Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Lily Yu Ms. Lily Yu
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeПроизводиКнигаСписание
Product Categories

Списание (Total 7 Products)

Категории на производи од Списание , ние сме специјализирани производители од Кина, Списание за книги Softcover , Списание за печатење Мет хартија добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Списанија за печатење во офсет R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Печатење на брошури за каталог за списанија за деца

Бренд: ЛАYЕН

Пакување: К = Картонски картонски картонски плочи за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Печатење на брошури за каталог за детски модни списанија Детска модна книга, детски модни ревии за облека, печатење со добар квалитет. Печатење списанија за деца, јасни слики ја покажува убавината на вашите производи. Печатење на каталог за деца,...
Печатење за рекламирање списание за забава А4

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Печатење за рекламирање списание за забава А4 Ова е моден магазин, промотивно списание, списание за рекламирање, списание за забава. Ние нудиме разни видови услуги за печатење на списанија, како што се печатење на списанија за забава, рекламирање на...
Служба за печатење со каталог на деца

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Служба за печатење со каталог на деца Служба за печатење на списанија, печатење на списанија, печатени производи за облека за деца, висококвалитетни. Сјајно списание Печатење, списание со сјајно ламиниране, добар избор за печатење на каталози....
Служба за печатење на модни ефтини списанија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Служба за печатење на модни ефтини списанија Печатење во списанија, со квалитетно печатење, убав изглед и може да избегне валкано и скршено. Печатење на модни списанија, шарено, јасно, покажете ги вашите модни производи. Евтино печатење на...
Услуга за печатење во шарени магазини fasion

Бренд: ЛАЈ

Пакување: спакувани во брановидни извозни картони A = A / K = K

Способност за снабдување: 300000pcs/month

Услуга за печатење во шарени магазини fasion Списанијата не се само забавна пропаганда, многу компании имаат свои списанија, убаво шарено печатење на списанија , можат да го покажат менталниот изглед на компанијата, без разлика каков вид на...
Усогласена услуга за печатење на модни списанија

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Усогласена услуга за печатење на модни списанија Печатено модно списание, печатење на списанија, целосна боја со висококвалитетно печатење. Сјајно печатење во списание, може да ги посее вашите производи добро, јасно и фенси. Печатење на списанија со...
Печатење брошура на списанието Softcover со сјајно ламиниране

Бренд: ЛАЈ

Пакување: K = K картони со картонски картони за пакување

Способност за снабдување: 30000 per month

Списание Softcover, печатење брошури со сјајно ламиниране Печатење на списанија Softcover, мек-пошта со добра оценка, комплетно печатење во хартија за офсет. Сјајно списание Печатење, списание со сјајно ламиниране, изгледа луксузно. Сервис за...
Други производи

Кина Списание Добавувачи

Liyang Paper Products копродукции, Ltd е основана во 1999 година, професионално претпријатие интегрирано во R & D, маркетинг и производство.Liyang Печатење обезбеди најдобри решенија и услуги на различни области на индустријата.На пример, можеме да направиме убаво и луксузно списание печатење. како списание за книги Softcover, списание за печатење Мет хартија, списанија за печатење на офсет, списанија за возрасни, итн. Нашето списание со висок квалитет е исклучително печатење за вашите производи.

Ние сме посветени да понудиме решенија за пакување за да им помогнеме на клиентите да го подобрат обемот на продажба.

Било какви информации за нашето списание, добредојде да контактирате со нас во секое време.


magazinemagazine printingmagazine printing service

Топла производи

Нови Продукти

Список со поврзани производи