Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibër

libër

Kategoritë e produkteve të libër , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypja e Librit , furnizuesit Libri i Hardcover / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Libri i softverit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e bukur dhe luksoze të librave. si Libri Shtypi, Libri Hardcover, Libri Softcover, Libri për t'u ngjyrosur, etj. Librat tanë me cilësi të lartë janë një paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje për librat tanë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


bookbook printingcatalog

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim