Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKutia e qirinjve

Kutia e qirinjve (Total 34 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e qirinjve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e qirinjve , furnizuesit Sheshi Kutia e Qirinjve / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e Qirinjve e Zezë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Logo me shumicë me pakicë me porosi të shtypur Kuti luksoze të rrumbullakëta të qirinjve

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Logo me shumicë me pakicë me porosi të shtypur Kuti luksoze të rrumbullakëta të qirinjve nga jashtë është kuti shumë e rrumbullakët klasike dhe elegante, pjesa e jashtme është letër jeshile për të shtypur modelin e artë e bëjnë kutinë e tërë shumë...
Kutitë e qirinjve të personalizuar me kapak magnetik me logo

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutitë e qirinjve të personalizuar me kapak magnetik me logo Kutitë e qirinjve me porosi të bëra me letër arti të veshur 1.8-2 mm për paketimin e dhuratave të qirinjve ; Kapak magnetik kuti qiri kartoni me logo trëndafili, duket elegante dhe luks....
Kuti dhuratash për paketimin e qirinjve me logo të personalizuar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratash për paketimin e qirinjve me logo të personalizuar Kutia e paketimit të qirinjve prej kartoni të zi është ngjyra e zezë luksoze me logon me porosi. Shtë një kuti letre bazë dhe kapak me futje brenda kutisë. Dhe jashtë shtypni logon e...
Paketimi i kutive të dhuratave të kartave të qirinjve të personalizuar të modës

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Paketimi i kutive të dhuratave të dhuratave të qirinjve prej kartoni Paketimi i Qirinjve, me cilësi të mirë dhe me pamje të bukur, Kuti qirinjsh me porosi, keni modelin tuaj, absolutisht një dhe të vetmin në botë, Kuti e rrumbullakët e qirinjve me...
Paketim dhurate letre per paketim qiri kartoni

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketim dhurate letre per paketim qiri kartoni Kuti letre e qirinjve prej letre arti të veshur dhe kartoni prej 1.8-2 mm gri për paketimin e dhuratave të qirinjve ; Kutia e kartonit të qirinjve prej kartoni dhe stili i kutisë me hendekun midis...
kuti paketimi letre me porosi për kutinë e qirinjve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi letre me porosi për kutinë e qirinjve kuti paketimi me porosi për desgin për qirinjë, madhësi të përshtatshme me logon tuaj. kuti letre për paketimin e qirinjve është kuti paketimi kartoni i ngurtë, është më e vështirë dhe e...
Kutia e qirinjve me porosi dhe deshira juaj

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e qirinjve me porosi dhe deshira juaj paketim kuti qirinjsh me porosi desgin, madhësi të përshtatshme me logon tuaj. kuti qiri ccustom me logo është kuti e ngurtë paketimi kartoni, është më e vështirë dhe e qëndrueshme. kuti me qirinjë me...
kuti ambalazhi me letra qiri me kapak

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti ambalazhi me letra qiri me kapak paketim i kutive të qirinjve me desgin për kapak , madhësi të përshtatshme me logon tuaj. qiri kuti letre kuti paketimi është i ngurtë kuti paketimi kartoni, ajo është më e vështirë dhe të qëndrueshme. kuti...
Paketimi i dhuratave të qirinjve prej kartoni me insert

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti paketimi për dhurata për qirinj kartoni me fut Kuti për paketimin e qirinjve, kuti dhuratë për qirinjë me logo të shtypura, me cilësi të lartë dhe luks . Kuti për qirinjë dhuratë, kuti dhuratë për qirinjë, kuti kartoni me kapak, me të mbaruar...
Kuti dhuratë për paketim të qirinjve prej kartoni me kapak

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për paketimin e qirinjve prej kartoni me kapak Kuti qirinjsh kartoni, kuti paketimi qiri, paketim kuti qiri me cilësi të lartë, me logo të shtypura . Kuti dhuratë për paketimin e qirinjve, luksin si dhuratë, kutinë e mirë të paketimit...
Kuti dhuratë për paketim të qirinjve me letra luksoze

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti dhuratë për paketim qirinj me porosi luksoze Kuti luksoze e qirinjve, me cilësi të lartë dhe dizajn unik, Paketimi i kutisë së qirinjve si një dhuratë, njerëzit vështirë se mund ta heqin veten prej saj, Kutia e qirinjve me kapak, ju lehtë mund...
Kuti dhuratë për kutinë e qirinjve me logon e stampimit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti dhurate për kutinë e qirinjve me logon e stampimit Paketimi i letrës së paketimit të letrës së dhuratave me desgin, me madhësi të përshtatshme me logon tuaj. Kutia C andle me logon e stampimit të arit është bërë nga kuti e ngurtë paketimi prej...
Kuti qirinjsh letre me porosi Paketimi për kavanoza të qirinjve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti qirinjsh letre me porosi Paketimi për kavanoza të qirinjve Kuti qirinjsh për paketim letre, të bërë nga letra arti të veshur me 350gsm, të laminuar me shkëlqim; Kuti letre automatike e poshtme me shtypje të dizajnit me porosi dhe kornizë të...
Paketimi i kutive të dhuratave të qirinjve të letrës së ricikluar

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketat e dhuratave për qirinjë Paketimi i materialit të ricikluar të letrës Kutitë e Paketimit të Qirinjve Kutia e letrës së artit të ricikluar me letër të shtypur me printim me ngjyra Pantone dhe kornizë stampimi të nxehtë ari; Paketimi i kutive...
Kuti luksoze luksoze për paketimin e dhuratave

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti luksoze luksoze për paketimin e dhuratave Një kuti dhuratë qiri shumë e veçantë aromatike, sipërfaqja ndihet shumë e përparuar, dizajni unik i anës me bravë, lloji i kutisë së dyfishtë të hapur, rreshtimi i mbajtësit të pambukut, jo i lehtë për...
Mbajtës i shitjes me shumicë i qirinjve të shtypjes me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Mbajtës i shitjes me shumicë i qirinjve të shtypjes me porosi Kutia luksoze e qirinjve është shumë e dobishme për paketimin e qirinjve. Një kuti e bukur e qirinjve është e nevojshme kur doni të paketoni qirinjën si dhuratë për miqtë. Në pjesën e...
Dizajni mbajtës i kutive të qirinjve të kartonit të mbylljes së magnetit

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Dizajni mbajtës i kutive të qirinjve të kartonit të mbylljes së magnetit Kuti dhuratë luksoze e mbylljes magnetike për paketimin e qirinjve Kuti qirinjsh prej kartoni të punuar me dorë me shkumë të zezë Shtypje me porosi dhe fletë ari që vulosin...
Rrëshqitje kuti dhuratë qiri letre ari për qiri

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Rrëshqitje kuti dhuratë qiri letre për xhami qiri Pako me kuti sirtar ari kuti xhami qiri dhe kavanoz të qirinjve, të veshur me leckë prej ari për të mbajtur dhe mbrojtur xhamin, ndërkohë e bëjnë pamjen luksoze të kutisë, Ari me shkëlqim jashtë dhe...
kuti kartoni qiri të bardhë me EVA brenda

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

kuti kartoni qiri të bardhë me EVA brenda kuti kartoni për qirinj , kuti letre 2 copë, e bërë në stilet e kapakut të thjeshtë dhe të kutisë bazë Kuti e fortë e qirinjve , me shkumë të zezë EVA për paketimin e qirinjve Kuti luksoze e qirinjve me logo...
Kutia e paketimit të sirtarëve të dhuratave të parfumeve të qirinjve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të sirtarëve të dhuratave të parfumeve të qirinjve Dhuratë Box Box, luksi i bën produktet tuaja më të këndshme. Paketimi i kutisë së parfumeve, me madhësi të përshtatur, mund të bëjë atë që ju pëlqen, duke paketuar atë që ju...
Rrethi i kutisë së dhuratave të qirinjve të letrës me porosi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Rrethi i kutisë së dhuratave të qirinjve të letrës me porosi Kuti kartoni të rrumbullakët me dizajn kapak për paketimin e qirinjve. Logoja e kutisë së qirinjve shtypje me ngjyra të bardha dhe portokalli. Muri prej letre me trashësi 1 mm me kapak dhe...

Kinë Kutia e qirinjve furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti qirinjsh të këndshëm dhe luksoz për qirinjë paketim. Ashtu si kuti kartoni me kapak dhe dorezë, kuti të rrumbullakëta, etj. Kutitë e qirinjve tanë me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në kutitë tona të qirinjve, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.


candle boxround candle boxcandle box with lid

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim