Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKalendari

Kalendari (Total 12 Products)

Kategoritë e produkteve të Kalendari , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kalendari i murit , furnizuesit Kalendari i tavolinës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kalendari i Tabelës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kalendari i printuar me porosi 2021 Printimi i Kalendarit në Desk

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari i printuar me porosi 2021 Printimi i Kalendarit në Desk Kalendari është një lloj kalendari që mund të kontrollojë datat. Kalendari i shtypur me desktop i shtypur me printim mjaft dizajn për dekorative. Kalendari i tryezave të shtypura me...
Kalendari Ditor i Tavolinës me porosi 2021 të shtypshëm

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari Ditor i Tavolinës me porosi 2021 të shtypshëm Kalendari është një lloj kalendari që mund të kontrollojë datat. Kalendar kalendarik ditor i bërë nga mbajtës i kartonit të trashë dhe faqet e hollë 12monthë të faqes, dhe faqja e trashë e...
Printime Kalendari Cute Cute letër letre

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printime Kalendari Cute Cute letër letre Kalendari është një lloj kalendari i cili mund të kontrollojë datat. Kalendari i mureve të zakonshëm është bërë me letër shkrimi e cila mund të shënohet shënime ose orar; të zgjidhni tre ngjyra: jeshile, të...
Kalendari Mini Tabela e Shtypjes me porosi Kalendari Mujor i Adventit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari Mini Tabela e Shtypjes me porosi Kalendari Mujor i Adventit Jeto çdo ditë! Regjistroni çdo ditë! Liyang Paper Products Co, Ltd, e themeluar në vitin 1999, e specializuar në prodhimin e produkteve të ndryshme të shtypjes së letrës dhe...
Kalendari i punëve me shumicë të personalizuara mund të varet

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari i punëve me shumicë të personalizuara mund të varet Numëroni çdo ditë, mos harxhoni çdo ditë, ushqeni çdo ditë, përkujtoni çdo festival. Për ju të rregulloni modelin, logon dhe të rregulloni trajtimin sipërfaqësor që dëshironi. Ju lutem...
Shërbime Shtypi me Shumicë Mujore Shtypi Kalendarik Mujor

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shërbime Shtypi me Shumicë Mujore Shtypi Kalendarik Mujor Viti i Ri, disponimi i ri, kalendari me porosi, lini që Viti i Ri të fillojë një të re, që ju të përshtatni modelin, logon dhe të rregulloni trajtimin sipërfaqësor që dëshironi. Ju lutem mos...
Shtypja e kalendarit në mur varur nga stili kinez

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e kalendarit në mur varur nga stili kinez Kalendari i Murit është një lloj kalendari që mund të varet në mur, ai mund të përdoret në zyrë / familje. Shtypja e kalendarit në mur , shtypje e plotë e kompensuar me ngjyra, me lidhës teli....
Kalendari i tryezave me tela të shtypura me shumicë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari i tryezave me tela të shtypura me shumicë Kalendari Dest është një lloj kalendari që mund të qëndrojë në dest, është shumë i popullarizuar në çdo zyrë sepse ne lehtë mund të kontrollojmë datën sa herë që na duhet. shtypje me shumicë...
Shtypi kalendarik i varur në mure luksoze

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypi kalendarik i varur në mure luksoze Kalendari i Murit është një lloj kalendari që mund të varet në mur, ai mund të përdoret në zyrë / familje. Shtypja e kalendarit në mur , shtypje e plotë e kompensuar me ngjyra, me lidhës teli. Shtypja...
Kalendari i tavolinës me porosi me shtypjen e notepadit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kalendari i tavolinës me porosi me shtypjen e notepadit Kalendari Dest është një lloj kalendari që mund të qëndrojë në dest, është shumë i popullarizuar në çdo zyrë sepse ne lehtë mund të kontrollojmë datën sa herë që na duhet. Shtypja e kalendarit...
Printim me kalendar personal të ardhjes 2018

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printim me kalendar personal të ardhjes 2018 Kalendari i Ardhjes është një lloj tabelë që mund të kontrollojë datat. Shumë ndërmarrje logjistike që shtypin kalendarin si reklamë për kompanitë që mund të jenë klientë në të ardhmen. Kompanitë më të...
Printim kalendarik i lirë i tavolinës së letrës me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printime Kalendari me Libra të Lirë me Letër të Lirë Kalendari i tavolinave është një lloj kalendari që mund të kontrollojë datat. Shumë kompani logjistike që shtypin kalendarin e tavolinës si reklamë për kompanitë që mund të jenë klientë në të...

Kinë Kalendari furnizuesit

Ka shumë lloje të ndryshme të kalendarit, siç janë kalendari i mureve, kalendari i tryezave, kalendari i tryezave, kalendari i aventurave etj.
Kalendarët zakonisht përdoren në zyrat e ndërmarrjeve, spitalet, shkollat ​​etj.

Ne pranojmë kalendarin e tavolinës me porosi, kalendarin e tryezave të palosshme, formën e ndryshme të bazës së kalendarit sipas modelit dhe kërkesës suaj.

Kalendari i tavolinës në zyrë jo vetëm që mund të kontrollojë datën, festën, por edhe pamjen e mirë.

Anydo pyetje në kalendarin tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.
Decorative CalendarDesk Calendar Printingcalendarspecial calendarcalendar printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim