Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeRreth nesh
Rreth nesh certifikatat Shfaqja e kompanisë
Themeluar në vitin 1999, Dongguan Liyang Paper Products Co, Ltd, është një ndërmarrje e mesme e specializuar në prodhimin e letrave të shtypura me ngjyra të ndryshme, çanta letre, kuti paketimi, kuti dhuratë, etiketa, etiketa, broshura, postera, materiale paketimi dhe të tjera produkte të lidhura me shtypjen. Pranë Shenzhen, transporti i përshtatshëm na ka sjellë më shumë mundësi dhe avantazhe konkurruese si në tregjet vendase ashtu edhe ato të huaja.

Ne kemi makineri shtypi Heidelberg dhe Roland të cilat janë pajisjet më të përparuara të bëra në Gjermani, të përsosura para se të shtypni pajisje numerike dhe pas shtypjes së pajisjeve automatike të përpunimit. Ne jemi në gjendje të ofrojmë produkte me cilësi të lartë për klientët në të gjithë botën. Ne gjithmonë hulumtojmë dhe zhvillojmë produkte inovative për të përmbushur më mirë nevojat në ndryshim të klientëve. Për më tepër, përmirësimi i vazhdueshëm i menaxhimit shkencor dhe përmirësimi i procedurave të kontrollit të cilësisë na kanë mundësuar që të maksimizojmë në mënyrë efektive vlerat e klientëve duke përmbushur specifikimet e tyre në një mënyrë pozitive.

Sigurimi i "produkteve me cilësi, shërbim i shkëlqyeshëm, çmime konkurruese dhe shpërndarje e shpejtë" për të kënaqur klientët, ne jemi duke zhvilluar artikuj të rinj për të përmbushur kërkesat e klientëve. Kompania jonë ka kaluar vlerësimin e certifikimit ISO9001: 2000.

Parimi i kompanisë sonë është të "vlerës krijuese dhe të përsosjes". "Shërbyer klientëve" është misioni ynë. Ne vendosëm qëndrimin e vlerës së "shërbimit dhe konceptit" gjatë procesit të punës. Mbështetja juaj do të jetë shpërblimi më i mirë për punën tonë dhe kënaqësia juaj do të jetë ndjekja jonë e pandërprerë. Tani po presim të bashkëpunojmë me klientët e huaj bazuar në përfitimet e ndërsjella. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion.
Info e kompanisë

Lloji i biznesit : Trade Company , Manufacturer

Gama e Produktit : Printing Services , Watch Boxes & Cases , Paper Bags

Produktet / Shërbimi : Kutia e letrës , Qese letre , Shtypja e Librit , Kuti dhurate , Kuti bizhuteri letre , Kutia e rrumbullakët e letrës

Punonjësit Gjithsej : 201~500

Kapital (Milion US $) : 1000,000RMB

Viti i themeluar : 1999

certifikatë : CE , ISO9001

adresa e kompanise : No.18 New Area Rd, JiuJu, JiuMenZhai, HuMen Town, Dongguan, Guangdong, China

Kapaciteti tregtar
Informacion tregtar

Incoterm : FOB,CIF,EXW,FCA,Others

Terms of Payment : T/T,Paypal,Others

Peak season lead time:1-3 months

Off season lead time :One month

Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $) : Below US$1 Million

Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $) : Below US$1 Million

Informacion mbi eksportin

Përqindja e eksportit : 91% - 100%

Tregjet kryesore : Africa , Americas , Asia , Caribbean , East Europe , Europe , Middle East , North Europe , Oceania , Other Markets , West Europe , Worldwide

Nearest Port : Yantian, Shekou

Modaliteti i importit dhe eksportit: Eksportimi nëpërmjet agjencisë

Kapaciteti i prodhimit

Nr. I linjave të prodhimit :12

Nr i stafit të QC :5 -10 People

Shërbimet OEM të ofruara :yes

Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :10,000-30,000 square meters

Vendndodhja e fabrikës :No.31 dongxiang road,dongfang industrial area ,beiche,HuMen Town,Donggan city ,guangdong province ,China.

Company Capacity
Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim