Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProdukteKuti dhurateKuti celularësh

Kuti celularësh (Total 21 Products)

Kategoritë e produkteve të Kuti celularësh , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kuti celularësh , furnizuesit Kutia e telefonit celular / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e telefonit të bardhë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Kuti elektronike varëse aksesorësh të kuq me magnetik

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti elektronike varëse aksesorësh të kuq me magnetik Para se të prezantoj një kuti varëse, por është sirtar, sot përsëri do të prezantoj një kuti tjetër stili në lidhje me kufjen, është mbyllja magnetike, brenda gjithashtu përdorni insert për të...
Kuti varëse për paketimin e kufjeve për kufje me sirtar

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksportues të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti varëse për paketimin e kufjeve për kufje me sirtar Një kuti e ngurtë e kufjeve, pjesa e sipërme ka varëse rrobash e cila mund të varet në mur, pjesa e poshtme mund të hapet dhe ka një sirtar shumë të përshtatshëm për tu tërhequr dhe shtyrë,...
Kutia e paketimit të kutisë së telefonit celular të shtypur me porosi

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kutia e paketimit të kutisë së telefonit celular të shtypur me porosi Kapak i plotë për shtypjen me ngjyra dhe kuti bazë për paketimin e kutisë së telefonit celular; Kutia e paketimit të kutisë së telefonit mat me vulosje të nxehtë me logo argjendi;...
Sirtari i palosshëm Kuti letre paketimi i kutisë së telefonit rrëshqitës

markë: Gënjeshtra

paketim: të paketuara në kuti kartoni eksporti të valëzuara K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Sirtari i palosshëm Kuti letre paketimi i kutisë së telefonit rrëshqitës Kuti rrëshqitëse e sirtarit të palosshëm me shtypje të plotë me një fjongo të shkurtër; Kutitë e sirtareve të palosshme, përfundimi mat për kutinë e telefonit; Dosja e shembur...
Paketimi i kutive të paketave të kufjeve të letrës me paketë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Paketimi i kutive të paketave të kufjeve të letrës me paketë Custom bërë kuti të veçantë dhuratë letre prerë kuti e cila është kapak buzë dhe baza brenda kasetë; Kutia unike e dhuratave me një fjongo për varje; Kuti letre të përfunduara UV që...
Kuti paketimi letre celulari me mëngë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti paketimi letre celulari me mëngë Ky lloj kutie paketimi i sipërm dhe i poshtëm është bërë nga letra të veshura me letër kartoni, mund të shtypni logon tuaj në kutinë e letrës. Ne kemi shumë lloj kuti paketimi celular për opsione, porosi me...
Kuti telefoni artizanale kafe me mbyllje magnetike

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kuti telefoni artizanale kafe me mbyllje magnetike Kutia e celularit artizanale kafe është letër artizanale me ngjyra të sfondit kafe, madeshtë bërë prej kartoni 1.5 mm të arritur, me ngjyrë kafe të shtypur ndeshja ari logo e nxehtë e vulosjes,...
Kutia e celularit e shtypur me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e celularit e shtypur me shkumë Ngjyra gri dhe e bardhe jashte me petëzimin mat. lloji i sipërm dhe bazik, kur hapni Kutinë e Rastit, do të dukeni bukur telefoni, të gjithë si paketim një kuti të bukur celularësh, gjithashtu mund të...
Kutia e zezë e sipërme dhe baza e zezë e celularit

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e zezë e sipërme dhe baza e zezë e celularit Kuti shumë e thjeshtë e zezë e celularit, jashtë dhe brenda kartolit të zi të mbështjellë, logoja është vulosje me fletë trëndafili e bëjnë kutinë e tërë të duket shumë bukur. trashësia e kutisë së...
Kuti dhuratë për celularë me letra të zeza

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month

Kuti dhuratë për celularë me letra të zeza Kuti telefonike e zezë e bërë nga letra e zezë mat dhe 2 mm griboard ; Lloji luksoz i kutisë së celularit Magnet , në formën e stilit mbyllës magnetik . Kuti dhuratë për celular madhësia dhe modeli i...
Kutia e ngarkuesit të telefonit celular me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e ngarkuesit të telefonit celular me shkumë Ngjyra gri jashtë me petëzimin mat, e zezë brenda, kur të hapni kutinë e telefonit celular, do të dukeni bukur telefoni celular dhe do të ngarkoni, të gjithë si paketë një kuti të paketimit të...
Kutia e paketimit të aksesorëve të celularit të zi

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të aksesorëve të celularit të zi Ngjyra e zezë me petëzim mat, kur hapni Kutinë e Paketimit të Telefonave celularë, do të dukeni bukur celular, të gjithë si paketim një Kuti të bukur për dhurata Cellphone, gjithashtu mund të...
Kutia e paketimit të kartonit të kartonit të shtypur me shkumë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të kartonit të kartonit të shtypur me shkumë Ngjyra gri dhe e bardhë jashtë me petëzim mat, të verdhë jashtë me të kuqe brenda, kur hapni Kutinë e Paketimit të Cellphone, do të dukeni celular të bukur, të gjithë si paketim një Kuti...
Kutia e paketimit të kartonave të kartonave me porosi kafeje

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Kutia e paketimit të kartonave të kartonave me porosi kafeje Ngjyra gri dhe e bardhe jashte me petëzimin mat. lloji i lartë dhe bazë, kur të hapni Kutinë e Paketimit të Telefonave celularë, do të dukeni bukur telefoni, të gjithë si paketim një kuti...
Kutia e paketimit të letrës së telefonit me dhuratë të bardhë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e paketimit të letrës së telefonit me dhuratë të bardhë kuti kartoni të bardhë, kuti letre sirtari, kuti letre të ngurtë për paketimin e telefonit Kuti telefonike luksoze e bërë në stilin e kutisë së sirtarëve, modeli i tërheqësit ju lejon të...
Kuti kartoni për paketimin e telefonit celular të zi

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti kartoni për paketimin e telefonit celular të zi Kuti kartoni të ngurtë, kuti kartoni sirtar, kuti dhuratë për paketimin e telefonit me rrëshqitje të zezë Kuti telefonike luksoze e bërë në stilin e kutisë së sirtarëve, modeli i tërheqësit ju...
Kuti për telefona të lirë me tabaka PVC

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti për telefona të lirë me tabaka PVC Kuti telefonike e lirë , e bërë nga letra arti të trasha 350gsm me shtypje të kompensuar me cilësi të lartë kuti telefoni, me vrimë të varur në majë të kutisë, ju lejon ta mbani me lehtësi ose ta vendosni në...
Kuti dhuratë për paketimin e telefonit celular

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kuti dhuratë për paketimin e telefonit celular Kuti kartoni të zi me kapak, kapak dhe kuti letre bazë për paketimin e telefonit celular kuti paketimi letre qelizë me futje shkumë të zezë për paketimin e telefonit celular kuti letre telefonike me...
kuti paketimi kartoni telefoni me fut shkumë

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

kuti paketimi kartoni telefoni me fut shkumë Kuti kartoni të bardhë të ngurtë, kapak dhe kuti kartoni bazë për paketimin e telefonit kuti paketimi letre me futje të bardhë shkumë për paketimin e telefonit kuti kartoni telefoni me logon tuaj printng...
duke varur kutinë e paketimit të telefonit me letër me dritare

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona të eksportit të valëzuar K = K ose sipas kërkesave specifike të klientëve

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

duke varur kutinë e paketimit të telefonit me letër me dritare kuti letre e varur për paketimin e telefonit, kutinë me vrimë të varur, kështu që mund ta varni në raft kuti telefoni letre me dritare të qartë PVC, ndihmon klientin të shohë qartë...
Kutia dhe baza e letrës së dhuratave me logo

markë: LY

paketim: të paketuara në kartona eksporti të valëzuar A = A / K = K

Aftësia e Furnizimit: 300000pcs/month

Kutia e letrës së dhuratave të kapakut dhe bazës me Logo të bukur Kuti letre për dhurata, kuti kartoni me kapak për paketimin e dhuratave. Kutia e letrës me logo, mund të përdorë të gjitha llojet e përfundimit për të shtypur luksin tuaj të logos....

Kinë Kuti celularësh furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë.Për shembull, ne mund të bëjmë kuti celularësh të këndshme dhe luksoze për celularin paketim. Ashtu si kutia e palosshme, kuti kartoni me kapak dhe dorezë, kuti të rrumbullakëta, etj. Kutitë e celularit me cilësi të lartë janë paketim i hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.
Anydo pyetje në kutitë tona të celularit, të mirëpritur të na kontaktoni në çdo kohë.cellphone boxcellphone box with liddrawer cellphone box

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim