекламирање со преклопување

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони K = K или според специфични барања на клиентите

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Услуга за печатење брошури за рекламирање со преклопување Печатење брошура печатење , шарено печатење во боја, користено за маркетинг промотивно печатење на брошури , ефтино летоци, но со високо квалитетно печатење Liyang производи од хартија...
Брошура со целосна флаерна боја, отпечатена со лого

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Брошура со целосна флаерна боја, отпечатена со лого Печатена брошура во боја, печатење брошури со целосна боја, со сјајно ламиниране. Флаер со лого, прилагодено печатено со лого, полно со функцијата на вашата компанија. Промоција на флаер за...
Прилагодено печатено летоци со летоци за промоција на производ

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Прилагодено печатено летоци со летоци за промоција на производ Летоци за производ, производ воведе печатење, лесен за носење. Флаер преклопено печатено, може да се склопи, добар дизајн и печатење, сигурно ќе биде привлечно. Прилагодено печатење...
Печатење летоци на флаер со ниска цена за ресторани

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење со флаер / летоци со ниска цена за ресторани Свиткано печатење со летоци, ефтина цена со високо квалитетно печатење во боја. Печатење летоци од хартија, прилагодена големина и печатење, отпечатете го што ви треба. Летоци за ресторани,...
Печатење брошура со брошура за рекламирање со брошури

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 3000000pcs/month

Свиткана брошура за рекламирање / Печатење со летоци / летоци Свиткана брошура Печатење, печатење брошури, сопствени димензии и печатење на производи. Печатење со летоци за рекламирање, прикажете ја одликата на вашата компанија, лесна за носење и...
Други производи

Кина Флаер / летоци Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно печатење на флаери. како Флаер за печатење, А5 шарени флаери, печатење летоци, брошури за рекламирање, итн. Нашиот флаер со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашиот флаер, добредојде да контактирате со нас во секое време.


flyer

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи