Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërBroshurë / Broshurë

Broshurë / Broshurë (Total 14 Products)

Kategoritë e produkteve të Broshurë / Broshurë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shtypje Broshurash , furnizuesit Broshura e personalizuar e letrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Karta e Broshurës Video R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e Broshurës me ngjyra A5 me shalë me porosi

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypja e Broshurës me ngjyra A5 me shalë me porosi ne mund të shtypim katalogun, broshurën, broshurën etj. faqet përfshijnë kopertinën në përputhje me modelin tuaj, kopertina mund të jetë petëzim mat ose me shkëlqim, ose logo të shtojë emboss,...
Broshura mbuluese e personalizuar me cilësi të lartë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Broshura mbuluese e personalizuar me cilësi të lartë Libër Hardcover: shtypje e qartë grafike, tekst i qartë brenda faqes, ngjyra uniforme, trashësi e moderuar e letrës, sipërfaqe e qetë dhe e rehatshme, buzë e përsosur. Produkte letre Liyang...
Shërbime për shtypjen e librave Shërbime të shtypjes së broshurave të syze dielli

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shërbime për shtypjen e librave Shërbime të shtypjes së broshurave të syze dielli Broshurë letre e bërë prej letre të bardhë arti të veshur me material 80-400gsm e cila kompenson shtypjen nga ngjyra e plotë e CMYK ; Manual broshurash letre me ngjyra...
Shikoni Manualin e Shërbimit të Shtypjes Shtypni Broshurën e Letrës së ricikluar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shikoni Manualin e Shërbimit të Shtypjes Shtypni Broshurën e Letrës së ricikluar Broshurë letre me porosi prej letre arti të veshur 80-400gsm e cila shtypje me ngjyra nga ngjyra e plotë CMYK ; Broshura broshurash me ngjyra të plota pranoi madhësinë...
Shërbimi i shtypjes së broshurës së broshurës së broshurave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbimi i shtypjes së broshurës së broshurës së broshurave Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të broshurave, broshurave, pamfletave, broshurave, menutë, katalogjeve, broshurave të produkteve dhe shërbimeve të tjera të shtypjes. Broshura mund të...
Shtypja e broshurave të letrës me ngjyra të plota

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Shtypja e broshurave të letrës me ngjyra të plota Broshurë me porosi e bërë nga letra arti të veshura 157-400gsm materiale e cila ngjyroset me ngjyra të plota CMYK ; Shtypja e broshurave me ngjyra nga Heidelberg . Broshura e plotë me ngjyra pranoi...
Shtypi broshurë qepëse me shalë me porosi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypi broshurë qepëse me shalë me porosi Kopertina e broshurës ju tregon gatimin dhe ushqimin e shijshëm, Po kjo është shtypja e broshurave ushqimore, kopertina është me ngjyra të plota me petëzim me shkëlqim, brenda është shtypja CMYK, cilësi e...
Shërbimi i shtypjes së broshurave të katalogut të ngjyrave të produkteve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbimi i shtypjes së broshurave të katalogut të ngjyrave të produkteve Produkte broshurë të shtypura, shërbim të shtypjes së katalogut të broshurave, aftësi të larta. Produkti i katalogut i shtypur, shtypja e produktit, mund t’i tregojë mirë...
Broshura që shtypin katalogë për shfaqje të produkteve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Broshura që shtypin katalogë për shfaqje të produkteve Shtypja e katalogjeve të produkteve, shtypja e broshurave të produkteve, cilësi e lartë me çmim më të ulët. Shërbimi për shtypjen e broshurave, shtypja e petëzimit me shkëlqim, zgjedhje e mirë...
Shtypi katalogu i broshurave të produkteve me ngjyra

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypi katalogu i broshurave të produkteve me ngjyra Printime broshurash të produkteve, shtypje broshurash shumëngjyrësh, cilësi të lartë dhe modë. Shtypja e promovimit të katalogut, shtypja e katalogut, mund t’i tregojë produktet tuaja mirë me...
broshurë të lirë Saddle Stitching Binding shtypjen e librit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

broshurë të lirë Saddle Stitching Binding shtypjen e librit Shtypje broshurash e lirë , broshura në shtypje me cilësi të lartë të kompensuar me petëzim matt / me shkëlqim Broshurë Stitching Saddle , shtypje broshurash shumëngjyrësh me lidhëse...
Fëmijët libër shtypin broshurën

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Fëmijët libër shtypin broshurën Fëmijët rezervojnë librat, fëmijët ngjyrosin shtypjen e librave, cilësi të lartë për fëmijët. Broshurë për fëmijë, broshurë plot ngjyra vizatimore, kap sytë e fëmijëve. Shtypi broshurë për fëmijë, madhësi dhe dizajn i...
Shërbimi i shtypjes së katalogut të broshurave të produkteve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbimi i shtypjes së katalogut të broshurave të produkteve Shtypja e broshurave të produkteve, broshurat me produkte të shtypura, tregojnë të gjitha produktet tuaja të reja. Katalogu i produkteve të shtypura, shtypja e katalogut, tërheqëse dhe e...
Katalogu i broshurave të produkteve të kompanisë shtypje e personalizuar

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Katalogu i broshurave të produkteve të kompanisë shtypje e personalizuar Broshurat e produkteve të kompanisë, një broshurë tregojnë mirë produktet tuaja në një libër me cilësi të lartë. Shtypja e katalogut të produkteve, shtypja e katalogut me...

Kinë Broshurë / Broshurë furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e broshurave të këndshme dhe luksoze. si Broshurë Shtypi, Broshurë e Përshtatur nga Letra, Karta Broshurash Video, Broshura Sample Company, Broshura etj. Broshurat tona me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në broshurat tona, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


brochurebookletbrochure printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim