Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e lidhjes me hark

Kutia e lidhjes me hark (Total 20 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e lidhjes me hark , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e lidhjes me hark , furnizuesit Kuti lidhëse luksoze me hark / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Letër kuti lidhëse harku R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kutia e kravatës së personalizuar rrëshqitëse e mëngës së sirtarit

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e kravatës me porosi rrëshqitëse të mëngës së sirtarit Kuti lidhëse me porosi, kuti paketimi për kravatë me dizajn të veçantë. Kutia për Lidhje, paketimi i kuti kravatë, logo dhe ngjyra të shtypura me porosi, do të plotësojnë nevojën tuaj....
kravatë dhe kravatë vendosur kuti dhuratë shtesë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kravatë dhe kravatë vendosur kuti dhuratë shtesë Një kuti plotësisht funksionale dhuratash, kravatë dhe pajisje të tjera kostumesh, një set i plotë Produkte letre LiYang bashkë., LTD., E vendosur në qytetin dongguan, ka më shumë se 20 vjet përvojë...
Kuti lidhëse me hark të zi me dritare të qartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti lidhëse me hark të zi me dritare të qartë Kutia e lidhjes me hark me dritare të qartë është bërë nga kartoni dhe dritarja PVC, dizajni për paketimin e lidhjes me hark. Kutia e lidhjes me hark të zi është e mirëseardhur për njeriun, duket...
Paketimi i kutive të zeza për kravatë me kravatë të zezë për kravatë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 3000000 per month

Paketimi i kutive të zeza për kravatë me kravatë të zezë për kravatë nëse e doni kravatën tuaj popullore, mendoj se duhet paketimi, kështu që kutia e kravatës është një zgjedhje më e mirë, një shfaqje luksoze e aparatit me klientin tuaj, ata duhet...
Kutia e lidhjes së paketimit të burrave të dritares

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e lidhjes së paketimit të burrave të dritares Kutia e kravatë për burra është letër arti me sfond blu, It'sshtë bërë prej kartoni prej 1.5 mm të arritur, blu me ngjyra blu të shtypura llambë të personalizuar, Gjithçka duket perfekte!...
kuti dhuratë paketimi kravatë letre me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

kuti dhuratë paketimi kravatë letre me porosi Kuti paketimi kravatë , kuti kartoni të ngurtë, kapak dhe stili i kutisë bazë kuti letre kravatë , kuti letre e zezë mat me shtypjen e logos së kompanisë suaj kuti paketimi kravatë , shtypni porosi logon...
kuti kravatë katror luksoze marine

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti kravatë katror luksoze marine Kutia magnetike katrore e katrorit është ngjyra e bardhë me sfond blu letër, ofshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyra të marinës të shtypura vend ndeshje me lak jeshil UV, Gjithçka duket perfekte!...
Paketimi i kutive të dhuratave të lidhjeve me hark

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të lidhjeve me kravatë dhuratë me hark Kutia e dhuratave me lidhëse harku është letër me cilësi të kuqe me ngjyra, është e bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrën e kuqe të shtypur ndeshja me fletë argjendi, që vulos logon,...
Kuti dhuratë paketimi kravatë me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë paketimi kravatë me cilësi të lartë Kutia e dhuratave kravatë është letër me ngjyra gri me cilësi të sfondit, madeshtë e bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrën gri të shtypur llambë argjendi të llambës së vulosjes së pullave,...
Kuti dhuratë letre e punuar me dorë për kravatë qafe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë letre e punuar me dorë për kravatë qafe Kuti dhuratë kravatë kravatë me strukturë kapaku dhe kutia bazë. Kuti dhuratash për letra të punuar me dorë të bëra me letër të bardhë arti dhe kartoni 2mm gri me petëzim mat ose me shkëlqim. Kuti...
Kuti dhuratë luksoze me kravatë Lule të Zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë luksoze me kravatë Lule të Zeza Kuti lidhëse kuti lidhëse me shtypje të zezë kompensuar me modelin dhe markën tuaj. Kuti lidhëse luksoze me kravatë e bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni 2 mm, i cili është kuti e punuar me dorë...
Kuti rrëshqitëse e palosshme për sirtar për lidhëse me hark

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti rrëshqitëse e palosshme për sirtar për lidhëse me hark Kuti rrëshqitëse e sirtarit prej letre kafe / e zezë / e bardhë e cila prej 250-400gsm material letre për paketimin e lidhjes me hark ; Kutia e sirtarit të palosshme vetëm një copë letre e...
Kuti dhuratë lidhëse e zezë me majë magnetike

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë lidhëse e zezë me majë magnetike Kutia e zezë e lidhjes me hark të zi kapaku mbyllës magnetik i bërë nga tabela letre e zezë prej 2 mm. Kuti me formë magnetike për lidhëse me hark ose paketim tjetër pjesë veshjesh. Kuti lidhëse me hark...
Kuti e lirë e lidhjeve të lidhjeve të harkave të lira

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti e lirë për tërheqje letre me lidhëse hark Kuti rrëshqitëse sirtare e palosshme e bërë nga letra kraft kafe / e zezë e cila është 250-400gsm materiale letre ; Kutia e lirë e lidhjes me hark vetëm një copë letre me palosje të palosshme dhe të...
Kutitë e dhuratave të lidhjeve të kartonave të bardha

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e dhuratave të lidhjeve të kartonave të bardha Kuti lidhëse e bardhë e bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni, i cili trashësi 2 mm për Paketimin e lidhjes me hark ; Kutia e Bardhë kartoni është sirtar rrëshqitje të projektimit kartoni me...
Kuti me dhuratë të vogla kartoni me dhurata të kuqe

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti me dhuratë të vogla kartoni me dhurata të kuqe Kuti me dhurata të vogla të bëra prej letre arti të veshura të cilat trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së sirtarit dhe preferoni; Kutitë e vogla me dhurata të kuqe...
Shtypje kuti paketimi lidhëse me hark të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje kuti paketimi lidhëse me hark të zi E zezë jashtë me petëzim mat. lloji i lartë dhe bazë, kur të hapni kutinë e lidhjes me hark, do të dukeni kravatë e bukur me hark, të gjithë shpresojnë që lidhja e bukur me hark të ketë nevojë për një kuti...
Kuti me porosi dhurata prej letre paketimi prej kartoni

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me porosi dhurata prej letre paketimi prej kartoni Kuti kartoni të bëra me porosi me shtypjen me ngjyra të CMYK, çmimi i chep me cilësi të lartë. Kuti dhuratë kartoni të bëra me porosi me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj....
Kuti dhuratë paketimi kravatë letre me kravatë letre

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Kuti dhuratë paketimi kravatë letre me kravatë letre Kuti paketimi me kravatë lidhëse , kuti kartoni të ngurtë, kapak dhe stili i kutisë bazë Kuti letre lidhëse harku, kuti letre e zezë mat me shtypjen e logos së kompanisë suaj Kutia e lidhjes së...
Kuti kartoni lidhëse me kapak plastik

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti kartoni lidhëse me kapak plastik Kuti lidhëse harku, kuti paketimi me lidhëse për hark, kuti kartoni me kapak plastik. Kuti kartoni me kapak plastik, dizajn special, por i zbukuruar. Kutia e lidhjes së harkave të personalizuara, shtypni porosi...

Kinë Kutia e lidhjes me hark furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kuti lidhëse harku të këndshme dhe të bukura për paketim kravatë lidhëse.Sikurse kutia e palosshme, kutia e kartonit me kapak dhe dorezë, kutia e rrumbullakët, kutitë etj.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona kravatë lidhëse, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.bow tie boxbow tie box with windowbow tie box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim