Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Lily Yu Ms. Lily Yu
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
admin@lyprinting.com 86-769-82795922
HomeProduktelibërLibri për fëmijë

Libri për fëmijë (Total 5 Products)

Kategoritë e produkteve të Libri për fëmijë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Libri për fëmijë , furnizuesit Shtypja e librave për fëmijë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Libër për fëmijë me DVD R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
shtypje librash për fëmijë arsimorë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

shtypje librash për fëmijë arsimorë Shtypja e librave Hardcover, me shtypje me cilësi të lartë CMYK, petëzimi me shkëlqim mund të shmangë ndotur dhe pastruar lehtë libri edukativ me shtypje shumëngjyrësh mund të ndihmojë në tërheqjen e interesit të...
Libri i Përrallave të Fëmijëve Hardcover Libri i plotë me ngjyra të shtypura

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Libri i Përrallave të Fëmijëve Hardcover Libri i plotë me ngjyra të shtypura Libri i Fëmijëve Hardcover i cili përdor materiale kartoni si mbulesë dhe letër të bardhë të lirë për faqet e brendshme; Pricemimi i Librit të Përrallave të Fëmijëve për...
Shërbim për shtypjen e librave të fëmijëve të shtypur me karta

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Shërbimi për shtypjen e librave të kartave të fëmijëve Libri i Kartave të Fëmijëve që përdorin materiale kartoni si mbulesë dhe letër të bardhë pa dru për faqet e brendshme; Pricemimi i Librit të Kartave të Fëmijëve është i përshtatshëm me...
Shtypja e librave me histori për fëmijët e vështirë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 300000 per month

Shtypja e librave me histori për fëmijët e vështirë Shtypja e librave me tregime , shtypja me ngjyra të lartë CMYK me kompensim me petëzim me shkëlqim për kopertinën Shtypja e librave për fëmijë , e shtypur me porosi sipas modelit tuaj Shtypja e...
Childrenmimi i shtypjes së librave komikë për fëmijë

markë: LY

paketim: K = K Kartona të bordit të kartelave të valëzuara për paketim

Aftësia e Furnizimit: 30000 per month

Childrenmimi i shtypjes së librave komikë për fëmijë Shtypja e librave vizatimorë që përdorin materiale letre arti dhe ngjyra të plota CMYK për fëmijë; Pricemimi i shtypjes së librave komik është bazë mbi madhësinë, materialin, metodën detyruese,...

Kinë Libri për fëmijë furnizuesit

Liyang Paper Products Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1999, një ndërmarrje profesionale e integruar në R & D, Marketingu dhe Prodhim.Liyang Printime ofrojnë zgjidhje dhe shërbime më të mira për fusha të ndryshme të industrisë. Për shembull, ne mund të bëjmë shtypjen e librave të bukur dhe luksoz për fëmijë. Të tilla si Libri për fëmijë, Shtypja e librave për fëmijë, Libri për fëmijë me DVD, Libri për fëmijë me stilolaps, etj. Libri i fëmijëve tanë me cilësi të lartë janë shtypje të hollë për produktet tuaja.

Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë zgjidhje për paketimin për t'i ndihmuar klientët të përmirësojnë vëllimin e shitjeve.

Anydo pyetje në librin e fëmijëve tanë, ju mirëpresim të na kontaktoni në çdo kohë.


children bookchildren book printing

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim