Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërKatalog / katalog

Katalog / katalog (Total 9 Products)

Kategoritë e produkteve të Katalog / katalog , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Katalogu i shtypur , furnizuesit Katalogu i Softcoverit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Katalog i printuar i personalizuar R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Katalogu i syzeve të diellit qepur me shalë në letër

markë: Gënjeshtra

paketim: K = Kartona të bordit të kartave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

katalogu i syzeve të diellit me qepje të shalës Katalogu i syzeve të qepjes së shalës është i detyrueshëm për qepjen e shalës, kryesisht shfaq syzet e diellit, syzet, shtypjen me ngjyra me rezolucion të lartë, logon e mbulesës që mund të zgjidhni...
Katalogu me ngjyra broshurash të shërbimit të shtypjes së produkteve

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Katalogu me ngjyra broshurash të shërbimit të shtypjes së produkteve Ne ofrojmë shërbimin e shtypjes së broshurës , shërbimin e shtypjes së katalogut me makinën shtypëse të kompensuar. Lënda e parë e shtypjes me ngjyra të katalogut është...
Katalogu i Produkteve të gradës së mirë Shtypi broshurë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Katalogu i Produkteve të gradës së mirë Shtypi broshurë Shërbimi i shtypjes së katalogut, me materiale dhe shtypje me cilësi të lartë, tregon përparësinë e produkteve tuaja. Shtypja e katalogut të produkteve, shtypni produktet tuaja si një katalog,...
shtypja e shalave të shtypura të librave me ngjyra të buta

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

shtypja e shalave të shtypura të librave me ngjyra të buta Katalogu i thurjes së syzeve të diellit të shalës është i detyrueshëm për lidhjen e shalës, shfaqni kryesisht syzet e diellit, syzet, shtypjen me ngjyra me rezolucion të lartë, logon e...
Printime me ngjyra të katalogut të produkteve

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printime me ngjyra të katalogut të produkteve Libri shumëngjyrësh i katalogut të produkteve është i detyrueshëm për lidhjen e shalave, kryesisht shfaq produktin tuaj, shtypjen me ngjyra me rezolucion të lartë, logon e kopertinës që ju mund të...
Printime të Katalogut të Katalogut të Krijuar të Re në K محصول Brown 2018 në 2018

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Printime Katalogu i Katalogut të Kohë të Ri të K محصول 2018 2018 Katalogu është mbulesë e zezë, me ngjyra të plota brenda faqeve, dhe kopertina është letër kraft kafe pouplar në 250gsm, kjo letër ju bën të ndiheni fisnikë dhe unikë. Katalogu i kraft...
Printime të lirë të katalogut të produkteve të kompanisë softcover

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Printime të lirë të katalogut të produkteve të kompanisë softcover Shtypja e Katalogut Softcover , materiali me cilësi të mirë dhe shtypja mund ta shtypin katalogun qartë për tu parë. Katalogu i produkteve të kompanisë , madhësia me porosi dhe...
Shtypi broshurë Profesionale e plotë e letrave me ngjyra

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Katalogu profesional i plotë i letrës me ngjyra / Printimi i Broshurës Shtypja e Katalogut të Letrës , materiali me cilësi të mirë dhe shtypja mund të shtypin qartë katalogun. Printimi i Broshurës së Letrës, madhësia me porosi dhe shtypja mund...
Shtypja e Katalogut të Kompanisë së Mbuluar me Ngjyra të buta

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Shtypja e Katalogut të Kompanisë së Mbuluar me Ngjyra të buta Printime të Katalogut të Kompanisë, revistë për kompani, cilësi të lartë për shtypjen e produkteve. Shtypja e Katalogut të Ngjyrave, shtypja e plotë me ngjyra, tregojnë produktet tuaja...

Kinë Katalog / katalog furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Shtypni ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë shtypje të këndshme dhe luksoze të katalogut. si Katalogu i Shtypur, Katalogu Softcover, Katalogu i Shtypur i Përshtatur, Broshura e Katalogut të Udhëzimeve, etj.Katalogu ynë me cilësi të lartë janë shtypje e hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në katalogun tonë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


catalogcataloguecatalog printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim