Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti byzylykësh / Kutia e shputës

Kuti byzylykësh / Kutia e shputës (Total 27 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti byzylykësh / Kutia e shputës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti byzylykësh , furnizuesit Kutia e zjarrit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia me shuplakë me porosi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti letre të shtypura me porosi të shtypura

markë: LY

paketim: sipas kërkesave të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre të shtypura me porosi të shtypura Nëse keni nevojë ta vendosni dhuratën tuaj në një kuti dhe t'i bëni ato në kërkim të mirë, zgjidhni më mirë kutinë tonë të Dhuratave Colorful të rrumbullakët, stil të thjeshtë por luks, mund ta keni...
rrëshqitëse bizhuteri byzylykësh të vendosur me porosi logon e kutisë së paketimit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

rrëshqitëse bizhuteri byzylykësh të vendosur me porosi logon e kutisë së paketimit kuti sirtar i bardhë me shtypje të zezë logoje sipas kërkesës së klientit, brenda me shkumë të zezë për të mbajtur byzylykun, kjo kuti byzylykësh është e thjeshtë...
Kutia e dhuratave me vrimë sheshi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e dhuratave me vrimë sheshi Kutia e dhuratave nga sheshi i Sheshit Hinged është ngjyra e kuqe e sfondit të zi. është kutia e dhuratave me vathë, por nuk ka nevojë për mbyllje apo shirita të magnetëve, me cilësi të mirë për të mbajtur vنگ, nëse...
Kuti të vogla me dhurata të lira bosh me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti të vogla me dhurata të lira bosh me kapak Kuti bosh dhuratash për paketim, çmim chep me cilësi të lartë. Kutitë e vogla të dhuratave me logo të shtypura, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti dhuratash të lira me madhësi dhe dizajn të...
Kuti letre me cilësi të lartë me shtypje logoje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti letre me cilësi të lartë me shtypje logoje Kuti letre me cilësi të lartë me shtypje logon, çmim chep me cilësi të lartë. Kuti letre cilësore, kuti dhuratë me logo të shtypur, plot veçori të komplimentit tuaj. Kuti dhuratë me madhësi dhe dizajn...
Kuti bizhuteri sirtar për Paketimin e Byzylykut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti bizhuteri sirtar për Paketimin e Byzylykut Kuti bizhuteri për byzylyk të bëra prej letre arti të veshura dhe 2 mm griboard cila kuti është dizajn për paketimin e byzylykut ; Kuti bizhuteri sirtar me dizajn të hollë kadifeje për mbrojtje të...
Dizajni i Kutisë së Kutive të Dhuratave të byzylykut dhe Harkimi me shirita

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Dizajni i Kutisë së Kutive të Dhuratave të Byzylykut dhe Harkimi me shirita me shirita Kuti dhuratash prej letre byzylykësh të bëra me letër arti të veshur e cila trashësi prej bordi letre 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së byzylykut dhe...
Kutia e rrumbullakët e bizhuterive për paketimin e byzylykut

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e rrumbullakët e bizhuterive për paketimin e byzylykut Paketimi i kutisë së byzylykut i bërë nga letra arti të veshura dhe kartoni 2 mm gri dhe brenda shkumës velet të formës së rrumbullakët për paketim dhe ekran të byzylykut ; Kuti bizhuteri...
Kutitë e dhuratave të byzylykut me vizatim të zi mat

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e dhuratave të byzylykut me vizatim të zi mat Kuti rrathë byzylyk të zi të bëra me letër të zezë të zbukuruar mat dhe kartoni gri 2 mm cila kuti është stili sirtar ; Kuti rrathë byzylykësh të zi me fut kadife të zezë për mbajtësen e byzylykut...
Logo e zezë kuti byzylykësh kartoni të bardhë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Logo e zezë kuti byzylykësh kartoni të bardhë Kuti rrathë byzylykësh të bardhë kartoni të bëra me letër të bardhë të veshur dhe tabelë gri letre trashësi 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së byzylykut dhe kërkesën tuaj; Kapaku i kutisë së...
Kutia e dhuratave të byzylykut të rrumbullakët të zi mat

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të byzylykut të rrumbullakët të zi mat Kuti byzylykja e zezë mat e punuar nga letra e zezë e zbukuruar dhe kartoni, i cili trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së byzylykut dhe kërkesën tuaj; Kutia...
Kutia e rrumbullakët e dhuratave të byzylykut të gjelbër të rrumbullakët me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e rrumbullakët e dhuratave të byzylykut të gjelbër të rrumbullakët me kapak Kutia e rrumbullakët e byzylykut e bërë prej letre arti të veshur e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së byzylykut dhe kërkesën...
Kuti dhuratë byzylykësh kartoni Elastik Afër

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë byzylykësh kartoni Elastik Afër Kuti dhuratash byzylykësh kartoni të bëra prej letre me teksturë të zbukuruar dhe tabelë letre me trashësi 2 mm e cila kuti modeli nga elastik i afërt ; Kutia e dhuratave elastike afër me shtypjen e...
Kuti dhuratë byzylykësh me kapak dhe futur

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë byzylykësh me kapak dhe futur Kuti dhuratash byzylykë të bëra prej letre arti të veshura të cilat trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së kutisë së byzylykut dhe kërkesën tuaj; Kutia Byzylyk kapak dhe bazë struktura...
Kuti plastike luksoze prej kartoni të bardha prej kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti plastike luksoze prej kartoni të bardha prej kartoni Kuti luksoze byzylykësh të bëra me teksturë të zbukuruar letre të bardhë dhe tabelë letre trashësi 2 mm, brenda ka kadife të zezë ; Kutia e bardhë e byzylykut prej kartoni me printim të...
Kutia e dhuratave të byzylykut të sirtarit me futje kadifeje

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e dhuratave të byzylykut të sirtarit me futje kadifeje Kuti byzylykësh sirtarësh prej letre të bardhë të veshura të cilat trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së Kutisë së Rrathë dhe preferoni; Kuti byzylyk me fut kadife ,...
Kuti dhuratë për tërheqje me porosi nga byzylyk luksoz

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë për tërheqje me porosi nga byzylyk luksoz Kuti sirtarësh me porosi 10x10x5cm prej letre të bardhë të veshur të cilat trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5 mm sipas madhësisë së Kutisë së Rrathit dhe stilit tuaj të preferuar; Kuti prej...
Vendosni kutinë e rrobave të byzylykut me shkëlqim letre Pearl

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Vendosni kutinë e rrobave të byzylykut me shkëlqim letre Pearl Kuti letre perlash prej letre të bardhë me perla të ndritshme e cila trashësia e bordit të letrës 1.5-2.5mm sipas madhësisë së Kutisë së Rrathit dhe preferoni; Logoja e thjeshtë e stinës...
Kutia e dhuratave me ngjyra të marinës me porosi Kutia me çantë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti për dhurata byzylykësh me ngjyra të marinës, me qese prej kadifeje Ngjyra e marinës jashtë kutisë së byzylykut me petëzim mat. duke rrëshqitur kapakun që do të shikoni byzylykun, është çmim mjaft i thjeshtë dhe i mirë për zgjedhjen tuaj. nëse...
Kutitë e dhuratave të shtypura të vogla të shtypura me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutitë e dhuratave të shtypura të vogla të shtypura me porosi Kuti të paraqitura me cilësi të lartë me kapakë që kapakun dhe stilin bazë të kutisë; Kutitë e dhuratave katrore për paketimin e bizhuterive; Kuti të vogla dhuratash me shërbim të punuar...
Kuti me shumicë dhuratash letre me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti me shumicë dhuratash letre me cilësi të lartë Kuti me dhurata me shumicë për letra me shtypje me ngjyra CMYK, çmim kuzhinë me cilësi të lartë. Kuti letre me shumicë me logo të shtypur, plot me veçorinë e komplimentit tuaj. Kuti dhuratë me...

Kinë Kuti byzylykësh / Kutia e shputës furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti byzylykësh të këndshme dhe të bukura për bizhuteri paketim. Ashtu si kuti palosëse, kuti kartoni me kapak, kuti të rrumbullakëta, kuti sirtar, etj. Kutitë e byzylykëve tanë me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të byzylykut, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


bracelet box with lidfolding bracelet box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim