Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteLetër letreKartelë biznesi

Kartelë biznesi (Total 18 Products)

Kategoritë e produkteve të Kartelë biznesi , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kartelë biznesi , furnizuesit Shtypja e kartave të biznesit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kartelë biznesi plastike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shtypja e Kartës së Biznesit Letërpresë Rose Foil

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e Kartës së Biznesit Letërpresë Rose Foil Kartë biznesi e trashë, kartëvizitë me cilësi të lartë, shtypje e trashë e kartës. Letër shtyp kartëvizitë e trashë me ngjyrë të artë vulosje të nxehtë logo si para dhe mbrapa dhe buzë ari. ne mund...
Shtypur karta biznesi luksoze e trashë e hollë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kartelë e zezë e trashë e letrës së zezë me porosi shumë njerëz do të shtypin kartelë biznesi të bardhë dhe të zezë, por më pak njerëz do të bëjnë skajin e letrës së zezë të letrës së zezë, këtë lloj karte biznesi përdorni 1000gsm kartë të bardhë...
Shtypni kartën e biznesit luksoze të trashë të zezë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypni kartën e biznesit luksoze të trashë të zezë Karta e zezë e biznesit me buzë të letrës së artë është e popullarizuar në vitet e tanishme, shumë njerëz shtypin logon e tyre dhe mënyrën e kontaktit me dizajn të bukur, dhe për të bërë trajtime...
Përshtatni kartat e biznesit metalike Shtypjen e kartës metalike PVC

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 3000000pcs/month

Rregulloni Kartat e Biznesit të Argjendë me Argjendë Argjendë Shtypjen e Kartës Metalike PVC Kartelë biznesi metalike me madhësi standarde 54x85mm e cila është bërë prej kartoni të trashë prej PVC metalike me trashësi 0.3 mm; Festure i këtij PVC B...
Karta e biznesit shumë-procesesh me vulë premium të zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karta e biznesit shumë-procesesh me vulë premium të zezë Kjo kartë biznesi është bërë nga shkronja e zezë e shkallës së lartë, me vulosje të nxehtë dhe logo argjendi, nëse dëshironi më të avancuar, ne gjithashtu mund të verbojmë duke bllokuar UV dhe...
Karta e Emrit të Biznesit në Letër të Dendur të Personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karta e Emrave të Bizneseve të Dendura të Dendura të personalizuara luksoze Pamja luksoze, cilësi e kënaqshme. Kjo kartëvizitë me bazë të zezë, e mesme është logoja e arit bronzit, ende ndezje rreth penës, të lejojë një person fisnik në të njëjtën...
Shtypje kartat e biznesit me ngjyra gri prej pelë argjendi 350gsm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypje kartat e biznesit me ngjyra gri prej pelë argjendi 350gsm Kjo karta biznesi është shumë e thjeshtë, por ngjyra gri përputhet me argjendin e nxehtë duke vulosur shumë bukur, pesha e letrës është 350gsm. nëse doni të përshtateni me modelin...
kartat e zeza të biznesit të hollë me fletë ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

T Hiku fletë ari kartat e biznesit zi Gjithnjë e më shumë njerëz kanë nevojë për një kartë biznesi luksoze për të shprehur dhe prezantuar veten tuaj, Tani kartele biznesi shumë të njohura me letra letre vulosje. e trasha është 600gsm, të dy palët...
Shtypja e kartave të biznesit të Letterpress të trasha

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave të biznesit të Letterpress të trasha Gjithnjë e më shumë njerëz kanë nevojë për një kartë biznesi luksoze për të shprehur dhe prezantuar veten tuaj, Tani kartele biznesi shumë të njohura me letra shtypëse me buzë ngjyrash....
Kartelë biznesi me letra të zeza të shtypura me Edge Gold

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 3000000pcs/month

Kartelë biznesi me letra të zeza të shtypura me Edge Gold Kartelë biznesi letre në madhësi standarde 50x90mm & 55x84mm e cila është prej letre e zezë e trashë 600-1200gsm; Ky festure i këtij Zi B usiness Card është letër të trashë me ari ose...
Shtypja e kartave të biznesit të trasha të letrës së zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave të biznesit të trasha të letrës së zezë Thick letër kartëvizitë, black kartëvizitë letër, e bërë në trashësinë e 1.5mm Shtypje luksoze e kartave të biznesit , me pullë të kuqe / ari / të zezë Liyang Paper Products Co, Ltd,...
Shtypja e kartave plastike luksoze të zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave plastike luksoze të zezë Shtypje e kartave plastike , kartë PVC e zezë me logo dhe përmbajtje në shtypjen e artë karta biznesi plastike , trashësi 0,76 mm, me petëzim të shkëlqimit në sipërfaqe. Kartë plastike e shtypur , me...
Karta PVC e zezë me porosi me shtypje ari

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karta PVC e zezë me porosi me shtypje ari Kartë PVC , kartë PVC e zezë me logo dhe përmbajtje në shtypjen e artë Shtypje me kartele PVC me porosi , trashësi 0.76 mm, me petëzim të shkëlqimit në sipërfaqe. Liyang Paper Products Co, Ltd, është një...
Kartelë biznesi e trashë me shtypje të zezë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kartelë biznesi e trashë me shtypje të zezë Shtypja e kartës së trashë Business, trashësia e bërë është sipas kërkesës tuaj Për këtë kartëvizitë, ne e bëmë logon në debossing , por logoja në vulosje / ngulitje / shtypje është gjithashtu për opsionin...
Kartat e biznesit të modës me vulosje argjendi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kartat e biznesit të modës me vulosje argjendi Kartelë biznesi e personalizuar, shtypur me porosi logon dhe emrin tuaj, duke përfunduar të ndryshme që mund të zgjidhni. Kartë vulosje argjendi, përfunduar elegante për logo të shtypura dhe dizajn, me...
Shtypje e nxehtë e kartave të biznesit me përfundim

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shtypje e nxehtë e kartave të biznesit me përfundim Karta e biznesit, shtypja e kartave të biznesit, me emrin dhe logon tuaj të shtypur, prezantoni veten me karta. Kartëvizita e shtypur, shtypje me të gjitha llojet, nëse përfundon, si stampim i...
Karta e Biznesit të Lartë me Foiling të trashë për Anëtarësim

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Karta e Biznesit të Lartë me Foiling të trashë për Anëtarësim Kartëvizita e trashë, karta biznesi me cilësi të lartë, shtypje e trashë kartelash. Karta e Biznesit të Anëtarësisë, mund të printojë logon dhe modelin tuaj, plot me stilin tuaj. Veshja e...
Shtypja e kartave të biznesit me Edge me ngjyra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kartave të biznesit me Edge me ngjyra Shtypja e kartave të biznesit, karta biznesi me cilësi të lartë, mund të zgjidhni letrën që ju pëlqen. Karta e Biznesit me Edge Color, mund të ketë buzë ngjyrash ari, duket luksoze dhe elegante. Karta...

Kinë Kartelë biznesi furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë kartë biznesi të këndshme dhe luksoze. si Karta e Biznesit, Shtypja e Kartave të Biznesit, Karta e Biznesit Plastik, Karta e Biznesit Smart, etj. Karta e biznesit me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kartën tonë të biznesit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.business cardbusiness paper cardpaper business card

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim